Чому потрібно їсти жири, щоб втратити вагу

Anonim

Наша якість життя визначається якістю наших думок, як ми вибираємо для підживлення наших тіл, і наскільки ми рухаємося. Але ми - суспільство, наповнене негативністю, швидким харчуванням та апатичним ставленням.

Будучи колишнім солдатом спецназу, а тепер і фітнес-захисником, я постійно намагаюся навчати людей, як правильно доглядати за їх фізичним та психічним здоров'ям, але одне питання, яке я отримую найбільше: "Скотт, що я їжу?"

Скасування міфів

Скажи, що зараз?

Щоранку на сніданок я маю 4 яйця, 2 рашер-бекон, ½ авокадо та чашка капусту - о, і, звичайно, еспресо.

Протягом багатьох років харчова промисловість відмовлялася їсти будь-яку форму жирів, натискаючи на дієти з низьким вмістом жиру на наших обличчях. Ми їли знежирені вуглеводи, що, у свою чергу, зробило нас голодні, а потім важче, ніж будь-коли. Будучи нацією, ми в даний час є найжорсткішими, яких ми коли-небудь були та вмирали від хвороб, пов'язаних з харчовими продуктами. Вийти з прослуховування харчової промисловості мільярда доларів і послухати факти, які я збираюся дати вам про те, як їсти дієту з високим вмістом жиру для зниження ваги та загального здоров'я та добробуту.

Якщо ви хочете виконати свій пік, витерпіть тіло і маєте достатньо енергії, щоб тренувати будинок, тоді прийде час, коли ви перетворите ваше тіло на використання вуглеводів як палива на жироспаливну машину.

Жири покращують чутливість до інсуліну та прискорюють спалювання жиру

Боротьба Хороший жир

Ваше тіло вимагає пристойної кількості жиру, щоб залишатися нахиленим. Зменшення споживання карбю та заміни його здоровими жирами може покращити чутливість інсуліну, зменшити запалення та підтримувати ваш обмін речовин.

Основна роль інсуліну - регулювання рівня цукру в крові. Інсулін діє як перемикач, після їжі впродовж перших кількох годин ви готуєте вуглеводи для енергії та зберігаєте додаткові калорії як жир. Коли вимикач вимкнений, а інсулін вичерпається, ви починаєте спалювати жир як паливо.

Простіше кажучи, якщо ви зберігаєте низький рівень інсуліну, ви спалите власне тіло. Отже, виключення висококваліфікованих вуглеводів з крохмалю для високожирної альтернативи означає прискорене спалювання жиру. Наші тіла ніколи не були призначені для їжі з високим крохмалем або цукром. Зернові продукти та концентровані цукри, яких колись не було в харчових продуктах людини.

Жир розсипає їжу і наповнює вас довше

Залишайтеся повним довше

Немає нічого гіршого, ніж їжа нижчої калорійної дієти, яка постійно залишає вас голодуючим. Харчування з високим вмістом жирної їжі наповнить вас довше. Поєднайте їх з хорошою дозою білка, і це суттєво зменшить ваш голод і тягу.

Інсулін сильно впливає на те, як голодний ти відчуваєш; це викликає голод, знижуючи рівень цукру в крові. Коли ви отримуєте занадто багато інсуліну, рівень цукру в крові знижується, і ви будете сильно голодувати. Це може призвести до того, що ви споживаєте багато їжі та набираєте вагу.

Коли ви їсте такі продукти, як білий хліб та картопля, вони піднімуть рівень цукру в крові з різким збільшенням рівня інсуліну протягом декількох хвилин, внаслідок чого внаслідок сплеску інсуліну зберігається рівень цукру в крові протягом декількох годин, що призводить до зниження рівня цукру в крові, ніж раніше.

Це коли ваше тіло починає думати, що це закінчилося паливом, але інсуліну все ще достатньо, щоб ви не спалили власний жир. Кінцевим результатом є голод і бажання отримати більше вуглеводів.

Жири балансові гормони

Збалансоване споживання жиру може зробити чудеса

Естроген, тестостерон, адреналін та інсулін - надзвичайно важливі хімічні масажери, які впливають на багато аспектів вашого загального здоров'я. Ендокринна система працює разом, щоб контролювати рівень гормонів, що циркулюють ваше тіло. Вживання харчових продуктів з високим вмістом короткоживучих, середніх та довгих ланцюгових жирних кислот є ключовим елементом контролю гормонів.

Ваше тіло потребує різних типів жирів для створення гормонів, включаючи насичений жир і холестерин. Не тільки ці важливі жири є фундаментальними засадничими блоками для виробництва гормонів, але вони знижують рівень запалення, підвищують метаболізм і сприяють зниженню ваги та більшій загальній прирості м'язів.

Наприкінці дня організм пристосовується до того, яким джерелом палива він дає, немає зниження продуктивності, якщо ви перебуваєте на дієті з високим вмістом жиру в порівнянні з дієтою з високим вмістом карбіду. Що б ви, на вашу думку, не читали в минулому, робіть додаткові дослідження та з'ясуйте факти. Я вирішую з'їсти більшу частку моїх калорій з жиру, щоб допомогти мені досягти оптимального складу тіла і позитивних метаболічних адаптацій.

Він не тільки допоможе вам залишатися нахиленим, це покращить вашу імунну систему, збереже ваші кістки здоровими, забезпечує енергію та структурну цілісність клітин, захищає печінку та покращує використання організму жирними кислотами. Ви б не поставили в Ferrari паливо з козиною, то чому б не почати лікувати тіло точно так само?

Здорові жири, які потрібно їсти

що потрібно знати про їжу жирів

Споживайте правильний спосіб живлення з цими продуктами, призначеними для роботи з вашим тілом.

 • Лосось
 • Авокадо
 • Кокосове масло
 • Горіхи
 • Яйця
 • Бекон
 • Тунець в оливковій олії
 • Масло
 • Какао та шоколад без цукру
 • Куленепробивна кава
 • Насіння льону
 • Кокосове молоко
 • Крем
 • Оливки
 • Куряче стегна
 • Агнець

Слово попередження.

Будьте обережні, не збільшуйте жири, не знижуючи споживання вуглеводів, або ваше тіло буде працювати з двома джерелами палива, і це змусить вас набрати вагу.

Скотт Евеннет - екс-австралійський коммандос, а також фахівець з охорони здоров'я, фітнесу та думки. Ви можете знайти свої власні програми харчування через свій сайт

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)