Що чоловіки можуть носити за першу дату, щоб зробити правильне враження

Anonim

Знаючи, що носити на першій даті, хлопці можуть стати складною задачею. Ви хочете, щоб ваша дата вийшла з рандеву, думаючи, що не потрібно нічого змінити на вас - одяг включений. До третьої дати, тобто коли хтось справді лежить за цим ідеальним волоссям, доглянуте обличчя і бездоганний стиль обов'язково вийдуть. А тоді це, ну, занадто пізно.

"Коли справа доходить до враження когось на першій даті, дуже важко вирішити, що носити", - говорить Далтон Грем, модний блогер та засновник The Tailored Man. "Є дві можливі помилки, які ви можете зробити; не достатньо одягати, а інший - надрук. "

Консенсус? Зберігайте це розумно випадково. "Потім додати сплеск не надто сильний одеколон, і ти на своєму шляху", - закриває Грем.

Підтримуючи вас у всьому, ось основні елементи та підказки про те, що можна носити на першій даті. Отримайте це неправильно, і ви опинитесь як жаль претендента на наступний сезон The Bachelorette.

Ніколи не підходить - & - Tie It.Banker Wanker

Так, чоловіки виглядають гострими в костюмах. Але, костюм і краватка - особливо, якщо це офісна сорочка-галстук комбо - може відчувати себе задушливою і створює враження, що ви тільки що приїхали з роботи (а ви кар'єру одержимий?), А не витрачати час на одяг як вам подобається, як відображення вашого особистого стилю. У кінцевому підсумку ціль на день вночі - це відпочинок або, принаймні, схоже на те, що ви веселилися, каже Далтон Грехем, модний блоггер та засновник The Tailored Man.

"Вибирай чистий і простий", - каже Грем. "І, не робіть помилки надзбереження".

Отже, якщо дата в ресторані чи театрі, то подивіться на відокремлення - гострий блейзер і спеціальний брючний костюм - звільняють ніч із сукні до вранці в понеділок. Дата - це інший вид бізнесу.

Сорочка фліртує

Чоловік, який може вирізати вражаючий силует в кнопці сорочки - один з найпростіших, але яскравих модних предметів - гідний другої дати. З шамбра до Пейслі до простого білого кольору, ви, безумовно, можете грати з кольором, текстурами та відбитками. Але, дві основні речі: придатність і вигад.

Переконайтеся, що це тонка (ніколи не худенька) сорочка, щоб поліпшити ваше тіло, сидячи квадратно на плечах і пристебнути природним шляхом вниз до стегон (залишаючи достатньо місця для цього dadbod розрив, який ви, можливо, накопичили у вашому залишається сингл). Потім вона повинна бути бавовна: дихаюче, щоб обмежити нервові потовиділення.

Кнопка вниз сорочка також вирішує дилему, щоб не одягати достатньо, говорить Грем, вклавши його і уникнути поясу - чистий і простий. "Чітка, біла сорочка - обов'язкова. Для чогось зайвого, додайте светр ". Або куртка-бомбардувальник, коректуючи кольорову палітру відповідно. Світлові тони на день, темні відтінки для нічних дат.

Тримай "Ем Кін, джинс"

Наступна частина в першу дату наряд головоломки? "Гарна пара джинсів або чіно брюки", говорить Грем. Або поєднання цих двох. Вибирайте пару джинсів, але в штані підходить. Подивіться на прямий розріз: просторі в стегнах, як у штанах, але з конічної ноги з коліна вниз. Обрізаний гребінь є сучасним виглядом або просто згорнув манжету, що приносить гарний контраст кольору, коли ви пішли на схід, темний джинс із білим інтерфейсом.

10-12 гр. джинс є ідеальною тканиною: достатньо вагомим, щоб зачісувати брюки легким, але не настільки важким, що це громіздкий і жорсткий. Легкий, марочний джин - це свіжий відтінок для літніх та денних днів, що з'єднує будь-який джинсовий колір, який ви виберете, з бавовняною сорочкою - трійником або довгим рукавом. Потім згорніть рукави. Спреззі, зроблено правильно.

Запечатати Угода

Те, що ви кладете на ноги, ніколи не було настільки важливим. "Це, звичайно, залежить від того, де є перша дата, " говорить Грем. "Або хороший чистий білий кросівки або бот-класика, як Рем Уїльямс Челсі".

В основному, ваша взуття має право давати і відняти з вашого одягу. Сніжок одягатиме формалістичні відокремлення або комбінацію сорочки та брюк, тоді як шкіряні черевики або черевики для сукні - від ченця до дербі, - піднімуть неквапливий характер одягу джинсів, майки та светри.

Вибираючи взуття, спочатку слід дотримуватися одягу, що пов'язано з місцем проведення дати. Слідкуйте за загальною естетикою - підбирайте штани до взуття - а потім йдіть на комфорт. Не вдавайтеся в нове шкіряне взуття вашої першої дати. Знімання, через пухирі, не є привабливим.

Смаковець Кельна

Ви хочете бути в курсі з правильних причин, вірно? Добре не бути хлопець, який купається в Aqua Di Gio до його дати, і чудеса, чому він ніколи не чує з дати. Відображає сучасний і відповідний унікальний одеколон, який створить інтерес, але не напад на носа.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон