Те, що ви ніколи не повинні робити після тренування

Anonim

Залишати брудну білизну в машині. Попарувальні прищі. Бездоганно знімаю нижню білизну для повного ефекту літнього вільного балінгу. Всі вважаються поганими звичками на будь-якій мові, але сьогодні ми дивимось на іншу погану звичку - ті, які часто практикуються після сильної ваги або серцевого сеансу в місцевій тренажерному залі.

З запалення сигарети, щоб пропустити розтягування, ми виклали найгірші речі, які ви могли б зробити для вашого тіла після тренування за допомогою експертної допомоги головного дієтолога Paramount Recreation Club та особистого тренера Йордана Пондера.

Подумайте, що ти був непослухним наркоманом для спортзалів? Читати далі.

Пропуск розтягування

Ви прийшли, ви розтягнули, ви зробили свій суперсет, і тепер прийшов час повернутися додому. Невірний Розтягування після тренування - одне з найважливіших і часто нехтуваних практик в тренажерному залі.

Обгрунтування розтягування м'язів, які ви щойно працювали, допоможе фазі відновлення. Більш конкретно, розтягування дозволить вашим м'язам швидше відновитися, отже, сприятимуть зростанню м'язів, зберігаючи їх у пікових умовах.

Надмірна кардіо

Коли ви тільки що закінчили вартість тренування на годину, це погана ідея піти шляхом серйозного сеансу кардіо.

"Якщо ви тренуєте певні м'язові системи - швидкий удар або повільний трюк, і ви працюєте під вибухонебезпечним рухом, ви не збираєтеся відновлювати м'яз", - говорить Джордж Пондер.

"Ви їх вичерпуєте".

Подура пояснює, що, хоча це не обов'язково погана річ, це тренування для гіпертрофії м'язів (збільшення розміру скелетних м'язів за рахунок збільшення розмірів компонентних клітин). По суті, прив'язка серцевого сеансу до задньої сесії ваги не отримає потрібних результатів.

Фахівці стверджують, що деяке серце після сеансу ваги буде добре, якщо в межах максимуму 20-30 хвилин. Якщо вам потрібно зробити обидва в один і той же день, потрібно провести окремі вагові та серцеві заняття приблизно на 5 годин.

"Часто з тренуванням, якщо воно є послідовним, менше - більше", - додає Пондер.

Куріння після тренувального сеансу

Коли ми викинули це на мітинговій зустрічі, ми познайомилися з: "Що тріумфу ви займаєте ?!" Це не актуально, але якщо ви повинні знати, це два слова. Західний Сідней. Але ми відступаємо.

Куріння після заняття в тренажерному залі, незалежно від того, чи це вага кардіо, - це ярлик до дати смерті.

За словами Пондера, люди, які роблять це, розширюють свої легені під час тренувань, розтягують їх, а потім вводять отруту в них.

"Це може бути гірше, ніж звичайне куріння".

Він не помиляється. Згідно з існуючими дослідженнями, куріння після будь-якої форми вправ місця "величезного" стресу на серце.

Здорові органи та зростаючі м'язи вимагають серця для подачі кисню, щоб вони могли функціонувати. Коли ви засвітите сигарети після заняття спортом, ви суттєво виснажуєте подачу кисню тілом і замінюєте його шкідливим двоокисом вуглецю.

Ви наливаєте молоко в паливний бак вашого автомобіля і очікуєте, що він ідеально працюватиме? Точно

Затримка харчування після тренування

Дуже важливо їсти після великої тренувальної сесії для поповнення поживних речовин, які потребує ваше тіло. Пропусти це, і ви не заохочуєте свої клітини знову синтезувати або посилювати зростання, відповідно до Пондер.

"Іншими словами, ви не заохочуєте регенерацію м'язової тканини".

Подумайте рекомендує дозаправляти ваше тіло з високими ГІ-вуглеводами, як банан, щоб допомогти процесу ремонту, перш ніж потрапити на високоякісну їжу. Спортсменські наркомани мають прагнути до їжі через 15 - 20 хвилин після їх останнього встановлення.

І високоякісна їжа не означає сімейну угоду від KFC. Жирні продукти істотно скасовують вашу важку роботу, сповільнюючи травлення, обмежуючи кількість вуглеводів та амінокислот, які можуть потрапляти до кров'яного русла, перш ніж поширюватися на м'язові клітини.

Не сплять достатньо

Це просто. Сон є першорядним і його ніколи не слід забувати, пояснює Подумай.

"М'язи відроджуються, коли вони перебувають у стані спокою".

Інакше кажучи, ваша підготовка з ваги ефективна лише тоді, коли ви даєте організму достатньо часу для відпочинку та відновлення пошкоджених м'язів.

Забудьте заспокоїтись

Це людська природа, щоб спеціалізуватися на одній штуці і робити це добре.

"Бігай швидко, підніміть важкі ваги. Ми не думаємо про те, що ми робимо для нашого тіла, коли це трапляється, і це дійсно підкреслює це ", - пояснює Пондер.

"М'язи однакові. Ви не можете покласти їх під купу стресу під час та після тренувань. Якщо ви не знесилюєте їх м'яко, охолоджуючи, розтягуючи, мобілізуючи, ті жорсткі м'язи стають все більш стійкими, а слабкі м'язи стають слабкішими ».

Подумання вказує на чудовий приклад цього сценарію в сучасному суспільстві серед чоловіків.

"Скільки людей старше 50 років може доторкнутися до їх пальців?"

Охолодження не повинно бути напруженим процесом. Поступово зменшуйте частоту серцевих скорочень за допомогою таких речей:

  • Порожні ролики
  • Проїдьте на біговій доріжці 10 хвилин
  • Розтягування

Це дозволить забезпечити ваше тіло грунтовним для наступного сеансу тренування, одночасно зменшивши час відновлення.

Пити алкоголь після тренування

Дійсно? Це не головне. Після тренування організм потребує гідратації, а алкоголь має зворотний ефект гідратації. Коли ваше тіло втрачає рідини, ваші м'язи стають зневодненими. Ви знову програєте.

Джордан Пондер є засновником клубу "Paramount Recreation Club" і "Transform Health" у Сіднеї, Австралія. TransformHealth було створено, щоб надихнути на звичне здоров'я та підвищити продуктивність. Зв'яжіться з Йорданією, щоб організувати консультацію щодо харчування, фітнес та спосіб життя.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон