Tudor GMT Black Bay - це доступне братство Rolex в GMT

Anonim

Запитай, і ти отримаєш. У той час як Rolex представила те, що, мабуть, найбільше говорили про годинник у Baselworld цього року, його п'ятизначна цінова етикетка все ще стримує деяких шанувальників бажаного дизайну Pepsi.

Введіть сестринську компанію Tudor. Швейцарський годинник оприлюднив свій власний GMT Black Bay на виставці разом з Rolex GMT-Master II, і результат досить приголомшливий.

На вибір є три яскравих браслети, практичний футляр із нержавіючої сталі на 41 мм та цінова етикетка, яка знижує Rolex менш ніж на половину ціни, є переможцем в книзі будь-кого. Найголовніше, однак, воно все ще виглядає завдяки добре продуманій синій друк.

Точний Tudor Caliber MT5652 автоматично стежить за рухом з годинами, хвилинами, секундами, датою та функцією GMT. Для тих, хто не знає, функція GMT в основному встановлює місцевий час, не втрачаючи уваги час в двох інших часових поясах.

Тим часом чорний циферблат характеризується сигналізацією "Чорна бухта", що зачіпає такі, як сніжинки руками та пунктирні індекси.

Це все зв'язано разом у тім, що може похвалитися 70-годинним запасом потужності та водонепроникністю 200 метрів.

Ви можете вибрати три ремінця, включаючи сталевий браслет, коричневий шкіряний ремінець "terra di siena" та ремінець з червоної смужкою.

Місцеве ціноутворення ще не підтверджено, проте існує швейцарська ціна, яка бачить Tudor Black Black, починаючи з 3400 CHF.

Цікаві Статті

Бехаті Прінслоо За Секретною білизни Вікторії

Найкраще одягнуті чоловіки з тижня, який був подвійним. Джеймі Фокс, Райан Рейнольдс та Ідріс Ельба

Джон Легенд повертає Шен і робить це виглядає Чорт Красивий

Орландо Блум зрізує дуже тонкий малюнок під час качаючого потрійного джинсового кольору