Що потрібно носити на весіллі, чого б не був Dress Code

Anonim

Незалежно від того, чи збираєтеся ви весілля у славному французькому замці, трохи англійської каплиці чи садового саду, ось основне керівництво для всіх видів чоловічого весільного вбрання. Важливо зрозуміти, що запросити запрошення, а також не надходити над вершиною, а також надто знехтувати. Це прекрасне мистецтво. Люблю робити любов.

Дотримуйтесь цих правил, і ви будете дивитись на точку (і дотримуватися дрес-код), не піднімаючи нареченого або привертаючи увагу від червоної нареченої.

Чорні весільні сукні

Токідо оцінює кращі місця для витонченості та класу. Хоча костюми весільного вбрання з часом розм'якшуються, чорний галстук є основою формального одягу. У ці дні офіційна весілля спричинить стандартний смокінгу. Ось як правильно це зробити:

Куртка для обіду

У стандартному смокінгу входить чорна обiдна куртка, виготовлена ​​з високоякісної середньої ваги. Куртка поставляється в пік або шаль накладка, без вентиляційних отворів, з атласною або гросгріновим покриттям, додавши тонку контрастність відблиску до матової куртки. Північ синій - це чудова альтернатива, тоді як змішані кольори та чорнило можуть бути додані до суміші, особливо з варіаціями матеріалу, такими як оксамит. Завжди збалансовуйте сміливу куртку з чорним штанином.

Брюки смокінг

Традиційно, штани мають смужку грассграна вниз за ногу, щоб відповідати лацканам. Уникайте ремінних шлейфів на штанях і вибирайте плоский фейс-стиль, сидячи високо на талії.

Вечірня сорочка

Фронт сорочки може бути простим для чистого вигляду, плісирований, якщо ви хочете чогось більше фантастичного або зроблено з класичної тканини Marcella для текстурированного дотику, який не переможе ваш погляд. Як основне правило, відключення комірок краще для чорного галстука в сучасному режимі, якщо це не формально. Нарешті, кнопки можуть бути приховані (фронт літати) або на шоу (французький карман).

Туксин належних взуття

Там не так багато свободи у кольорі взуття для чорного краватки - краще чорний. Для пуристів, насоси з сатиновим або шовковим луком на вершині є класичним взуттям, але в ці дні досить рідкісні. Замість цього, вибирайте чорні шкіряні мереживо (патент, за заяву, блиск). Тут є простота, тому уникайте ударних отворів та шкіряних взуттєвих тенденцій, таких як контрастні підошви та густі каблуки. Носити оксамит? Йдіть оксамитові тапочки.

Аксесуари

Самостійний зв'язок (без затискачів) лук-краватку - це чудовий варіант для класичного чорного краватки. Знову-таки, пурісти відповідають матовим атласним, оксамитовим або шовковим матеріалом лука до лацкана піджака. Одягаючи жилет або кульковий зв'язок, переконайтеся, що плетіння догори. Завершіть зовнішній вигляд за якісними запонками, і якщо ви хочете виділитися, то кишеньковий квадрат, лацканний штифт або шовковий шарф, останній приємний зимовий дотик.

Напівформальні весілля

Напівформальний дрес-код є більш популярним запитом на весільні запрошення в наші дні. І це найбезпечніша ставка, якщо код взагалі не вказаний. Це більш розслаблене, ніж чорна галстук, але далеко не випадково. Але будьте обережні: стиль не повинен виглядати як ви в офіс або в судовому засіданні. Цю помилку дуже часто роблять чоловіки, які хочуть вишуканості, але відрізняються дурністю і ввічливістю. І неоригінальний.

Костюми

Темний костюм - основа полуформального вигляду. Дві або три штуки, це ваш вибір. Чорний, темно-синій і вугільний сірий - це всі прийнятні варіанти, особливо взимку. Протягом дня та влітку легкий костюм можна носити, поки ви не відмовляєтесь від своїх шкарпеток і зв'язати.

Сорочки

Прикріпіть твердим нейтральним кольором (білим, чорним, сірим, синім), м'яким візерунком (чорнило або пісне скло) або дерзким жаккардом (тканина, сплетена в мотив малюнка). Переконайтеся, що сорочка чіткі, чисті та натискані - комір гострий, ніколи не гнучкий.

Взуття

Оксфорд - це ідеальний вибір для напівавтоматичного ансамблю, а черевички мок ремішок можна носити для чогось трохи сміливо, прилипаючи до відтінків коричневого або чорного кольору. Нарешті, переконайтеся, що черевики чисті, поліровані та виглядають найкращим чином.

Аксесуари

Дотримуючись вищезгаданих напівформальних частин, зараз є місце для ін'єкції особистого стилю (пам'ятайте, немає стилю ділового костюма). Творчі штрихи вітаються, через шкарпетки, зв'язки та кишенькові майданчики. Коли ви сумніваєтесь, переключіть матеріал у контраст, як трикотажний галстук або замшевий ченця, а не візерункова галстук або кольорова черевик. Текстура тонка, але блискуча.

Коктейльовий костюмовий кодекс весілля

Розташована між розумними повсякденними і напівпрофесійними коктейлями. Для весіль, пристосувати його до сезону і часу доби. Костюми у важких вовняних і твідових матеріалах більш доречні для зими, а влітку можна носити костюми з бавовни, білизни та навіть серії. Для нічних весіль, дотримуйтесь темних кольорів. Для денного піклуватися до таких світлих кольорів, як бежевий, сірий і навіть білий або кремовий.

ВІДПОВІДІ : Як носити білий колір
ВІДПОВІДЬ : керівництво для костюму тканини

Костюми

Прикріпіть до двох частин у вершині або зазубрені лацкани і тримайте різання різким і струнким. Колір-мудрий, флот і вугілля тверді, але трохи занадто легко. Для альтернативи подивіться на лісові зелені, бордові та земляні відтінки, як верблюд, коричневий і насичений блюз. Або смачний костюм з візерунком: плед, віконна панель або шпилька - це дуже приємні коктейлі.

Сорочки

Сміливіше на костюмі, дотримуйтесь кольорової сорочки або бездоганного друку, але тільки якщо костюм з візерунком. Шукайте моменти, щоб бути оригінальними, але ніколи не на рівні погляду на мене.

Взуття

Знов темні шкіряні черевики взимку або засмагають влітку. Розглянемо смарт-лофери, якщо це і вдень, і позбавлені контрастного зшивання та прикрас.

Аксесуари

Зв'язок тут все-таки має бути. Колір або візерунок дозволяється, але зберігайте його стильно. Не йдіть великим з костюмом, сорочкою та краваткою - вибери одне місце для сміливості і дотримуйтесь його. Аксесуар із запонками, годинником або кишеньковим квадратом.

Літо, тропічні або острівні весілля

Весняні та літні весілля, денні весілля та весілля, що проводяться в вологому кліматі, вимагають сукні, що набагато частіше. Однак більша частина змін відбувається в матеріалі та структурі костюма, а не самого стилю:

Костюми

Повсякденний костюм буде виготовлений з тканини з більш відкритим переплетенням і більш текстурою. Подумайте про бавовну та білизну. Найбільш повсякденне пошиття втілює в собі неструктуровану куртку, без плечових подушків, без підкладки та драпіруваного силуету. Змішайте і підіб'єте куртку та штани для ще більш повсякденного повороту.

Сорочки

Обіймайте можливість трохи голосніше. Шамбре сині і суцільні пастельні відтінки - ідеальні літні відтінки, які як бавовняні, так і легкі. Темні кольори до цих пір застосовні, але патрон в пейсли або плед, особливо якщо ви хочете одягатися - стильно, кремовий або бежевий костюм.

Взуття

Нарешті, ви можете поставити свою колекцію взуття в належне використання. На цьому етапі більшість речей буде прийнятним, якщо вони все ще виглядають гострими: оксфордс, дербі, брауз, крилатки, чорношкірі ремені, ковзани. Це ні, щоб кросівки. І сандалі, якщо це не пляжне весілля.

Аксесуари

Одягайте краватку, якщо ви хочете вишуканого підйому на свій літній костюм. В іншому випадку скасувати верхню кнопку або дві (не більше, Фабіо) вашу сорочку. Літнє весілля, коли піки експериментують на аксесуарах, витягують виписку з кишенькового квадрата, беззвучний годинник і навіть ці зоряні відтінки карнизів - просто знімайте їх для фотографій.

(Смарт) повсякденні весілля

Смарт повсякденний набуває більш вишуканого значення на весіллі. Звичайно, це означає, що ви можете максимально розслабити пошиття одягу, як і раніше, продумано продумано. Вибирайте щось комфортне та стильне у віддаленому сенсі.

Костюми

Час розбити кольори. Подумайте про Пітті Уомо, без павичів. Ви можете прикріпити основи, якщо хочете, але розумне випадкове весілля також є приємною можливістю для пошиття сміливих кольорів, а також більш помітних візерунків. Знову ж таки, м'яко структуроване або неструктуроване найкраще. Відокремити також можуть працювати на цьому рівні неформальної теж і повинні бути єдиним часом, насправді насичені кольори (крім синього та зеленого кольорів), а відокремлені шумливі відбитки. Наприклад, жовтий джемпер або лаймовий зелений геометричний друк як піджак, а не повний, чарівний двошаровий. Завжди пари жирним з не так; кремовий, чорний або флотський чінний - вірна перемога для смарт-казуальних. Уникайте джинсів.

Сорочки

Отримайте творчість. Проста сорочка служить вам добре, але щось дещо більш дивне - це освіжаючий спосіб змішувати стандартний весільний одяг. Якщо ви йдете на нахабному маршруті, тримайте свої аксесуари мінімально і зі смаком, щоб збалансувати їх.

Взуття

Ваші черевики повинні залишатися нейтральними, але їм не потрібно душно. Все що завгодно, починаючи від розумного візитка і догори, - це підходящий вибір, поки ви будете комфортно. Почуття супер грайливий? Займайте бордовий, темно-синій, гірчичний або оливково-зелений для дотику кольору.

Аксесуари

Сенс рівноваги повинен бути збережений. Індивідуальність заохочується - так відбивайте прохолодні запонки, накладні лайфові шпильки та жваві шкарпетки. Переконайтеся, що застереження або шаблон заявки в одній зоні вирівнюється шляхом обмеження в іншому. І втратити краватку, якщо кишеньковий квадрат стане виглядом. Шкарпетки - це стильна заміна, і ви, безумовно, будете індивідуумом, що має такий вигляд.

1/10

Напівформальний / Коктейль

2/10

Чорна краватка

3/10

Літнє весілля

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації