Недооцінені фільми 2017 року: найкращі фільми, пропущені в цьому році

Anonim

Чому деякі фільми-блокбастери та інші флопи? Це тупого маркетингу? Це погано вчасна прем'єра? Це незахищений трейлер? Або це просто нещастя?

2017 рік, як і незліченна кількість років до цього, побачив, що найбільші касові відділення виходять на великі бюджетні супергерої, продовження та перезавантаження франшизи, у той час як критичні образи проскакують через тріщини, які можуть побачити лише найуспішніші кінематографи.

Зростаюча кількість голлівудських афілійців з'являються в незалежних фільмах та невеликих проектах, що забезпечують відмінності від кінофільмів, які в іншому випадку не будуть помічені. Ці приховані дорогоцінні камені приносять настільки необхідну оригінальність в індустрії насичених розваг, і, як ми готуємося до сезону нагород, пора переглянути найзручніший кінематографічний досвід року.

Спробуйте одну з таких недооцінених фільмів 2017 року, коли вам буде потрібна ніч.

Колосал


Офіційний короткий виклад: Глорія (Anne Hathaway) - позаштатна дівчина, яка після того, як її вигнала її хлопець, змусила залишити своє життя в Нью-Йорку і повернутися до свого рідного міста. Коли новини повідомляють про те, що гігантська істота руйнує Сеул у Південній Кореї, Глорія поступово доходить до розуміння того, що вона якось пов'язана з його далекосхідним явищем. Коли події починають виходити з-під контролю, Глорія повинна визначити, чому її, здавалося б, незначне існування, надає колосальний вплив на долю світу.

Гнилі помідори Оцінка: 80%

Те, що критики казали: "Зроблений за бюджетом, який би приблизно охоплював лівий біцепс Конгресу, Colossal - прохолодно, розумне кіно, з розвитком сюжетів, про яке доведеться говорити довго". (Імперія)

Історія привидів


Офіційний синопсис: видатний режисер Девід Лоурі ( не ті, хто святих, Пітон Дракон ) повертається з унікальним вивченням спадщини, втрати та істотної людської прагнення до сенсу і зв'язку. Нещодавно померло, прибій з білим тілесом (Кейсі Аффлек) повертається до свого заміського будинку, щоб придушити свою позбавлену дружину (Руні Мару), лише щоб виявити, що у своєму спектральному стані він розчавлений у часі, змушений пасивно дивитися, як життя він знала, і жінка, яку він любить, повільно зникає. Поступово невмотивована, примара починає космічне подорож через пам'ять і історію, протиставляючи невимовні питання життя та величезну кількість існування. Незабутня медитація про любов і горе, історія примари виявляється екстатичним і сюрреалістичним - цілком унікальний досвід, який тривалий час після завершення кредиту.

Ротові помідори Оцінка: 90%

Що критики казали: "Цей дуже спеціальний фільм видає чудове, ніжне заклинання; багато хто може протистояти йому, але ті, хто разом з ним, можуть глибоко переміститися, перевозити в поживне космічне місце "(Common Sense Media)

Логан Лакі


Офіційний синонім : "Логани" - це жахлива сім'я з пагорбів Західної Вірджинії, і їх клан славиться своєю невдачею майже 90 років. Але прихильний Джиммі Логан вирішує, що пора перетворити успіх сім'ї навколо, і з невеликою допомогою від своїх друзів, Redneck розбійників, він планує викрасти 14 мільйонів доларів з Шарлотт Мотор Спідвей. Логан Лакі керує Стівен Содерберг і зірки Ченнінг Татум, Адам Драйвер, Деніел Крейг, Кеті Холмс, Сет МакФарлен, Райлі Кеуф, Себастьян Стен, Кетрін Уотерсон і Хіларі Суванк.

Гнилих помідорів Оцінка: 93%

Те, що критики казали: " Логан Лаки - це розважальний роман, який живий за смарт-скрипт, сильні виступи на дошці та відмінний напрямок" (Screen Rant).

Сильніше


Офіційний синопсис: Stronger - це натхненна справжня історія про Джеффа Баумана, звичайної людини, яка захопила серця свого міста та світу, щоб стати символом надії після ганебного бомбардування Бостонського марафону 2013 року. Джейк Гілленхаал зірок як Джефф, 27-річний робітник Бостон, який був у марафоні, щоб спробувати повернути свою колишню дівчину Еріну (Тетяні Маслані). Очікуючи її на фініші, коли вибух виникає, він втрачає обидва ноги в атаці. Після повернення у лікарню свідомість, Джефф може допомогти правоохоронці виділити одного з бомбардувальників, але його власна битва тільки почалася.

Гнилі помідори Оцінка: 94%

Що критики казали: ". фільм не повинен бути звільнений як ще одна справжня драма, щоб коли-небудь зловити на кабельному телебаченні; Більш сильний - глибокий, чутливо виконаний перлиною "(The Atlantic)

Інгрід іде на захід


Офіційний короткий виклад: після смерті матері та серії невдалої невдахи, молодий Інгрід Тоберн (Обрі Плаза) рятується від незрозумілого існування, виїжджаючи з Заходу, щоб зв'язатись із своєю нав'язливістю Instagram і Л. Соціалістом Тейлором Слоун (Елізабет Олсен). Після швидкої зв'язку між цими найменш друзями, фасад починає тріщати в обох жінок - з комічно злісними результатами.

Гнилі помідори Оцінка: 86%

Те, що критики казали: "Дуже сприйнятий фільм" Сталкер ", який протистоїть легким сміху для більш важких істин, і може змусити вас подумати двічі, коли наступного разу ви покладете фото для соціальних медіа" (Empire)

Добрі часи


Офіційний короткий виклад: після того, як грабіж з батюшкою перетворився на його молодшого брата у в'язницю, Костянтин "Конні" Нікас (Роберт Паттінсон) потрапляє у скрутну одіссею через підземний світ міста у все більш відчайдушній і небезпечній спробі отримати свого брата Ніка (Benny Safdie ) з в'язниці. Протягом однієї адреналійної ночі Конні опиняється на божевільному поході на насильство і хаос, коли він гонит за годинником, щоб врятувати брата і самого себе, знаючи, що їхнє життя висить на балансі.

Рота Помідори Оцінка: 91%

Те, що критики казали: "Утримуючи стільки ж вперед руху, скільки будь-якого фільму в недавній пам'яті, Добре Час так само сердито, як і хвилююче" (Wall Street Journal)

Вбивство священного оленя


Офіційний огляд: Стівен (Colin Farrell), видатний кардіоторакальний хірург, одружений на Анні (Nicole Kidman), шановний офтальмолог. Вони добре і живуть щасливим і здоровим сімейним життям з двома своїми дітьми. Стівен сформував дружбу з Мартіном, сироті, 16-річним хлопчиком, якого він взяв під його крилом. Речі беруть зловісну чергу, коли Стівен вводить Мартіна до своєї сім'ї, поступово кидаючи свій світ у сум'яття і змушуючи Стівена зробити шокуючу жертву або ризикує втратити все.

Гнилі помідори Оцінка: 79%

Що критики казали: "Працюючи як глибока медитація на кармі, приречення і провину, а також належне страшне кіно, це найближча кар'єрна робота від усіх учасників. Будьте обережні: це важкі речі "(імперія)

Патті Торт $


Офіційний короткий виклад: у незрозумілій історії прямо з Джерсі, неправдоподібний репер знайде свій голос як унікальний легенда хіп-хопу у створенні в Патті Кубок $, перший художній фільм з популярних комерційних і музично-відеорежисер Джеремі Джаспер. Патті Кейк ", встановлений в пригороді ритмічного смугового центру, характеризує пошуки слави та слави з гумором, сирою енергією та деякими незабутніми ударами.

Гнилі помідори Оцінка: 82%

Те, що критики казали : "Динамічний дебют Джеремі Джаспера тріскається з енергією та автентичності на низовому рівні" (Hollywood Reporter)

Проект Флорида


Офіційний синопсис: На шосе, розташованому на відстані від уявлення про утопію Діснея Світу, Проект Флориди йде за шестирічним Муні та її бунтівною матір'ю Галлі протягом одного літа. Два тижня до тижня проходять у "Чарівному замку", бюджетному мотелі, яким керує Боббі (Willem Dafoe), чіткий зовнішній вигляд якої ховає глибокий резервуар доброти та співчуття. Незважаючи на свою жорстку обстановку, передчасно і звиклий людині не доводиться робити щодня свято життя - невідомого їй, проте її делікатну фантазію підтримує праця і жертва Галлі, який змушений шукати все більш небезпечні можливості для того забезпечити її доньку. Проект Флорида дарує життя і голос громаді, яку рідко бачать на екрані, створюючи заклинаючий портрет сучасних життів, що жили на полях.

Гнилі помідори Оцінка: 95%

Те, що критики казали: "Це майже ідеальний фільм, і що завгодно підсилює все, що було чудово про останній фільм Бейкера" (Vulture)

Брігсбі ведмедя


Офіційний короткий виклад : Суперфан Джеймс одержимий розумним, якщо приємно придурковані діти показують пригоди Брігсбі ведмедів до релігійності. Яскрава, чутлива молодь, яка все ще живе вдома, він виріс з цією фантастичною серією, і програма зросла з ним також, стаючи все більш складною протягом багатьох років. Коли шоу круто закінчується, життя Джеймса змінюється назавжди. Він стає новим творець Брігсбі Ведмедика, а не просто глядачем у темряві, і готується завершити цю історію. По дорозі він, нарешті, отримує доступ до значущих зв'язків, яких йому не вистачає, і виробляє винахідливо незрозумілий і глибоко піднесений любовний лист до спокутної сили творчості.

Гнилі помідори Оцінка: 79%

Те, що критики казали : « Брігсбей медведєць - це нескінченно вражаючий маленький чарівник фільму, який змушує щирість і солодкість знову стати кінетичною чеснотою» (The Verge)

Цікаві Статті

Спробовані та перевірені, це кращий чоловічий одеколон, парфуми та парфуми

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Фаррелл Вільямс, Макс Грінфілд та Аарон Павло

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Едді Редмайн, Скріллекс та Дипло

12 найбільш стильних чоловіків знаменитості тижня [21.08.15]