Ці сиднейські боксерські тренажери будуть змушувати вас обтяжувати асистент Мейвезера

Anonim

Кожна людина, яка собі уявляє себе, має гарячі фантазії про славу боксу. Тестостерон? Перевірка? Скелястий Бальбоа комплекс? Хто знає - є лише щось про пару старомодних рукавичок Everlast, що оживляє серце.

Це не 1970-х Філадельфія, хоча. Бокс - це інший вид спорту, і як це відбувається в 2018 році, фізичне переслідування вимагає часу, відданості та грошових коштів, а не тільки для того, щоб попрацювати, а потрапити в першу чергу.

ВІДПОВІДАЄТЬСЯ: Наука показує, що чоловічі кулаки були розроблені для боротьби

Отже, якщо ви збираєтеся робити свій бокс найкращим чином, ви також можете максимально використати свої гроші, вибравши один із найкращих боксерських залів Сіднея. З рентгенівських студій до просторих високотехнологічних тренажерних залів - цей список ви покрили.

Пікантний St Clair боксерський фітнес

Незалежно від того, чи не здійснювалися ви з часом, коли членство в тренажерному залі закінчилося у 2005 році, або якщо ви прагнете до успіху, Gairy St Clair гарантовано покращить вашу гру в рукавичці та підвищить рівень серцебиття. Розташовані в Сазерленд-Шіре, вони пропонують боксерські класи кардіо, а також спеціальні тренування для чергової хвилі легітимних винищувачів.

Не кажучи вже про це: члени Церкви мають доступ до кімнати для ваг, що робить Гаррі Сент-Клер "єдиним місцем" для всіх ваших потреб у фітнесі. Тренажерний зал був відкритий (і його керує) "Сьюперман" Сент-Клер, колишній чемпіон світу серед юніор-легкої атлетики IBF і чемпіон світу середньої легкої атлетики у форматі IBF. Ви не можете сперечатися з цим.

60 Gymea Bay Road, 2232 Kirrawee

Боксерські роботи

Що стосується загальних бойових спортивних залів, то боксерські роботи вже протягом деякого часу були опорою у найзапекліших районах міста Сіднея. Запрошуючи обидва заняття на обід та проведення належного тренування з боксу для тих, хто хоче потрапити в аматорську / професійну боротьбу, Boxing Works також створив тверду репутацію для тренувань MMA, BJJ та Ju Jitsu. У цих хлопців також є місця у Кінгс-Кросі, Сурі-Хіллсі та Глебе. Маса тренажерного залу також доступна в межах.

74 - 84 вулиця Фовоу, Сурі Хіллз

Корпоративний фітнес-центр

Корпоративний фітнес-центр - це найкращий спосіб, щоб людина смартфону могла відчути це поєдинок.

Як частина загальної програми, схема "Корпоративний виклик" допоможе вам провести інтенсивний 12-тижневий режим боксу, спрямований на те, щоб надати кожному, хто підписав правильний бой на одному з своїх щомісячних заходів корпоративного винищувача.

Вся справа ведеться професіоналами-тренерами, і ви маєте можливість продовжувати навчання після закінчення програми.

36-38 Wentworth Ave, Surry Hills

Кінцевий фітнес-центр

З одним комплексом в КБР та іншим на Північних пляжах можна сказати, що The Ultimate Fitness Center має боксерів у Сіднеї, з обох боків мосту Коса, що добре і покрито. Незалежно від ваших цілей, сучасні навчальні центри Універсального фітнес-центру, інструктори-експерти та безпрецедентний склад фітнес-класів гарантують, що преміальний ціновий етикет з епічним результатом.

305 Kent Street, Sydney, NSW, 2000 (CBD)

7/505 Pitwater Rd, Brookvale, NSW, 2100 (північні пляжі)

Білий комір Бокс

Інший боксерський тренажерний зал, призначений для бізнесменів в Сіднеї, використовує аналогічний метод тренувань та викладання в корпоративному фітнес-центрі.

Весь тренінг проводиться з метою входження в один з регулярних вечірок боротьби білого воротника боксу, під наглядом встановлених тренерів з боксу та майстер персональний тренер Саймон Мітчелл.

Ведучий до вечора битви приходить у вигляді своєї популярної "нульової 2 героя" схеми - ваш самий власний Око Тигра досвід протягом 8 тижнів.

14 Carter Road, Brookvale

Bodypunch

Тепер, протягом десяти років, Bodypunch є провідним спортивним тренажерним залом у Сіднеї, не надто внутрішньому Заході. Заснований Біллі Хуссейном, колишнім головним тренером у тренажерному залі Team Fenech Джеффа Фенека, команда Bodypunch тренувала 3 чемпіонів світу з моменту її відкриття. Сам Хуссейн також навчав Денні Гріна та Віка Дарчиняна. Цілком резюме.

Рівень 3 71/75 Wangee Road, Lakemba

PCYC

Чесно кажучи, настільки ж нерозумно, як це звучить, поклавши PCYC на цей список, репутація, яку вона має для розвитку молодих боксерів, є майже неперевершеним.

Багато державних і національних чемпіонів було розроблено в рамках програми PCYC з моменту його створення більше 80 років тому, і вони не мають жодних ознак сповільнення. Легко найефективніший спосіб вдатися до спорту серйозно, а також ви будете допомагати всім пожертвуванню молодіжного клубу, який принаймні отримає вам кармічні окуляри на карті суддів.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон