Гаманець Брендів, які дозволять світові знати, що ви промиваєте і любите життя

Anonim

Пристойний кошель є найкращим другом людини. Якщо ви дійсно замислюєтеся про це, воно затримує всі гроші, які вам потрібно буде купити, насамперед, прокляту собаку. Звичайно, існують загальні правила та вказівки щодо придбання якісного гаманця, і жоден з них не пов'язаний з липучкою або нейлоном.

Якщо вам потрібне місце, де можна заробляти гроші, то вам вдасться. Ми вирішили світу вишукувати найкращі кошельки для чоловіків у 2017 році, які не тільки задовольняють різного ступеня смаків, але також повинні пережити вашу свекрушку.

Що робить гарні гаманець

Існує п'ять основних напрямків, на які слід звернути увагу при пошуку якісних гаманців для чоловіків: шкіра, конструкція, оборот, складки та складки. Кожна з них відіграє важливу роль не лише у виконанні своєї мети, але й у забезпеченні того, щоб цілісність і довговічність аксесуарів залишалися випробуванням повсякденного зловживань.

Шкіра

Коли мова заходить про шкіру, спробуйте уникнути "шкіри верхнього зерна", оскільки це шкіра, в якій є недоліки, які були шліфовані, а потім покриті смолою, щоб сформувати гладку поверхню. Внутрішня сила там, але вона залишає кобуру більше схожою на пластик, чим щось інше. Шкіра з натуральною шкірою, яка не була виправлена, це шлях, і це також додає характеру, як це природно.

Будівництво

Визначення того, як робиться гаманець, часто ігнорується, але так само важливо, як шкіряний сорт. Гаманці виготовляються двома способами: виготовлений з різаного краю. Cut Edge - швидкий шлях, де шкіра ріжуть, зшивають разом, а потім покривають смолою на облямівці. Коли ця смола зношується, вона виявить зношену шкіру. Виявляється, де шкіра знижується перед зшиванням, щоб створити більш бездоганний зв'язок. Це тривалий процес виробництва, але триватиме довше, ніж останній.

Оборот

Тестування цілісності кошика є обов'язковим, якщо ви збираєтеся скинути хорошу суму грошей на один. Один із способів зробити це - перевірити ширину обороту (вигин), а також позицію шиття. Важкий товарообіг - це те, що потрібно шукати в якісному кошельнику, а також шити, що залишається центральним і прямим.

Плісировані куточки

Інший ключовий показник для добре сформованого кобура - його кути. Розміщені кути - це ділянки шкіри, що з'єднуються на краю, які були розріджені перед закругленням у зміцнену частину кута - це означає, що не буде зрізати цю ділянку. Якщо кут знаходиться під прямим кутом, це погано зроблено. Уникайте будь-яких витрат.

Створення

Хороший кошелек повинен стосуватися суворості повсякденного використання та зносу. Щоб з'ясувати, чи це так, шукайте будь-які складки на шкірі, які були зроблені гарячим праскою на обклеєному кромці та карткових слотах.

На стилях трендів

Гаманець гаманця приходить і йде так само, як мода, однак основою в 2017 році є постійне зниження людського кошелька. Завдяки технологіям зарплатної хвилі, що значною мірою заперечує потребу в товстої ваги готівки, що перевозяться, гаманці починають розроститися, щоб розмістити лише такі голі речі, як картки. Це не обов'язково погано, тому що громіздкі гаманці, наповнені розписками з 1999 року, більше не повинні бути частиною сучасного джентльменського гардеробу.

Шукаючи останній гаманець для стилів чоловіків, перейдіть за кольорами, текстурами або візерунками, які найкраще відображають ваш особистий стиль. Якщо ви консервативний тип, вибирайте темніші кольори з мінімальним дизайном. Для більш творчого типу хлопця, подивіться на більш яскраві кольори, друк графіки або розробку обробки та вкладення в ланцюжок, щоб показати свій унікальний стиль.

Хоча майте на увазі, що цей кошелек піде з тобою з залу до залі, тому те, що ви виберете, буде віддзеркаленням вашої особистості серед однолітків.

1/20

Том Браун

Відмінно підібраний стиль Thom Browne не просто для ваших костюмів. Цей сріблястий смугастий гаманець був ретельно продумований в Італії з галькового зерна шкіри, після чого закінчився символічною маркою червоних, білих і синіх смуг. Всередині ви знайдете вісім слотів для карт, два накладні рукави, дві кишені для одержання та відповідну смужку вкладку грасграйн.

ПОКУПАТИ

2/20

Крістіан Лубутін

Шостий червоний колір під назвою Крістіана Лубутіна на повному, неапологетичному показі всередині кобури Касперо, а зовнішня сторона прикрашена пальто жорстких металевих шипів, гідних Sex Pistol. Давайте називати це ідеальним кошельком для панк із підбором. Крім того, спробуйте власнику картки Kios, якщо вам подобається зовнішній вигляд, але ви хочете, щоб навіть більш тонкий профіль.

ПОКУПАТИ

3/20

Валентино

Як і шипована естетика, але хочуть щось більш стримане? Спробуйте цей тонус-вниз варіант від Валентіно. Біфлондський кошельки з надувним коліно шкіри мають піраміду, деталізовану на лицьовій та задній стороні, а також логотипи, тиснені на спині та інтер'єрі. Це трохи рок-н-рол, але досить смачний, щоб скелювати в офісі, не роблячи світлових відтінків.

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)