Спробовані та перевірені, це кращий чоловічий одеколон, парфуми та парфуми

Anonim

Це чоловічий час одеколону, дитина. Тепер, коли ми добре в рік, ми повинні ще раз підібрати найкращі аромати для чоловіків. Цьогорічний вибір складається з найрізноманітніших жіночих одеколонів та унісексових ароматів, які ми особисто випробували та випробували.

Ви знайдете Valentino, Burberry, Histoires de Parfums, Creed, Comme des Garcons, Джо Малоун, Maison Martin Margiela, Le Labo, Bottega Veneta та ще кілька неясних парфумерних ароматів у всьому світі.

Від східних, до пряних, деревних та люксових шкірних ароматичних чоловічих одеколонів, ми потрапили в вас на пару кривих м'ячів, а також деякі з найзнаковіших чоловічих одеколонів існувати.

Коротка історія про чоловічий Кельн

Одного разу приємно запашні зілля були справою необхідності. Його нос постійно напав на неприємні запахи диму, гниття їжі та відкриті канали. І це було просто людьми - уявіть собі, як виглядали запашні канали.

Задовго до того, як сучасна парфумерія почалася наприкінці 19 століття, парфумерія існувала в деяких ранніх людських цивілізаціях. Мистецтво виготовлення ароматів почалося в Стародавній Месопотамії та Єгипті, потім було вдосконалено римлянами та персами.

Знання про парфумерію прийшло до Європи ще в XIV столітті, що частково пояснюється розвитком ситуації на Близькому Сході. Ісламські культури вдосконалили видобуток парфумерії шляхом парової перегонки та вводили в промисловість нові сировинні матеріали. Завдяки цьому аромати були готові перейти на захід.

Сьогоднішні одеколони не виконують такого суто практичного призначення, але вони служать більш цікавим: допомогти вам пощастило. Поєднайте правильний аромат з правильним чоловіком і відбувається якась магія. Якщо ви не знаєте, про що ми говоримо, ви просто не зустріли Один ще (запах, тобто).

Чоловіки, Кельн Поради

Найкращий жіночий одеколон повинен бути продуманим у пару з конкретними ситуаціями та випадками, коли він буде носитись. Привабливі темні, тютюнові та деревні запахи влаштовують вечірні події, а свіжі та цитрусові аромати працюють краще для повсякденного одягу та офісу.

Останнє, що ви хочете зробити, - це відомий хлопець занадто багато чоловіків на роботі, тому вибирайте правильно і застосовуйте неквапливо.

Більшість найкращих жіночих одеколонів та ароматів можна придбати в Інтернеті, однак ми радимо спочатку спробувати їх у магазині. Оприскуйте деяких в магазині, потім гуляйте і подивіться, як він пахне через 15 хвилин. Більшість жіночих одеколонів пахне різними на всіх. Ваша шкіра та феромони реагують із з'їздом, щоб персоналізувати запах, тобто вам не потрібно скидати тисячі на спеціальний одеколон, щоб отримати щось унікальне.

Поради від експертів

Бріоні Райт, OdeLab.com

"Вибір нового аромату має бути веселим, але він має тенденцію бути переважним.

До того моменту, коли ви обрали свій четвертий середній аромат у великому універмазі, ви, швидше за все, матимете запах запаху, тому краще почати, це менший бутік, який спеціалізується на меншій кількості ліній, що зробило для вас деяку роботу.

Ви вирішуєте, чи є ви після чогось свіжого, світлого або важкого запаху і дотримуйтесь цієї категорії. Потім просто починайте обприскування. Пам'ятайте, що будь-які тіла після нальоту пахнуть зовсім іншою на вашій шкірі, як це станеться на картонній смузі запаху, тому переконайтеся, що ви випробовуєте обрані на себе.

Приємно в кінцевому підсумку мати колекцію, в тому числі аромат від кожної категорії аромату, наприклад: цитрусові, деревні, квіткові, пряні та морські - таким чином ви покриваєтеся незалежно від настрою або випадку. "

Найпопулярніші саманта Тейлор, Порошкова кімната

Вісім і Боб
Історія цього аромату майже така ж, як запах. Незалежно від того, чи є захоплююча історія про випадковість Альберта Фуке та JFK справжня чи ні, аромат - це вічна класика в стилі одеколону.

Серпентин від Comme de Garcon
Комме де Гаркон дуже приголомшливий. Серпентин - це не просто знімок лондонського парку, а самого самого Лондона, включаючи ноти асфальту і трави. Це робить зелений аромат темним серцем.

Колонія Шкіра "Оу-де-Кельн Концентріє"
Аква ді Парма Колонія - це гардеробний аромат, який повинен володіти кожен чоловік. Це останнє втілення приймає вишуканий свіжість Колонії та поєднує його з теплотою шкіри та лісу. Дуже смачний. Застосовуйтеся лібером взимку.

Дрис Ван Нотен для Фредеріка Малле
Інтимний автопортрет, який відображає елементи дизайну Dries, цей аромат є огортаючим ароматом, який залишається близько до шкіри. Дотик ванілі підсолоджує ліс та спеції.

Сантал Маускуле Серж Лутенс
Santal Majuscule є повагою до сандалового дерева, вершкового і димкою з твіст какао. Це прекрасна підошва для снігу взуття, щоб обвести вас у холодна ніч.

Блакитний Енкенс від Comme de Garcon
Я люблю цей аромат, я класифікую його як чоловічий одеколон, необхідний для одягу. Пікантний благовоний запашний ароматичний артемізія, Blue Encens ідеально підходить для ділової зустрічі або дати обіду.

1/30

Джаз-клуб Репліки Дім Марієла

Специфіка цього особливого аромату, відома як Replica Jazz Club, відроджує сутність прихованого Бруклінського Джаз-клубу - запашний базове аромат мускусу, ванілі, тонка бобів, ветивер і листя тютюну з'єднані, щоб викликати знайомий, але забутий момент. Якщо глибоко занурюватися в шкіряне крісло з коктейлем, а зонування до солодких мелодій саксофону звучить як ваш ніч, то це ваш запах.
Ми взяли цей аромат у Мілані, і це ідеальне поєднання дерева, віскі та шкіри з такою легкою солодкою краєм. Очікуйте такі ноти, як "Рожевий перець", "Премофіоре лимон", "Неролі", "Абсолют ром", "Масло ягоди", "Яті Ветивер", "Абсолют листя тютюну", "Ванільний квасоля" та "Стіракс смола".

ПОКУПАТИ

2/30

Вісім і Боб Оригінал

Цей зразок став підписом JFK після нападу. Вона має ноти з бурштину та дерева. Просто просто дивовижний аромат.

ПОКУПАТИ

3/30

TOM FORD Noir Extreme

Том Форд Нуар пропонує для чоловіків повноцінний чоловічий аромат з широкими нотами, включаючи італійський бергамот, вербень, кмиш, рожевий рожевий (рожевий перець), фіолетова квітка, серцебиття: чорний перець, мускатний горіх, тосканська ірисова смола, єгипетський герань, болгарська троянда і Clary Sage серед ще декількох.

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui