Що потрібно їсти для вищої сили та витривалості

Anonim

Харчування є однією з найскладніших, заплутаних і навіть боящихся сфер для людей, котрі звертаються за цілями вдосконалення свого фізичного та психічного стану, і я цілком чесно розумію.

Коли у вас є сотня різних дієт, які зникають з повсякденного життя, важко знати, що таке хороша інформація, а що ні. Існує величезна кількість "експертів" там - котрі всі намагаються своїми "формулами для успіху".

Тим не менш, дозвольте мені уточнити щось, перш ніж перейти - я не дієтолог і не вважаю себе експертом, - але, що я можу стверджувати однозначно, це те, що я маю багаторічний досвід серед різних різних дисциплін, які мають всі необхідні конкретні потреби повинні бути вирішені.

Протягом багатьох років я мав на меті навчитися якомога більше, а через проб і помилки знайшов те, що найкраще для мене, щоб досягти максимальної фізичної ефективності незалежно від того, що це таке.

Хто я ради поради?

Маленька інтро

Для тих, хто не знає, мені довелося навчитися харчуватися відповідно до наступних дисциплін протягом багатьох років:

  • Професійний спорт (футбол / футбол)
  • Гімнастика
  • Коммандос
  • Функціональний спортсмен
  • І зовсім недавно, Ninja Warrior

Як видно, кожна дисципліна вимагає надзвичайно іншого підходу до харчування, оскільки цілі для кожного дуже, дуже різні.

Те, що я роблю, може суперечити тому, що ви робите, або, що інші навчили вас робити - і якщо це так, то проблем немає. Ми всі різні, і всім нам потрібно знайти те, що найкраще для нас як людей.

Але якщо є щось інше, то я закликаю вас більше дізнатися про це. Моя мама завжди казала: "Ти ніколи не пошкодуєш про себе".

Ось мої дієтичні секрети для досягнення максимальної фізичної ефективності.

Залишитися живим-щільним

Зберігайте його чистим, природним і простим

Я зосереджуюсь на поживних речовинах-щільних продуктах харчування. Я гарантую, що кожна їжа складається з вуглеводів, жирів та протеїнів (тобто "основи"), тому у мене є достатньо енергії для тренувань. Останнє, що я хочу робити, - воювати в гору, тому що я не споживав достатньо їжі.

Carb It Up

Немає спагболу тут

Перед початком навчання я отримаю трохи більше вуглецю, тому мої магазини з глікогену не вичерпаються. Цей простий тренажерний хак дозволить мені тренуватися довше і важче.

Якщо ви коли-небудь відчували себе "вичерпаним" упродовж тренування, це один з способів вирішити це питання. Хороші вуглеводи - продукти, такі як овочі, фрукти, такі як яблука, банани та горіхи (мигдаль, волоські горіхи), насіння (чиа, насіння гарбуза) і цільні зерна (коричневий рис, овес).

Відновити правильно

Знайте свої порошки

Я впевнений, що почули це кілька разів. Фактично, цей принцип є ключовим для довгострокових успіх і досягнення мети. Після кожного сеансу я в першу чергу вважають, що я повинен споживати деякий протеїн Performix, щоб допомогти відновленню. Це дуже просто, але якщо ви не заправляєтесь, ви не робите жодних послуг.

Суміш для вигод

Правильний вид жирів

Я завжди змішую авокадо або природне арахісове масло з моїми коливаннями. Це допомагає забезпечити мені основні жири після тренування. Хоча жири повільно перевариваються, вони пару з вуглеводами як моє основне джерело палива для високо інтенсивних і / або довше, витривалість тренувань.

Будьте послідовними

Підтримувати дисципліну

Забудьте про втомлені терміни "дієта" та "здорові" звички. Пік фізичної праці прагне, досягнутий і досягнутий у довгостроковій перспективі. Для того, щоб ви їли, щоб підтримати це, потрібно забезпечити зміну способу життя .

Я відмовляюся вірити в те, що вчинення методів, які, як відомо, покращує вашу якість життя, є "надто важким" або "не працював у минулому". Я спілкуюся з учасниками моєї роботи над програмою щодня, які проводять складні заняття та знаходжу дивовижні успіхи. Все це можливо.

Правильне уявлення

Знайдіть цю внутрішню волю і продовжуйте керувати ним

Мій "секрет" є те, що немає таємниці. Тримайте речі прості та ефективні. Не існує диво таблетки або невідома дієта, яку я володію. Все, що вам потрібно, - це правильні принципи і вольова сила, щоб забезпечити її дотримання, доки воно не стане нормою.

Скотт Евеннетт є експертом у галузі охорони здоров'я, фітнесу та мислення, який служив в Австралійському командуванні спеціальними операціями (SOCOMD) як австралійський коммандос

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui