Сіднейські костюмні магазини, які забезпечать вам різке відображення на будь-якому бюджеті

Anonim

Кожна людина заслуговує на точний костюм у своєму шафі, і щоб зробити це, вам потрібні правильні імена в гральній грі. Сідней, ти вгору. Ми зібрали разом кращі портні цього міста та магазини костюмів, щоб задовольнити будь-який бюджет та події.

Будь то для роботи, весілля або просто хочеться виглядати чорт-стильним кожен день, це найкращі магазини костюмів Сіднея, які вам потрібно потрапити.

MJ Bale

Магазин 30, 455 Джордж-стріт, Сиднейський КБР

MJ Bale є одним з найбільш інноваційних виробників костюмів Австралії з чітким упором на будівництво, універсальність та відчуття. Етикетка може похвалитися численними магазинами по всьому місту, тому, щоб знайти, не треба бути надто важким. Що більш важливо, однак, MJ Bale пропонує деякі з найкращих костюмів, доступних на ринку, завдяки використанню австралійської вовни мериносу, який відправляється в Італію для фрезерування та Японії для остаточного будівництва.

Типи костюмів: Вимкнути прив'язку / Made-to-measure

Придатне постачання Сіднею

5 Мартін Плейс, магазин T3, Сідней

Нещодавно Сиднейський Мартін Плейс привітав нового міжнародного гравця на місцевій сцені. Компанія Suitsupply давно дала відповідь Амстердаму на забезпечення якісного одягу за найбільш привабливими цінами, які можна собі уявити.

Це допомагає, щоб компанія була вертикально інтегрована, щоб клієнти гарантували хороший баланс цінності та якості. Бренд використовує тканини, виготовлені з італійських фабрик, таких як Vitale Barberis Canonico та Reda, перед будівництвом у Китаї.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Фарадж

Рівень 1, Магазин 79, Strand Arcade, Торговий центр Pitt Street

Заснована в 1998 році, Farage був одним з перших магазинів, які дійсно штовхнули межі стилістичного стилю та майстерності в Австралії. З тих пір їхня відданість виробництву високоякісного чоловічого одягу не зменшилася. Фарадж спеціалізується на класичних костюмах і сорочці, тому це необхідно для тих, хто шукає сорочки, які слідують більш традиційному стилю та тонким сучасним твіст.

Типи костюмів: Вимкнути прив'язку / Made-to-measure

Brooks Brothers

Магазин 2, 44 Мартін Плейс Сідней

Brooks Brothers - один з головних архітекторів стилю костюмів. вони також є одним з небагатьох брендів, що залишилися, що все ще пропонують оригінальну кнопку Оксфорда, яка не поставляється з посуду. Їх колекція охоплює все, від класичного одягу до більш повсякденного зносу, що відображає сучасну Америку. Зроблено в Америці живе у Brooks Brothers.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Калібр

4024/188 Pitt St, Sydney, Westfield Sydney

Незважаючи на те, що чоловіча одяг є їх основною грою, австралійський етикетка "Калібр" продовжує плескати, одягаючи деякі дивовижні результати. Сучасні порізи, свіжі деталізація, сезонні вигляди та дуже доступна цінова точка дозволили Калібру процвітати на внутрішньому ринку. Їх магазини також знаходяться на всьому Сіднеї, тому пошук не може бути проблемою.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Генрі Бакс

23-25 ​​О'Коннелл-стріт, Сіднейський КБР

З 1995 року Генрі Бакс створює костюми для видатних панів Сіднея. Їх КБР-магазин є універсальним магазином для якісного одягу, брюк, сорочок, трикотажу, куртки тощо. Хоча ми і схвалюємо ідеал отримання костюму, Генрі Бакс також має службу найму найманців разом з багатьма іншими брендами, такими як Bogliolo, Canali, Richard James, Kent & Curwen, Isaia та Eton.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Рейс

4057/8/500 Oxford St, Westfield Bondi Junction

Девід Рейсс став піонером у галузі дизайну в 1971 році, і сьогодні він створив хрестоподібну назву. Їхні п'єси пропонують інновації, якість, деталізацію та вартість, а бренд відомий своїми сучасними традиційними, нестандартними та формальними дизайнами для чоловіків. Якщо це будь-який вказівка ​​на їхню роботу, їхні твори часто можна знайти у знаменитостей та впливів на моду.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Топман

Queen Victoria Building, CBD

Сучасне британське пофарбування відповідає максимальному доступності у Topman. Незважаючи на те, що їхні костюми можуть не відповідати діапазону, який пропонують деякі інші бутіки на замовлення, це вартість і вигляд, який виграє тут. Топман пропонує власну службу переробки, щоб забезпечити максимально затишні костюми поза стійкою. Також є нескінченні способи налаштовувати і наповнити костюм завдяки всім іншим частинам Токмана під однією дахом.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Зара

Pitt St & Market Street, Westfield CBD

Як і Topman, Zara пропонує подібний стиль доступного костюма для чоловіків у Сіднеї. Це справжня справа тут, але трохи доросліші з більш зрілими тонами і більш глянсовими деталями без великої ціни на квитки. Вони також мають різні магазини в Сіднеї, щоб зробити покупки вітром.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Містер А Тейлор

Тейлор за назвою, портноут по природі. І завдяки цьому Сідней має доступ до одного з найновіших талантів на сцени, створеній для вимірювання. Пан А Тейлор дотримується способів традиційного неаполітанського одягу, розробленого в Австралії та з гордостю ручної роботи в Італії. Ткани від пана А. Тейлора постачаються з млинів у Великобританії та Європі та включають назви Holland & Sherry, Dormeuil, Reda та Ermenegildo Zegna. Потім кожну тканину вирізають вручну, шиють вручну та встановлюють вручну. Г-н А Тейлор - це мобільний сервіс, що працює в Бонді, але він також обслуговує великі міста Австралії.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

Г. А. Зінк і сини

56 Oxford St, Darlinghurst

Один з найдавніших стрілок у Сіднеї, Г.А. Зінк і Сонс - це магазин із взуттям, який виготовляє одяг для найвибагливішого костюма. Вони знаходяться в Дарлінгхерст і спеціалізуються на створенні ідеального костюма для чоловіка, який шукає більш достойний або приглушений костюм. Це недешево, але варто відвідати, щоб дізнатись, які гроші можна купити.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

Оскар Хант

2/73 York St., Sydney CBD

Оскар Хант, розташований у приголомшливому виставковому залі в Сіднейському КБР, - це ідеальне місце для зручності та зручності ваших бізнесових потреб.

Дружні монтажники працюють з клієнтами, щоб зрозуміти їх унікальні вимоги, перш ніж направляти їх за допомогою різних стилів, варіантів дизайну та деталей обробки. Все це відбувається в комфорті Оскара Хант першого кімнату приготування протягом декількох напоїв з бару.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

Брати крани

410/350 George St, Sydney CBD

Ніякий візит до Сіднея не буде повним, не впавши, щоб відвідати новонароджених братів Крейн. Заснована колишнім дизайнером чоловічого одягу Zambesi Murray Crane, компанія Crane Brothers пропонує чудовий вибір чоловічого одягу з ручної роботи, з особливим фокусом на одязі, як готовий для одягу, так і зроблений на випадок. На додаток до костюмів, ви можете знайти високоякісні сорочки з Нової Зеландії разом із бездоганним сервісом. Ви знайдете їх на Джордж-стріт, але тільки за домовленістю.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

Умовний куточок

Магазин 1, 55 Regent Street, Паддінгтон

Як випливає з їх назви, The Bespoke Corner дозволяє людям побудувати влаштований костюм з нуля. На чолі з Майлзом Вартоном та його діловим партнером, стильний дует пишається тим, що пропонує найповніше поширювальну послугу в Австралії, з тим щоб остаточний результат - більший виклад, ніж просто інший щоденний костюм. Кожна зустріч бронювання безкоштовна, і ваш призначений портний приймає достатньо часу, щоб сісти, спілкуватися і розуміти ваші потреби, перш ніж подавати на нього костюм з вашим ім'ям.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

Belance

Магазин 1/3 вулиці Сассекс, барангуру

Belance пропонує клієнтам безкоштовний дизайн, коли мова заходить про сучасну приготовану на заміну. Звичайно, це не означає, що ви не отримаєте тут потрібну вам допомогу. Їх новий магазин в Barangaroo може порадити людям стиль і відповідний вибір протягом всього процесу, керуючи ними завдяки своїм естетичним уподобанням. Трехетапний процес також простий в консультації, вимірюванні та дизайні, а також придатності до того, як кінцевий продукт стає вашими руками.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

П. Джонсон Пошиття одягу

7 Walker Lane, Сиднейський КБР

Назва П. Джонсона відома по всій Австралії. Як один з перших кравців, які повернули сучасний італійський стиль у складку, П. Джонсон зміг виховати сміливий новий рух гострих джентльменів, які знають одну або дві речі про стиль спрезотатури. Їх, зроблені для вимірювання костюмів, не є дешевими, але це першокласна штука від початку до кінця, щоб гарантувати, що ваш готовий костюм є єдиним у місті.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

Костюм магазин

412-414 George St, Sydney CBD

Костюм Магазин - це сестра марки П. Джонсона. Ідея полягає в тому, щоб запропонувати такий же рівень деталізації і стилю костюмів без великої ціни на квитки. Таким чином, їх костюми зроблені в Китаї, але все інше, від вибору тканини до знань до служби, - це чистий П. Джонсон.

Костюмний костюм, виготовлений для заходу, коштує менше 1000 доларів, і є безліч варіантів на вибір з лацканами, кишеньковими стилями та тканинами.

Костюм типів: Зроблено для вимірювання

Джек Лондон

680 George St, Sydney

Сучасний британський стильний стиль не потребує розриву банку. Австралійський ярлик Джек Лондон надає доступність для бездоганної сцені без суєти. Подумайте короткі костюмні куртки із вузькими лацканами та вузькими штанями, анорак-парками та коротким сорочкою сорочками, одягненими з тонкими стрічками для модного рокерського вібля 1960-х років. Хоча їх магазин знаходиться в Сіднеї, етикетка також розганяє магазини в Мельбурні, Аделаїді та Перті.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Burberry

343 George St, Sydney

Вершина британського костюма може бути досвідчений у флагманському магазині Burberry в Сіднеї. Ось що люди знайдуть тут, це найновіші вигляд із прямих злітно-посадкових смуг поряд з естетичною, якісною та преміальною ціною Burberry. Одяг не є дешевим, але ви купуєте найпопулярніші речі тут, які б не пішли повз хлопців, як Девід Бекхем.

Типи костюмів: вимкнути прив'язку

Брент Вілсон

Магазин RG25, 500 George Street, The Galeries

Брент Вілсон був одним із найвидатніших ігор Сіднея в одязі. Бент Вілсон, будучи одним із перших сервісних послуг, що відкрилися в Сиднейському КБР, змогла накопичити багатий досвід і бездоганне обслуговування клієнтів для своїх цілеспрямованих клієнтів. Доглянутий підприємець сьогодні може похвалитися талановитою командою за ним і продовжує одягати деякі з найбільших знаменитостей Австралії.

Типи костюмів: зроблено для вимірювання / вимкнення кілець

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації