Безпомилкові ознаки, які ви готові взяти занурення і працювати для себе

Anonim

Ми всі фантазували про те, що ми влаштовуємо собі боса, що запаює троянди вранці, осідаючи до 11-ї ранку, а потім випадково відкриваючи Macbook приблизно о 13:00. Ви робите солідну годину роботи, вовк вниз UberEats, а потім розгромити пізній Дюсо сієста. Перш ніж дізнатись про це, ви попиваєте віскі, навмисно розбираючи тих, кому ви хотіли б прикрашати свої послуги, як хвилі закоханих клієнтів виливаються у вашу поштову скриньку.

На жаль, це не те, як працює підприємництво. Простіше кажучи: там просто немає місця для всіх в гігантському господарстві. Тому ми розмовляли з "Одиноким мисливцем" (так званим Річардом Джонстоном), колишнім сантехніком, який просто створив власну фотографію, і нещодавно виграв Canon Light Awards - щоб отримати телескопічну (лінзу) точку зору на те, що вона дійсно хотіла б продати свою денну роботу за хобі

Це симптоми, які ви повинні продемонструвати перед тим, як сказати adios для вашого 9-5.

Ви довели свою відданість

Кожен знає, наскільки важливо підібрати проект, який ви пишаєтесь, як основу для вашого запуску. Але те, що люди забувають, полягає в тому, що, коли ви заробляєте своє хобі (незалежно від того, чи це деревообробка чи судово-медичне супроводження соціальних засобів масової інформації), це часто стає більш орієнтованим на саморобні гроші, а менше - на "чистіші" аспекти, які змусили вас закохатися з цим. Незважаючи на те, що Річард зберіг його хвилювання, він визнає, що його підхід до фотографії змінився після того, як він занурився в повний робочий день.

"Початок фотографії розпочався як щось, що мені подобалося робити у вільний час, але з часом я почав сприймати його все серйозніше".

Ви набрали основних етапів

"Я думаю, що тут іде точка в будь-якому шляху фотографа, коли ти починаєш замислюватися, чи є цінність твоєї роботи і як вона може скластись проти інших", - сказав Річард. "Після проведення деяких досліджень з різних видів змагань там, я відчував, що Light Awards Canon (наступний в Брісбене з 1 по 2 вересня) була чудовою платформою для мене, щоб отримати тип відгуку, який я шукав для. "

"Це може бути досить складним завданням, щоб ваша робота була там, щоб інші могли судити, але для того, щоб зростати як фотограф, це все є частиною процесу".

Ще ніколи не вступаючи на конкурс фотографій, Річард сказав: "Ніколи не міг би сподіватися, що він фактично виграє".

"Я пам'ятаю, що не міг витирати посмішку від мого обличчя".

"Перед входом я завжди дивувався, чи маю я те, що потрібно для фотографування, як кар'єру, але виграш" Canon Light Awards "допоміг мені переконатись, що мені потрібно продовжувати займатися фотографією на повний робочий день, і я не оглянувся з тих пір, " сказав він. . Це також дало йому, він наголосив, "Можливість зустріти деяких неймовірно талановитих людей .. і виявився кроком у моїй кар'єрі".

Зразок роботи Річарда.

Ви маєте віру в себе

Коли це відбувається з гуру самодопомоги, це звучить крихким. Коли справа йде від саморобного підприємець, ви повинні принаймні дати помилкові американські фрази деякі думки.

"Я вважаю, що я все ще зробив би перехід, але, можливо, знадобилося трохи більше часу. Весь досвід напевно давав мені певні можливості, які я інакше не мав би ".

Коли ми запитали, що б сталося, якщо б він не виграв змагання, Рішар відповів: "Перемога в конкурсі означала, що я мав можливість отримати корисне уявлення про життя інших професійних фотографів та отримати розуміння того, що потрібно для отримання там У поїздці мені було дано можливість забрати руки на високотехнологічне обладнання, яке на цьому етапі у моїй кар'єрі я ніколи раніше не користувався ".

І це було не просто обладнанням - в поїздку Річарда також дали "Поради майстрів Canon" щодо налаштувань камери та налаштувань для різних сценаріїв, що значно покращило (його) фотографію та навчило (як) краще розповісти історію через нерухомі зображення ".

Ви виявили вашу слабкість

Якщо ви збираєтеся започаткувати бізнес, знання ваших обмежень є важливим. Для Річарда одним із завдань було: "Озираюся від ділової сторони фотографії".

"Ви можете піти і сфотографувати, поки корів не прийдуть додому, але якщо ви не правильно розмістите себе на ринку та ефективно керуєте бізнесом, то, на жаль, люди не знають, хто ви та ваші послуги".

Потрібен час і важка робота, але, з іншого боку, він виявив: "Може бути дуже корисним, коли ти починаєш досягти успіху. Я також люблю працювати зараз, і це не таке відчуття, яке я звичайно використовував, коли був сантехніком ".

Ти хочеш покращити

"Я відчуваю, що існує безліч різних способів, за яких можна піднятися, коли мова йде про певний напрямок роботи", - сказав Річард. "Це може бути не те, що ви мали на увазі, але можуть бути тісно пов'язані і забезпечувати стільки ж виконання, якщо не більше".

"Я думаю, що кожен повинен слідкувати за своїми мріями в якийсь момент!"

Частина причини, чому Річард присвятив себе фотографії, він сказав нам: "Це тому, що я не хотів повертатися назад у 10 років тому і думаю про себе: чому я не даю їй піти? Навіть якщо це не спрацьовує в довгостроковій перспективі, принаймні таким чином, я ніколи не буду зневажитись, коли не намагатимуться ».

Ти винищувач

"Як ви знаєте, чи маєте ви щось? Я відчуваю, що це питання зводиться до тієї суми, яку потрібно досягти. Якщо ви хочете це досить погано, то так чи інакше ви знайдете спосіб це зробити. "

Сказавши це, Річард запропонував починаючим підприємцям: "Зберігати безпеку (їх) основну роботу та працювати (їх) мрію роботу на стороні у свої власні години, поки вона не почне потягнутися. "Тільки ви будете знати, коли саме час дозволити головній роботі йти", - додав він.

Ви хочете вивчити нові навички

"На початку своєї подорожі я не зрозумів, наскільки важливо було мати хорошу мережу людей навколо мене, і швидко зрозуміла, що ті люди, з якими ти маєш добрі зв'язки, можуть відіграти величезну роль у успіху вашого бізнесу., - пояснив Річард.

Інший напрямок, який він повинен був швидко покращити, він сказав нам, це час управління. "Я часто виявляю, що потрібно виконувати дві-три різні завдання на той самий час, тому вам потрібно максимально ефективно працювати, щоб максимально ефективно працювати з кожним днем".

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон