Кабінет ванної кімнати Джонмен

Anonim

Завдяки обличчям-скрабам, обличчю та засобам зволоження, що зосереджують увагу на чоловічому ринку, легко забути про інші речі для чоловіків, які допомагають нам виглядати якнайкраще. Щітки для гоління, кусачки для нігтів, фурнітура та пинцет, можливо, не докладають стільки ж уваги, скільки їхні продукти для догляду за волоссям, але все ж життєво важливі для всього процесу.

Кожен і кожен день ці предмети допомагають у своїй маленькій формі, щоб вирішити наші турботи з приводу догляду. Саме з цієї статті ми висвітлюємо цих непробних героїв кабінету ванної кімнати і відзначаємо їхню роль у нашій процедурі зачісок.

Ножнички для нігтів

Коли трясеш чиєюсь рукою, ви, як правило, помічаєте дві речі; зрозуміти їхню руку та стан нігтів. Довгі і погано підтримувані нігті ніколи не виглядають добре, і як довго нігті притягують і пастки бруду, це є фізично непривабливим і проблема для вашого здоров'я. Інвестуйте в хорошу пару ножиці для стрижки з нержавіючої сталі, щоб тримати довгі нігті під час перевірки. Кліпери забезпечать гладкий, рівномірний різання цвяха та уникнути нерівного та брудного вигляду.

Кораблі для різання нігтів

Пінцети

Прищіплення волосся з вашого ніс, обличчя або брів може не здаватися привабливим для більшості чоловіків, але це найбільш точний та ефективний метод видалення волосся. Пінцети є найефективнішим інструментом для точного видалення волосся, оскільки волосся видаляють з корінь, дозволяючи більше часу, перш ніж волосся знову з'явиться. Наприклад, надлишок волосся на брови може бути зайвим і ризикованим. Волос з'являться частіше не тільки при голіннях, але й посилюється. Отже, зніміть цей непривабливий монобров, і якщо ти відчуваєш досить сміливий, зніміть волосся, що виступає з ніздрів.

Магазин пінцетів

Портативні трикутники для ніс і вух

Якщо ви не відчуваєте достатньо сміливо, щоб напасти на брудних волосся за допомогою пари пінцета, ви можете звернутися до трійника волосся на носі. Триммери для волосся за носом і вушкою дозволяють уникнути неприємних відчуттів, що виникають при розриванні волосся, а замість цього видаляє волосся швидким і зручним способом. Невеликі лопаті також гарантують, що ви не відмовитеся від точності для комфорту. Видалення зайвого волосся - це ще одна частина процесу зношування, за допомогою тримери для волосся із носом і вушлом ця частина вашої процедури буде обов'язково швидкою, безболісною і зручною.

Магазин "Тримери"

Зубна нитка

Ви можете або не знати цього, але поганий дихання часто є причиною не протравлення ниток. Потім поговоримо зі своїм місцевим стоматологом, і вони скажуть вам, що зубна нитка допомагає зменшити кути, що в кінцевому рахунку заощадить вам багато грошей на трасі. Повір мені, я знаю, витративши на лікування стоматолога 5000 доларів нещодавно. Отримайте собі стогін зубної нитки та забезпечте додавання цієї 30-секундної практики до повсякденної роботи.

Магазин стоматологічний флосс

Лофос Губка

Лофос є важливим інструментом для догляду за чоловіками, і той, який часто використовується через його сприйняття буття тільки для самок. Губчаста гумка містить неймовірні відлущуючі властивості для всього тіла. Відлущування вашого обличчя регулярно є важливою частиною вашої процедури догляду, так чому б не поширити це на решту вашого тіла? Видаліть збурену мертву шкіру та бруд з рук, ніг, сундука та допоможіть запобігти появі жахливої ​​поверхні.

Магазин Loofahs

Хоча ці предмети можуть не отримувати такий же рівень фанфору, як і інші продукти для догляду, вони мають важливе значення для нашої щоденної процедури догляду. Інвестуйте в деяких з цих невстановлених героїв і дозвольте їм прийти на допомогу з приводу ваших нездужань.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)