Залишайтеся висічкою з найкрасивішими перукарнями в Мельбурні

Anonim

Парикмахерські магазини в даний час трендують важче, ніж підв'язки та активний одяг, тому ми вирішили зібрати улюблене місце в Мельбурні. Якщо ти - пурист, котрий любить відвідати Кузін Джино в Моравбіні; ви будете ненавидіти цей список; але якщо ти живеш біля цивілізації, ти будеш кинений. У жодному конкретному порядку, тут є 8 найпривабливіших перукарень у найстрашнішій для Австралії штаті.


Капітани промисловості

2 Somerset Pl, Мельбурн VIC 3000

Один з найстаріших закладів у Мельбурні - капітани промисловості. Постійний різак Сем Фордайсе вже стриже волосся у капітанів промисловості більше шести років. Тут ви можете змити, голити, погладжувати або легко прибирати. За підтримки девізу "Класичний чоловічий догляд ніколи не виходить із стилю", ніколи не втрачайте можливості відвідати Капітана.

Типи стрижки: миття та різання - 65 доларів, базіка - 45 доларів, гоління - 45 доларів, орієнтовне збільшення - 15 доларів.

Pickings & Parry

3/166 Гертруда, Фіцрой VIC 3065

Якщо ви опинитеся в Гертруді-Сенті, Коллінгвуд, то потрапляйте в одне з найкрутіших магазинів перукарів у Мельбурні, щоб побачити хлопчиків у Pickings & Parry. На додаток до одягу для одягу для спецодягу, хлопці можуть запропонувати вам повний перукарський сервіз. Магазин запакований мотоциклами, старовинними годинниками та керованими вусами, тому це дійсно цікавий візит. О, і ви можете захопити (доповнювати) віскі, пиво або каву з вашим голінням. Скажи їм, що Д'Марґе відправив вас на безкоштовний ляпас через відбитки.

Типи стрижок: стандартна стрижка - 50 доларів, бритва / схуднення - 55 доларів, "Buzz Cut / Clipper" - 25 доларів, прямий обличчя / гоління для гоління - 50 доларів, "Устя" - 10 доларів, "Борода" - 25 доларів.


Бородача

203 Каплиця Св. Праран 3181, Мельбурн

Це місце - це більше, ніж перукарня: це справжня пропозиція, спрямована на чоловіків. Висококласний та доброзичливий "Бородатий чоловік" - це розслабляюча обитель з прекрасними мелодіями та більшим вибором кави, ніж ви можете кинути латте. І перукарня, безумовно, є основою бізнесу. Охоплені 14-річним досвідом у Європі та Південній Америці, бородаті чоловіки зібрали свої улюблені методики, вироби та штрихи, щоб запропонувати споживачам вишукані стрижки, бородати та мокре гоління.

Тип стрижки: стрижка - $ 60, 00, мокра гоління - $ 60, 00, бородата леді скоротити (довге та коротке волосся) - $ 60, 00, борода - $ 25, 00, бородатий трійка / бритви - $ 40, 00, голова гоління - $ 35, 00.

Kings Domain

1/12 Collins St., Melbourne VIC 3000

Королівський домен - це перукарня, розташована на південь від Ярри. Місце пропонує свій товарний знак "відмінний поріг" починаючи з 2013 року, і його часто забронюють міцно з хлопцями захоплення стрижок, затискачів або гострих горла. Kings Domain також запасує широкий асортимент гребінців, виробів для волосся та інших аксесуарів для метросексів. Готель Kings Domain розташований лише за декілька хвилин ходьби від станції Південна Ярра та Каплиця.

Різновиди стрижки: Royal Treatment (старовинний гоління та вишуканий різання) - 90 доларів, Kings Cut (спеціальний різаний з провідним перукарем) - 70 доларів, стандартна стрижка - 50 доларів, гоління - 50 доларів, кліп 50 доларів.

Дядько Рокко

1 Fennell St, Port Melbourne VIC 3207

Якщо ви працюєте на пристані або на вантажівках у Порт-Мельбурні, то дядько Рокко варто подивитися. Пробіг від Fab Sfameni це невеликий, але відмінний простір, але дядько Рокко тільки за призначенням, але не просто впадає. Він також закритий на вихідні, тому перевірте свій веб-сайт на наявність.

Типи стрижок: стандартна стрижка - 40 доларів, борода та мотузка - 35 доларів, обличчя для гоління - 45 доларів, стрижка для стрижок та борода - 65 доларів, стрижка для волосся та обличчя - 85 доларів.

Код чорного перукарня

157 Victoria Avenue, Albert Park Мельбурн 3206

Code Black пишаються своїм обслуговуванням клієнтів, і це показує. З їхнього чудового підходу, з вашим цілеспрямованим перукарцем, який переведе вас через всю вашу службу; до їх інтегрованої вакуумної системи, що не дає волосся відхилити шию; до їхнього віскі та кафе-бару, який пропонує календар сезону - це важко йти не так. З шотландськими дубовими дошками, що надають комунальну атмосферу та повертаємо спадщину перукаря як соціального центру в громаді, ми рекомендуємо вам перевірити це місце.

Типи стрижки: Стрижки - $ 60, Гострий бритви з гострими горловинами - $ 55, Триколітники для вуса / Бісер Тримс - залежить.

Храм Місто

285 Johnston St, Abbotsford VIC 3067

Далі в нашому перукарському магазині (гарячий) список є г-н Тома Фармер з Темпл Таун. Ми знаємо, що місце є суперником, коли вони нараховують Uppercut pomade, але не тільки це: це місце красиво сільські (старі шкільні стільці і все) з великою кількістю свіжих перукарень обладнання (і любов) в повітрі. Ви знайдете Temple Town в Абботсфорді.

Різновиди стрижки: Боротья / Кліппер (25 хвилин) - 25 доларів, затухання (35 хв) - 35 доларів, короткі чоловічі корти (50 хв) - 60 доларів, чоловіки довгі (60 хв.) - 70 доларів.

П'яний перукар

119 Smith St., Fitzroy VIC 3065

Пізній учасник у наших найкращих перукарнях в Мельбурні "П'яний Барберт" зосереджує увагу на нестримному досвіді джентльмена. Там немає потреби в зустрічах у П'яному Барбекі, ти просто впадаєш, займаєшся сидінням і чекай свого бога проклятий поворот. Якщо ви хочете пити Boneyard Brew. Розрізи починаються приблизно в 30 доларів. Ви знайдете БД в Сміт-Сент-Коллінгвуд.

Типи стрижки: запитайте в межах.

Чоловіки + Ко

1/377 Little Bourke St, Мельбурн VIC 3000

В компанії Men + Co чекають ентузіастична команда майстрів перукарів, як вдома, так і за кордоном.
Якщо вам потрібен стиль "в напрямку", класичний джентльменський поріг або розкішний прямий бритвенний бритву Men + Co, ви готові поставити напій у вашу руку та перевозити вас у вічну, стильну епоху.

Стилі стрижки: повна стрижка для чоловіків - 55 доларів, пряме гоління для бритви - 45 доларів, де люкс - 95 доларів.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон