Правда про використання пептидів та їх вплив на здоров'я

Anonim

У засобах масової інформації широко обговорювалися суперечки щодо використання пептидів.

У моїх клініках кілька разів на день пацієнтів мені запитують, чи зможуть вони їх отримати, і чи вони навіть легальні (я думаю, що багато людей частково сподіваються, що вони незаконні).

Цікава річ про це полягає в тому, що більшість людей, які просять їх думати про них, є просто найновішою на постійно зростаючому ринку швидкого виправлення магічних зіллями.

Коли пацієнти та друзі питають про пептиди та інші лікарські засоби для збільшення маси тіла або ваги, я завжди питаю (і ви також повинні запитати себе): що ви хочете досягти? Чи це законно (пептиди насправді є абсолютно законними, якщо це передбачено лікарем)? Які правильні для мене?

Які пептиди

У світі здоров'я і фітнес пептиди використовуються і рекомендуються для підвищення енергії, спалювання жиру, нарощування м'язів та підвищення спортивних здібностей.

Якщо ви думаєте про гормон як дерево, що складається з багатьох білкових гілок та ще більше пептидних гілок, легко зрозуміти, як гормон може мати багато побічних ефектів, якщо вони використовуються неправильно.

З іншого боку, пептиди набагато менші і призначені для стимуляції специфічних рецепторів гормону росту, щоб ви могли адаптувати свої результати.

По суті, вони можуть бути використані для збільшення м'язів або втрати ваги, відновлення, зменшення запалення і є на передньому краї багатьох нових індивідуальних методів лікування для ряду порушень.

Почнемо з того, що ми повинні розуміти, як функціонують наші тіла. На базі нашого мозку лежить невелика залоза, звана гіпофізом. Незважаючи на те, що гіпофіз незначний, це контрольний пристрій для інших гормональних залоз, наприклад, наднирників та щитовидної залози, які мають життєво важливе значення для контролю над організмом та загальним добробутом.

Щоб зберегти стійкий баланс у вашому тілі, гіпофіз посилає сигнали (гормони) в систему кровообігу на інші органи та залози у вашому організмі для контролю або створення власних гормонів у міру необхідності.

"Ці гормони зберігають ваше тіло сильним і здоровим. На жаль, коли ми віку, вони почнуть знижуватися ».

Одним із гормонів, вироблених гіпофізом мозку, є гормон росту людини (GH або HGH). Гормон росту людини зберігає регуляцію тіла, систему травлення та рівень інсуліну.

Але що сигналізує гіпофіз? Гормон росту гормон (GHRH), який походить від гіпоталамуса.

Як це працює

Є багато видів пептидів, які працюють на різних ділянках тіла. Зокрема, є пептиди, які можуть збільшити вироблення власного організму GHRH з гіпоталамуса, щоб природно вивільнити більше гормону росту людського тіла.

Ці амінокислоти стимулюють наші гіпофіз, щоб зробити і виділити більше гормону росту людини в кровотік. Підвищення виробництва сприятиме потенційному зменшенню наслідків старіння.

Щоб зрозуміти переваги анти-старіння, важливо зрозуміти переваги підвищеного гормону росту людини в організмі. HGH діє на багато тканин по всьому тілу. У дітей та підлітків це стимулює ріст кісток і хрящів.

У людях різного віку це підвищує виробництво білка, сприяє використанню жиру, перешкоджає дії інсуліну та підвищує рівень цукру в крові.

ГГ також підвищує рівень інсуліноподібного фактора росту-1 (IGF-1), що є важливим у розвитку м'язової тканини, і є ключовим фактором у петлі негативного зворотного зв'язку, що призводить до зниження природного виробництва та виділення HGH з гіпофіза при гіпоталамус усвідомлюється рівень HGH в організмі.

Це означає, що при низькому рівні HGH гіпоталамус буде вивільняти стимулятори HGH, що називають гормони, що вивільняють гормони росту (GHRHs), і при високих рівнях він буде працювати на зниження виробництва.

Це є однією з причин того, що ви повинні приймати тільки гормони, призначені лікарем, щоб ви могли допомогти запобігти жолоби, коли один зупиняє гормони.

Оскільки пептиди працюють на рецепторах GHRH, воно йде навколо петлі негативного зворотного зв'язку.

Що таке внутрішні пептиди

Перш ніж подивитися, чи правильні пептиди для вас, давайте подивимося, що в них.

Простіше кажучи, це невеликі білки, що складаються з менш ніж 50 амінокислот. Мало амінокислоти були більш демонізовані пізніше ніж пептиди, що потенційно дають несправедливі переваги у спорті.

Але, як зазначив один спеціаліст з пептиду: "Щоб маркувати всі пептиди, зло було б як відлучення маків через посилання рослини на наркотики. Фактично, у малих дозах, а також у межах медично обґрунтованих та рекомендованих продуктів, пептиди можуть бути блідою коліркою, найкращим другом тіла та життя ».

Як ти береш пептиди?

Більшість пептидів вводяться в організм, але фахівці зараз розробляють інші методи для введення пептидів в організм.

Це включає креми, які застосовуються до шкіри місцево (поза шкіри) або трансдермально (подібно до патчів). Вони також можуть бути нанесені на шкіру усередині рота або споживаються там, де він потім всмоктується в організм.

Якщо ви використовуєте пептиди

Коли ви запитуєте, що ви хочете ввести в своє тіло, ви завжди повинні запитати, чи переваги перевищують побічні ефекти.

Як і будь-яка речовина, про яку ви нічого не знаєте, їх не слід купувати в Інтернеті незареєстрованими постачальниками або запозичувати від одного, а потім вводити або споживати.

Аргумент для пептидів

Існує достатньо і надійних доказів, що підтверджують корекційну дію підвищеного гормону росту людини.

Як говорилося в Гарвардському жіночому медичному годиннику, деякі переваги включають: захист від переломів, збільшення м'язової маси, зниження жиру в організмі, поліпшення фізичної працездатності та зменшення ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Ряд досліджень також продемонстрував поліпшення психологічного благополуччя, при конкретному покращенні енергії покращив якість сну (менше пробудження, збільшення тривалості глибокого сну). Крім того, споживання охорони здоров'я та хвороби хвороби зменшуються паралельно із посиленням психологічного благополуччя.

"Кожна людина прагне жити довго, - писав Джонатан Свіфт, - але ніхто не старий". Він був правий, а фонтан молодості не повинен бути ілюзією.

Існує низка пептидів, які були розроблені для надання допомоги гіпофізовій гландії у вивільненні підвищеної кількості гормонів росту.

У порівнянні з стероїдами та тестостероном, з їх великим потенціалом для швидкої вигоди та потенційних побічних ефектів, це не чарівні боби, які перетворюють вас на супер-спортсмена протягом ночі. Пептиди - це більший середній опік для тих з нас, які знають, що тіло, яке ми хочемо, є одним з покращень способу життя та що години в тренажерному залі є необхідними.

Більшість людей, коли питають, що вони думають про пептид, просто не хвилює. Вони керовані результатами, і їм не важливо, що їх метод може бути безумством. Пептиди це чарівний джин, який готовий і чекає бажання вашого серця.

Як і більшість речей в житті, успіх займає невелику роботу, і будь-яка допомога на цьому шляху цінується. Правильний план і правильні пептиди можуть допомогти вашому організму робити те, що він вже робить, для досягнення бажаних результатів.

Я сам протягом багатьох років використовую цілий ряд пептидів і живеться в умовах швидкого розвитку, поїздок, роботи та заходу, наповненої життям. Мені потрібно виглядати природно, виглядати придатним і здоровим, а головне - енергійним і не втомленим, і всі ці пептиди допомагають мені досягти .

Аргумент проти пептидів

Вони можуть мати великі, але потенційно серйозні побічні ефекти, і ви повинні поспілкуватися з лікарем, перш ніж навіть розглянути їх використання.

Неправильно використані пептиди можуть викликати побічні ефекти різного ступеню в залежності від його користувача.

Вони можуть включати:

 • Сверблячка в зоні ін'єкції
 • Підвищення стійкості води (загальний ознака передозування)
 • Збільшений голод
 • Сухість у роті
 • Перев'язування або оніміння
 • Високий кров'яний тиск
 • Екстремальні болі в нирках
 • Болі в суглобах
 • Затемнення молів і збільшення веснянок
 • Збільшення / втрата ваги
 • Зниження родючості

Це не магічний препарат

Багато людей роблять багато грошей, продаючи те, що хочете, тому завжди пам'ятайте, що запитуєте, що це робить, як довго його брати, як його взяти і які його побічні ефекти, щоб у вас були реальні очікування щодо того, що він може зробити. для вас

Хоча пептиди можуть допомогти вам спалити жир під час роботи, їжі, розмов та навіть сну, вони повинні бути об'єднані з іншими факторами стилю життя протягом декількох місяців, щоб побачити найкращі результати.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон