Том Форд For Men Grooming Range розширюється за допомогою 3 нових продуктів

Anonim
Том Форд запустив свій чоловічий комплекс для догляду за шкірою та догляду за волоссям у 2013 році. У червні три бажаних колекція приєднаються до трьох нових продуктів: Скраб для відшелушиваючої енергії, Бритвова олія та Brow Gelcomb.

Оранжево-тонований ексфоліатор обіцяє сяяти і оживити нудну, втомлену шкіру. Його можна наносити на вологі шкіри сухими або вологими (але будьте м'якими, якщо ви оберете сухий спосіб), і використовуйте зернисті відлущуючи різного розміру, щоб максимально збільшити його згладжування.

З трубки з гельовидною фактурою виходить зволоження гоління, але швидко розплавляється в нежирну оливу, що знімає сон. Вентилятори Tom Ford grooming продукти визнають суміш ефірних олій та ароматів використаних всюди лінія. Найголовніше, що олія для гоління є цілком прозорою, тому ви дійсно можете бачити, що ви робите, коли ви робите ризиковане рішення застосувати гострий лезо до вашого красивого обличчя.

Найбільш обговорюване - про додаток до колекції - Brow Gelcomb. Незважаючи на те, що сміливі бриди на деякий час є тенденцією до жіночого догляду, чоловіки не дотягуються до сцени. Ймовірно, це пов'язано з тим, що багато людей з першого разу бувають на початку, але якщо ви не природно благословенні розкішними гусеницями або вам потрібно приректимся, що природа дала вам, Brow Gelcomb може допомогти.

Засіб, що схожий на паличку, віддає невелику кількість (трохи тонованого) гелю за допомогою голови для гоління. Він не тільки тримає брови на місці, як класичний чистий гель, він також обтікає і потовщується. Кінцевий результат темніший, більш певні брови, які залишаються на місці весь день.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон