Ви можете отримати сильніший і легший, шокуючи ваше тіло, згідно з особистим тренером

Anonim

Вони кажуть, що рутина є головним винуватцем прогресу. Ну, те ж саме можна сказати і для вашого фітнес-мандрівки. Робіть щось достатньо разів, і ваше тіло буде самостійно ставитись до елементів.

У тренажерному залі, це означає залишити вас з втраченим часом, енергією та грошима поряд з невеликими результатами, щоб показати, зрештою. Прибутки не повинні бути такими важкими.

Сьогодні ми говоримо про необхідність шокувати ваше тіло, щоб досягти реальної сили під час нахилу - інтенсивного інтервального тренування (HIIT).

Експерти кажуть, що HIIT має бути частиною вашої програми, якщо ви хочете бути належним чином, а не нахилити. Допомагаючи нам з важкими фактами є особистий тренер Сем Вуд з 28-ти років Сем Вуд, людина, яка може похвалитися сімнадцятирічним досвідом у фітнес-ігор.

Чому ти повинен потрясіти твоїм тілом для досягнення

Коротка відповідь: тіло розумно, і він швидко розвивається та адаптується.

Перевірена теорія полягає в тому, що якщо ви не шокуєте тіло і не створюєте відповідь, не буде ніякої адаптації (прогрес, здобутки тощо). HIIT також забезпечує прискорений метаболічний ефект добре після тренування, і це добре.

"Якщо ви йдете на пробіг або прогулянку або пробіжку, у вас буде підвищений обмін речовин під час тренування".

"Будучи стаціонарним тренуванням, порівняно швидко, після того, як ви закінчите, частота серцевих скорочень повернеться назад, а також ваш обмінний курс. Це просто означає, що ви спалюєте калорії та жир в нормальному стані, тоді як, якщо ви проводите високоінтенсивне тренування, ви дійсно вийшли з зони комфорту, і у нього є прискорений метаболічний ефект ".

Вуд каже, що якщо ви будете проводити тренування HIIT вранці, у вас буде підвищений показник обміну речовин для більшості, якщо не цілий день. Це, на відміну від бігу або прогулянки, де швидкість метаболізму вашого організму швидко повернеться до стаціонарного стану.

Чи означає це означає бігти?

За даними Вуда, в цьому світі все ще є місце низької інтенсивності вправ.

"Ми живемо в цьому швидкому темпі світу, де люди хочуть удар на свій долар. HIIT збирається дати вам кращий удар для вашого долара ".

Що потрібно враховувати, хоча це те, наскільки важко ви хочете підштовхнути ваше тіло, щоб побачити результати в певний термін. Регулярне відштовхування себе від зони комфорту вимагає психічних здібностей та фізичних можливостей, яких багато людей не мають.

"Ви повинні бути достатньо довговічними, щоб активність HIIT не пошкодила вас, або ще гірше, повертаєш вас", - пояснює Вуд.

"ГІІТ лякає людей, тому що це змушує людей думати, що це для людей, що підходять, підлітка, покрита м'язами, навчання подібне".

Висока інтенсивність навчання повинна бути відносно вас. Більш важливо, що ваша висока інтенсивність відрізняється від чужої високої інтенсивності, і це точка, яку потрібно прийняти.

"Висока інтенсивність не повинна мати великого впливу"

Ось пропозиції Вуда щодо основного сеансу HIIT:

  • Сприти
  • Гірські альпіністи
  • Військові віджимання
  • Велосипед із зростаючими інтервалами
  • Burpees
  • Скидка стрибає
  • Бойові мотузки

Ключ до успішного інтервального навчання високої інтенсивності полягає в тому, щоб стежити за ним шляхом короткого одужання. Коли ви починаєте, важливо не підняти HIIT на багато стрибків та важкої посадки.

"Це все про те, як більше м'язів ви працюєте в одному русі. Більші групи м'язів збільшують кровообіг, що означає, що частота серцевих скорочень вища - вищу інтенсивність дорівнює більшім ударам за ваш долар ".

"Ви отримаєте більше користі від буріння, присідання на стрибок або віджимання в щось інше більше, ніж біцепс, який досить ізольований".

"Важливо тренувати верхню частину тіла, нижню частину тіла та основу".

З кардіологічної точки зору, Вуд рекомендує використовувати Concept 2 rower або штурмовик. Ці машини допоможуть вашій верхній і нижній частині працювати разом.

HIIT Strength Training: це правильно

Ви бачите це в тренажерному залі постійно, і це часто залишає вам питання. Як ви знаєте, що ти підтягуєш досить важко або скомпрометує свою форму?

"Термін вагового тренування, який вам потрібно знати, - це прогресивна перевантаження, - каже Вуд.

"Ви поступово перевантажуєте м'яз, щоб створити адаптацію. Як ви знаєте, якщо ви знаходитесь у правильній зоні або ваговій категорії, виходячи з цього пункту - хороша форма через повний спектр рухів, на якій репрезентативний діапазон ви потрапите в стіну ".

При підготовці до сили:

  • Це нормально, щоб потрапити в стіну в 3-5 діапазонів

Під час тренування гіпертрофії або зростання м'язів:

  • Добре вдарити по стіні в будь-якому місці від 10 до 20 повторень в залежності від вправи

При підготовці до витривалості:

  • Ви хочете потрапити в стіну по 30 - 40 повторень (віджимання або тіло зваженої вправи)

Вуд каже, що якщо ви маєте правильну послідовність і інтенсивність, ви отримаєте неймовірні результати менше ніж за 30 хвилин на день.

"Якщо ви йдете в спортзал двічі на тиждень, робіть ці сеанси довше. Якщо ви 4, 5 або 6 разів на тиждень людина, ви можете отримати чудові результати, якщо ви натискаєте себе менше, ніж 30 хвилин на день.

Як завжди, ці практики працюють лише з хорошим харчуванням. Якщо це не буде, це знехтує всю вашу важку роботу.

Чи потрібно робити HIIT щодня?

Коротка відповідь полягає в тому, що це залежить від того, що ви намагаєтесь досягти.

"Якщо ви намагаєтеся надіти багато м'язів, HIIT навчання не збирається це робити", говорить Вуд.

"Навчання HIIT чудово підійдуть для того, щоб підтримувати вас сильним, м'язом і підтримкою деякої м'язової маси, а також відмінно підходить для кардіофізіології".

"Але якщо ти худий хлопець, який хоче накласти на 20 кг м'язів, то ти все ще будеш робити важкі вагові сесії, поки не дійдете до того місця, де ваше тіло знаходить це солодке місце, на скільки пісні м'язову тканину можна підтримувати ".

Тому суть поняття проста. Якщо ви повсякденний хлопець, який просто хоче бути трохи сильнішим, трохи легше і тонше, то навчання HIIT - це правильний варіант.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації