Ми намалювали кров, щоб довести силу нового чудового годинника Montblanc

Anonim

Годинники, які хочуть встановити себе в категорії пригод, зазвичай приймають один з двох маршрутів.

Потрапляй на вплив у активному одязі для деяких зайвих хештейнів або надішліть свій останній смарт-годинник, що задихається, у купу нерівних порід з прикріпленим гірським байкером. Це особливий гірський байкер.

Виявлення прихованого повідомлення

Задовго до цього солодкого шлюбу між моїм обличчям, гравієм, кров'ю та блудливістю, був Montblanc - постачальник предметів розкоші з справжніми коріннями, просочені духом досліджень.

Візьміть їх, наприклад, унікальний логотип. Більшість не знатиме, що логотип Montblanc з шестиконечним білим сніговим логотипом дійсно є видом на гору Монблан, що є титулом для найвищої гори в Європейських Альпах.

Цей символ поряд з повторюваним номером "4810" на творах "Montblanc" - це тотожність, яка являє собою вершину майстерності з підтримкою амбіції досягти нових висот інновацій. Це також підлий кивок на висоту гірського 4810 метрів.

Хоча у нас немає круїзної гірки п'ять кілометрів, щоб піднятися сюди в Австралії, у нас є вертольоти та таємний курорт, який сидить на висоті 1100 метрів над рівнем моря. Достатньо близько.

Наша невелика екскурсія в пустелю Квінсленда надав нам чудову можливість піднятися близько та особисто з деякими останніми часами Montblanc's. Але перш ніж ми дійдемо до цього.

Розкішне серед хмари

Spicers Peak Lodge звучить як приємне місце, де аматорські кемпери йдуть на хлібні сосни і нападають на ведмедів. Це не. Тут не роблять конусів сосни, а ведмеді одягаються, як величні корів, що пасуть свої найкращі дні на тлі національного парку, що входить у список всесвітньої спадщини.

З нашими найближчими заклопотаними побоюваннями, Montblanc підрізав невелику групу нас разом із своєю останньою колекцією годинників у віддалене місце, розташоване далеко від тиску цивілізації (і, очевидно, будь-яке життєздатне джерело сигарет).

Це було пригодою для демонстрації назви, яка керувалася цікавістю та інноваціями протягом 112 років. З'єднання між Montblanc і Spicers Peak Lodge? Синергія розкоші, увага до деталей, інновації та нові висоти між двома іменами.

Само собою зрозуміло, що розміщення забезпечувало рівень обслуговування, який би супротивник більшості столичних розкішних бутік-готелів, - ніякого маленького подвигу, враховуючи, що персонал повинен проживати на місці, щоб зберегти місце роботи. Те, що це означає для вас та ваших гостей, це відпочинок, розвідка, пішохідні прогулянки, катання на гірських велосипедах, гастрономічні страви, дегустація віскі та особисті послуги, такі як масаж - чи варто це вимагати.

Це одне з найменш вірогідних місць, де ви знайдете такий рівень сервісу, але якщо ви можете знайти торговельний автомат у відокремленій горі, то це не повинно вас здивувати.

Природний ландшафт Spicers Peak Lodge побудований на унікальному фоні, щоб взяти врожайні годинники з німецької назви розкоші.

Montblanc Summit: неприборканий Smart Watch

Сказати, що ми взяли ці годинники для спіна - це заниження - це було більше насильницького курсу зіткнення. З монбленівськими першими розумними годинниками, обмотуваними навколо мого зап'ястя, для проведення належного сеансу гірських велосипедів, це було швидко піддано всіляким умовам, коли механічні годинники руйнуються.

Холодна погода, божевільний шок, бруд, вода, піт. Це зайняло все це, щасливо дивилося разом і розповіло про час з легким натиском на свій яскравий 1, 39-дюймовий AMOLED екран. Легкість не було проблемою зовсім протягом дня, і ми ледь помітили вагу на зап'ясті, незалежно від його розміру корпусу 46 мм.

І тоді ми надали саміті Montblanc свій найбільший тестовий пробіг. Маленька примітка для початківців гірських байкерів: Коли ви пересуваєте крутий пагорб зі швидкістю, заваленою гравійними та виступаючими валунами вдвічі більшим розміром голови, не плутайте ваші задні гальма з вашими фронтами. Ліве зчеплення - спереду. Правий муфта - задній.

Цей дев'ятдесятий хлопець BMX вибрав неправильно, і, опинившись, підстрибуючи рухами до ландшафту, натрапив на рухами. Брюки з стисками були зруйновані, коліна були криваві, обличчя було кривавим, губа злегка втягнута.

"Я кровоточу?" - це перші слова, які я вимовив нашим гідам. Його відповідь була "Ой. um, випий це, виплюнь це ".

Заспокійливий хлопець він був. Ми продовжували завершувати наш трек з годинником дивно нешкідленого і в повному робочому стані. Це була незначна екскурсія, яка демонструвала здатність Montblanc не просто виготовляти чудові продукти розкоші, а й сучасні інструменти, розроблені для того, щоб взяти на себе ваші найбільші (неправильні) пригоди.

Самміт, в основі якого, є Android Wear 2.0, розроблений спеціально для смарт-годин. Це дозволяє використовувати безліч функцій, таких як світовий таймер із 24 часовими зонами, вбудований монітор серцевого ритму, запущений додаток для відстеження та мальовничі вирішення проблем із подорожами, такі як Google Assistant, Foursquare, Uber та голосовий транслятор. Він також відтворює ваші мелодії за допомогою з'єднання Bluetooth, якщо вам потрібно заглушити світ.

На естетичному фронті саміт викликає класичний гарний вигляд завдяки дизайнерській ДНК, успадкованій від колекції 1858 року Montblanc. Це можна побачити в криволінійному сапфіровому склі, який вперше потрапляє на смарт-годинник. Це, втім, не є делікатним. Ці годинники розміщені в надійній корпусі з нержавіючої сталі і титану, що є однією з визначальних причин, завдяки яким її обличчя витримано краще, ніж у нас.

Попит на персоналізацію також зустрічається з Montblanc пропонує чотири різних випадків і вісім різних стрічок поряд з великою кількістю варіантів для годинник обличчя, щоб створити понад 300 комбінацій стилів для витончених носіїв.

Не погана пропозиція для вишуканого старовинного годинникаря, який прагне завоювати нові висоти в цифровому світі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон