ОГЛЯД: 40 речей, про які ви не знали про чемпіона сноуборду Скотті Джеймса

Anonim

Наступний фільм був зроблений у партнерстві з TAG Heuer

Серце у вашому роті, вітер у ваших волосся, вага забута концепція: ти коли-небудь замислювався, що це схоже на дивитись на олімпійський хальф з 12 футів у повітрі?

Щоб потрапити всередину розуму того, хто живе за ці моменти, перегляньте це відео, яке ми зробили з чемпіоном з сноуборду Олдті Скотті Джеймсом. Чемпіон світу з сноуборду Halfpipe Double World і нинішній переможець FIS Crystal Globe, щоб сказати Скотті Джеймс, сенсація буде заниженим.

З найкращих місць для отримання кави в світі, улюбленого моменту на Олімпійських іграх (і способів боротьби з тиском), ми переживаємо цілу гаму питань, які, можливо, є "найпопулярнішою австралійською спортивною зіркою в Америці".

Джеймс, який зараз знаходиться в штаті Колорадо, США, але до цих пір називає будинок Мельбурні, підтвердив галас навколо нього у віці 15 років (коли він був наймолодшим чоловіком всіх конкуруючих націй на зимових Олімпійських іграх у Ванкувері 2010 року).

Що перше, що він рекомендує своїм друзям, які відвідують Мельбурн? Найдивніше, що він коли-небудь з'їїв на його подорожах? Як він тренує, коли немає снігу? Хто його сноуборд? О, і найкращий комплімент, якого він коли-небудь отримував, - і він, насправді, не був впевненим, що це був комплімент. Зануртесь, щоб відповісти на всі ці питання та багато іншого.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон