Ці Snappy тренування допоможуть прискорити втрату ваги швидше, ніж бігти

Anonim

Бігування - це дешевий спосіб здійснити фізичну активність, що дозволяє насолоджуватися чудовим на відкритому повітрі, але давайте будемо чесними: це втомлено (у всіх сенсах слова). Якщо ви шукаєте щось таке веселе, це надихає вас на штовхання себе (будь то бокс чи швидкість їжі Мессіна на дивані), перевірте ці швидкі тренування.

Бокс повинен бути першим на вашому радарі (і не тільки через Conor McGregor і що костюм). За даними досліджень від бренда Forza, марка боксів перевершує список тренувань, які спалюють більшість калорій. Одна година на кільці може спалювати колосальні 800 калорій.

Що робить бокс таким ефективним способом здійснити? Це тренування, яке рекрутує все тіло, а це означає, що він залучає декілька груп м'язів одночасно. Це також включає повторювані сплески інтенсивної активності, що фактично робить його екстремальною формою інтервального тренування.

Сквош зачекав у секунду при 748 калорій, спалених на годину, вибиваючи інші ракетні види спорту, оскільки його мітинги, як правило, тривають довше, а кількість балів зменшується. Гравці витрачають великий відсоток свого часу на спринтування, удари, легенів і скручування, що створює м'язова сила, підвищує витривалість і підвищує гнучкість.

Плавати, як метелик, жалі, як дуже підходить бджола

Перші 10 тренувань, які спалюють більшість калорій, є:

  1. Бокс (800 / год)
  2. Сквош (748 / год)
  3. Гребля на озері або річці (740 / год)
  4. Дорога, що працює в швидкому або середньому темпі (700 / год)
  5. Плавання - передня повзання або метелик (680 / год)
  6. Регбі (614 / год)
  7. Футбол (612 / год)
  8. Швидкий шлях велосипедного руху (604 / год)
  9. Тренажерний зал вправи - ваги або кардіо (590 / год)
  10. Біг на біговій доріжці (580 / год)

Є також деякі, ми повинні сказати, творчі заходи, які ви ніколи не могли б розглянути, включивши в ваш режим фітнесу. Гра на піаніно горить 100 калорій на годину, а спостереження за птахами (або, мабуть, акт постійного дихання) спалює 101 калорій за годину. Тим часом секс буде факелом 200 калорій на годину.

Під час сексу ви спалюєте стільки калорій, скільки працює на 8 кілометрів. Хто ебать біжить 8 кілометрів за 30 секунд?

- Боб Костіч (@causticbob) 10 липня 2018 року


Для тих з нас, які завжди запізнюються: гарні новини. Забігаючи сходами, можна спалити майже 300 калорій, ніж бігти на рівній землі ( медицина та наука у спорті та вправи ), яка становить 852 калорій на годину.

Більше активності в холоді, які необхідно враховувати, мають ванну: 35 калорій на годину і телевізор під час стояння: 20 калорій на годину. На жаль для більшості з нас, хоча, дивитися телевізор під час дивану втратить вам загальну суму 0 калорій на годину.

Якщо ви прагнете максимально ефективно пролити і розщепити, перегляньте найпопулярніші спортзали боксу в Мельбурні та Сіднеї.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)