Сильвестр Сталлоне просто отримав обдарований 983 000 доларів США Річард Мілле Годинник

Anonim

Схоже, у вашого Кріса Крінбела є великі черевики для наповнення. люблять туфлі мільйону доларів. Сильвестр Сталлоне тільки отримав обдарований один з останніх творів Річарда Мілле в розмірі 983 000 доларів годин.

За маркою RM 25-01 Tourbillon Adventure, шалено дорогий годинник є обмеженим тиражем випуску, всього 20 прикладів доступні по всьому світу. Швейцарський годинник у розкоші створив РМ 25-01 як данину стабільній кар'єрі Сталлоне як голлівудський гонщик.

Ось з Майстром, Річардом МІЛЬЮ. Це перший раз, коли ці годинники бачили у світі, - це блискучий годинник Р. Мілле, це БІСТ! Офіційна назва - RM 25-01. Я неймовірно шанований отримую цей дивовижний подарунок

.

Це годинник кінцевого дослідника, який взяв на себе більше чотирьох років, і їх буде всього 20 у всьому світі! Дивовижна технологія. @ Richardmilleamericas

Публікація, що належить Шіллі Сталлоне (@officialslystallone) 7 серпня 2018 року о 13:13 вечора PDT

З очевидних причин годинник абсолютно бездоганний щодо свого грубого дизайну, який успішно з'єднує екранних персонажів Сталлоне з дотиком камбоджа Рембо разом з його особистими цілями за межами Голлівуду.

На технічному фронті годинник оснащений легким рухом турбійона з титановими компонентами для точного хронометражу, не приносячи при цьому ніякої зносостійкості. Існує також взаємозамінна карбон TPT рамка, яка дозволяє Сталлоне змінити зовнішній вигляд годинника, як він бажає в залежності від його місцезнаходження.

Один варіант панелі - це двонаправлений робочий день з 24-годинною шкалою, а другий - кардинальними точками компаса, останній з яких оснащений титановим кришкою класу 5 з дзеркальним внутрішнім обличчям для полегшення чіткості компасу.

Звір близький !! @ Richardmilleamericas

Публікація, що належить Шіллі Сталлоне (@officialslystallone) 7 серпня 2018 року о 13:32 вечора PDT

Але справжній кикер? На годиннику представлені п'ять капсул очищення води, приховані в відділення для вуглецевого TPT для надзвичайних ситуацій. Кожна капсула створить літр безпечної питної води протягом часу від 30 хвилин до 2 годин залежно від забруднювачів рідини.

На складі входить натуральна каучукова ремінь у обов'язковому камуфляжі.

Не поганий годинник оглядача, який потрібно було створити чотири роки. Тепер, щоб виявити, що один мільйон доларів, які ми забрали, ми не помістимо.

Цікаві Статті

Бехаті Прінслоо За Секретною білизни Вікторії

Найкраще одягнуті чоловіки з тижня, який був подвійним. Джеймі Фокс, Райан Рейнольдс та Ідріс Ельба

Джон Легенд повертає Шен і робить це виглядає Чорт Красивий

Орландо Блум зрізує дуже тонкий малюнок під час качаючого потрійного джинсового кольору