Який стрес робить у вашому тілі, відповідно до тренерської діяльності

Anonim

Політ або відповідь на боротьбу - це автоматична реакція стресу, що люди повинні полегшити виживання.

У давні часи наші предки вимагали цієї відповіді, якщо вони виявили, що їх переслідує лев чи тигр.

У сучасному суспільстві нам більше не доводиться бігати від тигрів в дикій природі, але з фізіологічної точки зору така ж реакція стресу може спрацьовувати з повсякденних ситуацій, таких як довгі години роботи, терміни виконання, огляди ефективності, перепідготовка, під час їжі або навіть дорога лють.

Що насправді відбувається, коли ми підкреслюємо

Коли ми підкреслюємо, наші надниркові залози виділяють кортизол.

Хоча в деяких ситуаціях це є необхідністю, над виробництвом кортизолу протягом тривалого періоду часу може бути шкідливо для здоров'я і благополуччя людини і може призвести до збільшення ваги або нездатності схуднути, поганого сну, розумового вигорання, раннє старіння та погана імунна функція.

Хороші новини, існує низка стратегій, які можна використовувати для зменшення або низького рівня кортизола.

Нагодуйте своє тіло збалансованою дієтою

Що таке збалансована дієта? Вона висока в овочах, нежирних білках, уповільнених зернах та здорових жирах.

Вона також повинна містити продукти з високим вмістом клітковини, які допоможуть регулювати рівень цукру та зберегти гормони врівноважено.

Ви повинні знизити споживання штучних інгредієнтів, включаючи солодкі напої та продукти з високим вмістом рафінованого цукру (думайте, ляльки, тістечка та печиво для початківців), які негативно вплинуть на рівень інсуліну та кортизолу.

Збіг споживання до виходу

Якщо ви активний, прагніть отримати більшість вуглеводів до та після тренувань, щоб забезпечити своє тіло тим, що потрібно раніше, для виконання та відновлення.

Замість того, щоб їсти продукти на основі вуглеводів протягом дня, спробуйте мати невеликі регулярні кількості вуглеводів із повільним вивільненням, оскільки вони є корисними для регулювання рівня цукру в крові.

Добре якість вуглеводів може відігравати важливу роль у вашої подорожі за вагою, але вам потрібно правильно розподілити їх.

Не перевантажувати

Там безумовно є таке поняття, як переосвіта. Хоча ви повинні рухати своє тіло певним чином кожен день, важливо змінити вашу програму тренувань і дозволити
ваше тіло відпочивати

Кожна людина матиме індивідуальний поріг того, що означає перетренування, тому це питання слухання вашого тіла, а також оцінка власних результатів та енергетичних рівнів.

Занадто великі навантаження можуть призвести до травм, виснаження та гормонального дисбалансу.

Розглянемо використання трави для довідки

Останнім часом існує певна зацікавленість у створенні нового компонента "Bluenesse", який є екстрактом лимонного бальзаму (Melissa officinalis).

Попередні дослідження показують, що Bluenesse може допомогти надати корисні фізіологічні ефекти для психічного здоров'я, одночасно маючи заспокійливу та поліпшену настороженість.

Добре спати

Коли організм не перебуває під стресом, рівень кортизолу природно збільшується при пробудженні і зниженні вночі.

Коли організм перебуває під напругою, рівень кортизола може бути низьким протягом дня, а вночі підвищений. Пошук спосіб вимкнути, розслабитися і мати гарну гігієну сну - це важливо для спокійного сну.

Отримання адекватного сну та регулювання циклу сну є важливою стратегією управління кортизолом

Джессіка Спандленов - діятель-дієтолог з колективу "Здоров'я та продуктивність", який в даний час консультує спортсменів з гігантів GWS, Cronulla Sharks та Giants Netball

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон