Ці додатки допоможуть підвищити психічне здоров'я

Anonim

Ця історія була спочатку опублікована на Колективному центрі

У швидкому темпі світу, в якому живемо 24/7, ми можемо здогадатися навіть п'ять хвилин, щоб подихнути і зосередитись на собі.

Перезавантаження для настрою та розуму.

Для того, щоб відвернути нашу увагу, завжди є повідомлення електронної пошти або текст або сповіщення в соціальній мережі. На щастя, якщо ви можете знайти час, щоб захопити подих, зростає кількість додатків, призначених для покращення настрою, полегшення стресу та поліпшення психічного здоров'я.

Хоча ці додатки не повинні замінити професійну допомогу тим, хто це потребує, вони можуть бути використані поряд з сервісами професійної підтримки або як зручна допомога для збереження вашої панелі інструментів.

MoodKit

MoodKit - це всеохоплююче додаток з чотирма інтегрованими інструментами, які дозволяють своїм користувачам брати на себе відповідальність за свої настрої і таким чином розвинути здоровий розум. Перший інструмент заснований на методах когнітивної поведінкової терапії (CBT), щоб надати своїм користувачам понад 200 налаштовуваних заходів, які допомагають поліпшити ваш настрій.

Інший інструмент - «Точка перевірки», яка навчить вас порадами щодо управління настроєм. Відстеження настрою покаже вам шаблони та прогрес, а журнал дозволяє робити нотатки. Усе, якщо ви відчуваєте потребу у прискоренні, MoodKit є одним з найбільш досконалих інструментів там.

Ліхтар

Якщо ви шукаєте дуже конкретну, керовану допомогу, Lantern може бути правильним додатком для вас. Коли ви підпишетеся з ліхтариком, ви візьмете вікторину, щоб визначити, що ви хочете працювати в своєму житті.

Потім вас поєднують з професійним тренером і призначено ряд вправ. Діяльність призначена для повної щоденної роботи, і вони автоматично керуються. Поки ви працюєте за допомогою вправ, ви також можете легко спокійно усвідомити, що ваш особистий тренер - лише кілька текстів.

Глибокий сон

Не секрет, що відсутність якісного сну може мати величезний вплив на ваш настрій та психічне самопочуття. Програма "Глибоке сну" спрямована на усунення будь-яких проблем зі сном у мозку, пропонуючи користувачам керовану медитацію. У програмі є налаштування, які можна налаштувати, щоб знайти потрібну медитацію для особистого режиму сну.

Наприклад, ви можете хотіти, щоб медитація грала один раз, або ви хотіли б, щоб вона повторювалася протягом усього ночі. Існує також опція, яка дозволяє додатку повідомляти вас про те, що ви повинні пам'ятати моменти протягом усього дня.

Привіт

Happify працює над теорією, що навіть якщо ви застосуєте лише кілька хвилин на день до свого щастя, ви можете побачити значні результати протягом декількох днів. Happify надає своїм користувачам активність та ігри, які спираються на позитивну психологію, увагу та методи КПТ.

За даними Happify, 86 відсотків часто використовуваних користувачів визнають, що їхнє щастя зросло протягом двох місяців після початку програми. Ви можете використовувати додаток у будь-який час і в будь-якому місці, оскільки він доступний як на комп'ютерах, так і на мобільних пристроях.

Простий звички

Простий Приватність - це чудовий додаток для медитації та уваги для тих, хто в дорозі. Незалежно від того, скільки часу ви маєте, незалежно від того, де ви знаходитесь, обов'язково буде медитація для вас. Наприклад, якщо ви подорожуєте на автобусі, існує спеціальна медитація, яка допомагає вам бути уважним, незважаючи на шум і хаос навколо вас.

Якщо ви тільки що прибули додому після довгого дня, для цього сценарію є медитація. А обливання на вершині всього цього? Додаток створено командою психологів та фахівців з медитації в Гарварді, тому ви знаєте, що ви в хороших руках.

Flowy

Якщо ви страждаєте від панічних атак, Flowy - це відмінне додаток, коли вам потрібно щось тут прямо зараз. Додаток створив Саймон Фокс, який сам мав досвід паніки. Саймон знає, що коли ви переживаєте атаку, у вас немає часу на деталі, так що Flowy є надзвичайно простим.

Ви по суті граєте в гру - ваша мета полягає в тому, щоб допомогти Егіру, богу моря, відновити його човен, - але ви будете використовувати дихальні техніки для гри. Згідно з Flowy, через 90 секунд ви відчуєте себе більш спокійно.

Почати

Якщо ви страждаєте депресією, вам може допомогти завантажити початок. Це корисне додаток було створено засновниками йоду, веб-сайту, який дозволяє його користувачеві поділитися своїм досвідом з різними ліками. Початок, однак, орієнтований виключно на людей з депресією.

Це дозволяє користувачам стежити за їх симптомами депресії і управляти будь-якими супутніми ліками. Оскільки це може зайняти деякий час для того, щоб антидепресанти набули чинності, програма допоможе вам відстежувати будь-які побічні ефекти і відчуття, що допомагає створити цілу картину. В ідеалі, ви поділитеся своїми результатами з медичними професіоналами, які лікують вас.

Слова: Бріна Хоувс
Слідкуйте за колективним центром на Facebook та Instagram

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон