Це найпростіші способи запобігання ознак старіння

Anonim

Якщо ви не плануєте відкрити фонтан молоді в найближчому майбутньому, можливо, ви почнете показувати ознаки старіння.

Рано чи пізно наші тіла все піддаються руйнуванню "Час батька" та "папи Бод". Але тільки тому, що ви старієте, це не означає, що ви повинні це показати.

Є кілька простих заходів, які можна зробити зараз, щоб з'явитися молодше і одночасно уповільнити процес старіння вашої шкіри. Багато з цих заходів вписуються в нормальну процедуру догляду за шкірою, а інші не будуть коштувати вам.

Отже, ми говоримо до пекла, з витримкою старіння. Використовуйте ці прості поради, щоб забезпечити яскравий, молодий вигляд добре у ваші відмінні роки.

Хіт Пауза на бороді

Ми прихильники хорошої бороди тут, але треба сказати, що, якщо ви поглянете на більш молодого вигляду, це, мабуть, непогана ідея регулярно збивати бритву. Дослідники з провідного британського центру трансплантації волосся, Crown Clinic, вважають, що зростаюча борода може зробити чоловіків до десяти років старшими. Більш конкретно, дослідження показало, що навіть легка стерня може додавати три роки до вашого сприйнятого віку, а вуса - до п'яти років.

Отже, питання, яке ви повинні запитати себе, - це ви хочете виглядати як міцний джентльмен або безсмертний Кіану Ривз? Відповідь: чому не обидва. Альтернативні виглядає, щоб люди вгадали. І якщо це все ще недостатньо підстав для того, щоб ви тримали бороду в перевірці, слід, напевно, взяти до уваги стилі для обличчя, які жінки абсолютно ненавидять.

Зволоження, Ви Чудовий Ублюдок

Доведено, що ті, хто страждає сухою шкірою, більш схильні до зморшок і ознак старіння, тоді як ті, що мають жирну шкіру, мають менше зморшок і менш схильні. Зараз ми не кажемо вам вийти і купатися в вазеліні (якщо ви не в цьому матеріалі); ключовим моментом, щоб позбутися тут, щоб зберегти шкіру рівномірно зволожені на регулярній основі.

Хороший зволожувач, що володіє анти-старіючими властивостями, збереже вашу шкіру безперервно гідратованим, що зводить до мінімуму вигляд тонких ліній і зморшок, а також забезпечує життєздатність нудної та млявої шкіри. Кігль Стійкий підводний зволожувач для обличчя пального зробить важку роботу з боротьби зі ознаками старіння.

Шкіра буде зволожується, одночасно підвищуючи еластичність та стійкість шкіри завдяки інгредієнтам, таким як кофеїн, екстракт льону та вітамін С. Включення саліцилової кислоти допомагає в плавних недоліках і підтягує шкіру.

Скраб геть ці роки

Нарощування мертвих клітин шкіри з часом дає шкірі тупий, безлюдний вигляд. Коли ви старієте, мертві клітини шкіри розмножуються і не проливають природно або так швидко, як колись це робили. Важливо рухати ці мертві клітини шкіри вручну, щоб нові, молодші клітини могли досягти поверхні та забезпечити більш яскравий та молоде вид.

Купуючи обличчя чистячи або навіть обмиваючи обличчя для протидії старінню, шукайте інгредієнт гідроксикислоти - цей інгредієнт згладжує тонкі лінії і допомагає пролити мертву шкіру. Надайте лабораторну серію "Скраб для обличчя", щоб знищити накопичення померлих клітин шкіри, а також розчищати пори.

Цей скраб включає ментол, який при нанесенні на шкіру стимулює кровотік, покращує його зовнішній вигляд і прискорює процес природного пролиття шкіри.

Фокус навколо очей

Для запобігання старінню очі не є віконцем для душі - вони є яскравим вказівкою старіння. З огляду на тонкий характер шкіри навколо очей, вони завжди першими, хто виявляє ознаки старіння.

Ноги ворони, зморшки, темні плями та сумки під очима - це всі фактори, які змушують вас виглядати старше. Shiseido Men Corector для глибоких зморщок допоможе тим, хто у віці.

Цей продукт містить чудовий інгредієнт для анти-відновлення ретинолу, призначений для всього обличчя, але особливо ефективний на ділянці для очей. Це забезпечує більш жорсткий, молодший результат, одночасно згладжуючи зморшки та тонкі лінії, які ідеально підходять для ворогів.

Натисніть кнопку "Відкласти"

Дотримуючись втомлених очей, ми не можемо підкреслити важливість отримання достатнього сну, щоб допомогти боротися з ознаками старіння. Для цілей анти старіння термін "сон краси" є занадто реальним, і в ідеалі вам слід отримати 7-9 годин відпочинку вночі, щоб скористатися перевагами.

Тіло і, що важливіше, ваша шкіра ремонтує себе, коли ти відпочиваєш, тож обов'язково потрапиш на подушку, щоб зберегти молоде вид.

Сліп, Слоп, Слап

Надмірне сонячне враження є важливим джерелом раннього співання старіння, що спричиняє утворення зморшок та вікових плям. Застосування сонячного екрану повинно бути регулярною частиною вашої повсякденної процедури, щоб уникнути сонячних опіків та потенційного раку шкіри, SPF 30 або вище допоможе уникнути подібних захворювань, а також запобігає висиханню шкіри та старінню передчасно.

Застосовуйте сонцезахисний екран щонайменше на півгодини перед тим, як рухатися на відкритому повітрі, і повторно нанесіть його, коли необхідно для безперервного захисту Обов'язково одягайте пару чудових сонцезахисних окулярів, коли ви вийдете, оскільки надмірне косіння призведе до утворення зморшок навколо області очей.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації