Versace запускає Ділан Блю

Anonim

Ви знаєте, коли Гігі Хадід дарує своїй природній красі агітаційну кампанію, вона має бути принаймні трохи жіночою, чи не так? Ну, новий чоловічий запах Versace, Ділан Блю, може просто привести вас до дівчини ваших мрій. або принаймні щось близьке.

Ділан Блю є фужерним ароматом, який для тих, хто не знає, це французьке слово, що означає "папороть", і є однією з основних сімей, в які класифікуються сучасні парфуми і як правило, мають різні цитрусові, трав'яні, зелені, квіткові та тваринні нотатки включені.

Ароматний, деревний аромат Ділан Блау похвалився новими та вишуканими яловичинами натуральних цитрусів, бергамотів та грейпфрутів у поєднанні з сучасними натяками на фіговий лист для свіжості, що надихається на Середземне море, глибину кредитування та округлення фруктового танцю аромату.

Також є ще одне вірне вимір аромату на шляху фіолетового листя з червоним чорним перцем. Тим не менш, вишукані та інноваційні деревні ноти Діллана Блау з амброкса, папірусу та органічного пачулі справді призводять до потужного, пульсуючого серця духів.

Інтенсивний, спокусливий і ідеальний для сучасної людини, будь то на роботі чи в грі, Діллан Блю, Версаче, це сексуальне обов'язково, щоб додати до своєї колекції ароматичних виробів.

Цікаві Статті

Сорочкові бренди, які можуть забрати вас з офісу, щоб звільнити роботу з нульовим зусиллям

Зоряні війни: вибухнули плакати

Matthew McConaughey вказує, чому кожному потрібна хороша майстерня (навіть знаменитості)

10 простих, але стильних годинників до 100 доларів