Versace запускає Ділан Блю

Anonim

Ви знаєте, коли Гігі Хадід дарує своїй природній красі агітаційну кампанію, вона має бути принаймні трохи жіночою, чи не так? Ну, новий чоловічий запах Versace, Ділан Блю, може просто привести вас до дівчини ваших мрій. або принаймні щось близьке.

Ділан Блю є фужерним ароматом, який для тих, хто не знає, це французьке слово, що означає "папороть", і є однією з основних сімей, в які класифікуються сучасні парфуми і як правило, мають різні цитрусові, трав'яні, зелені, квіткові та тваринні нотатки включені.

Ароматний, деревний аромат Ділан Блау похвалився новими та вишуканими яловичинами натуральних цитрусів, бергамотів та грейпфрутів у поєднанні з сучасними натяками на фіговий лист для свіжості, що надихається на Середземне море, глибину кредитування та округлення фруктового танцю аромату.

Також є ще одне вірне вимір аромату на шляху фіолетового листя з червоним чорним перцем. Тим не менш, вишукані та інноваційні деревні ноти Діллана Блау з амброкса, папірусу та органічного пачулі справді призводять до потужного, пульсуючого серця духів.

Інтенсивний, спокусливий і ідеальний для сучасної людини, будь то на роботі чи в грі, Діллан Блю, Версаче, це сексуальне обов'язково, щоб додати до своєї колекції ароматичних виробів.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон