Костюмні бренди, що домінують сьогоднішньої графічної гри

Anonim

Якщо ви корпоративний бак, ви живете та дихаєте чоловічими костюмами. І якщо ти справді здивований, то ймовірно, що найцікавіший костюм - це найважливіший комплект для вихідного дня, прикрашений для вечері або легких напоїв, незалежно від вашого способу.

Хоча чоловічий костюм на замовлення - це мрія, ми не всі маємо часу чи грошей на такий вид спеціального лікування. Отже, як ви рухаєтесь у морі з готовими чоловічими костюмами там, не перекидаючись на дешевому полі-суміші або занурюваному кораблі для ультра-худих придатків?

Приймаючи вигадливу гру поза стійкою (або онлайн), ось кращі бренди костюмів для розкішних чоловіків, щоб дізнатися про це зараз. Зверніть увагу на те, що корпоративний офіс виглядає, прекрасний обідній ансамбль дат і весільну сукню матір просто легкий з цією кумедною курткою та білими штанями.

1/29

Зенга

Ермедгільдо Зегна - це ілюстрація італійської розкоші. Колірні костюми Zegna, як правило, класичні і зберігаються нейтральними здебільшого, що робить їх сучасні костюми - в м'якій італійській шерсті - ідеальний бізнес-одяг. Перевірки, смуги та текстурні відрізки, візьміть свій вибір.

ПОКУПАТИ

2/29

Дангілл

Маскулінність відповідає елегантності в Дангіллі. Як правило, британський бренд Dunhill моторошний з свого походження як виробник автомобільних аксесуарів, що підтверджує себе енергомашиною на лондонській модній схемі Лондона, з готовими та замовними костюмами для унікальної одягу, виготовленої спеціально для вас - і ви самі.

ПОКУПАТИ

3/29

Вугрі

Вишукано шведський, акне почалося як бренд джинсових джинсів, перш ніж зшивати деякі з кращих сучасних чоловічих костюмів у сучасних кольорах та формах. Прищі просто і привабливі - як шведи. Приїжджайте сюди для сміливих костюмів.

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui