Ці Короткі зачіски та стрижки для чоловіків допоможуть вам у цьому сезоні

Anonim

Хворіть за короткі зачіски для чоловіків, які готуються до чоловіків, і нічого не придумуєте, але в серйозних потребах в стилі оновлення?

Ви пройшли довгий шлях після того, як ваш 10-річний Мохавк, структурований ПВХ-клеєм. Або, можливо, ви були частковими до трохи тимчасового фарбування волосся, можливо, стадія Греденда червоних та чорних смуг? Там були навіть модні келихи та бічні смуги емо епохи.

Якщо ви ще не оновлювали свою стрижку в 2018 році, ви не запізнилися - ще є час, щоб отримати нову зачіску. Останнім часом чоловічі досягнення досягли нових висот (іноді буквально). Доглянуті шлюби експериментують з розрізами, стилями та продуктами більше, ніж будь-коли раніше, і короткий пошук чоловічих коротких моделей зачіски та фотографії може стати справою часу.

Якщо ваша стрижка відчуває себе зависанням, перевірте нашу галерею коротких чоловічих зачіски та скорочення волосся зі знаменитостей (короткі волосся королі - стара школа Бреда Пітта, Джона Хамма, Адама Левіна) та лідерів галузі, як American Crew та Kevin Murphy. Довіртесь нам, для чоловіків більше коротких стрижків, ніж для очей. (Примітка. Ми будемо регулярно оновлювати цю статтю, тому кожного місяця перевіряйте нові стилі.)

Чоловічі короткі зачіски: поради та хитрості

Ентоні Найдер - Салон краси RAW Сідней

# 1 Текстура текстури та більше текстури є секретом, щоб ваші короткі чіткі волосся вирізали виглядають фантастично і у формі довше. Попросіть свого перукаря скоротити більше текстури у наступну стрижку, тоді ви зможете отримати більше важелів та створити ще більш прохолодні форми волосся зверху.

# 2 В ті дні, коли ти хочеш піти на такий незграбний погляд, зробіть ванну формувальною пастою, і це змусить вас виглядати кампанію гідною.

# 3 У ті дні, коли ви хочете піти на більш гладкий маршрут, підіть собі пляшку Кільської шовкової нареченої.

Фенікс Томсон - американська команда All Star

# 1 Тримання коротких волосся часто може стати менш захоплюючим, якщо ви не тримаєте невелику тривалість роботи. Моя порада для цього сезону виглядає універсальною, з доданою довжиною зверху.

# 2 Можливість морфувати короткий вигляд у більш доглянутій та прикрашеній формі може бути настільки ж простий, як використання продукту з високим блиском і формуванням з гребінцем, щоб створити більш гладку обробку. Спробуйте сушити американський крем фірми Hold Gel у волоссі, щоб дати підтримку і закінчити невеликою кількістю American Crew Помада, яку витерли над поверхнею, щоб зберегти волосся на місці, і створити високий результат блиску.

# 3 Коротке волосся означає більше візитів до салону, щоб зберегти форму волосся та будь-які небажані волосся на шиї в затоці. Дотримання ваших зустрічей до чотирьох тижневих процедур гарантує, що ваш вигляд завжди свіжий.

1/45

2/45

3/45

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон