Команди спецназу навчаються так, щоб отримати божевільну силу та витривалість

Anonim

Вибір спецназу - це найжорсткіша платформа тестування в Військовому процесі - це дванадцятимісячний процес, який 85% кандидатів зазнають невдач. Він розроблений, щоб розбити вас.

Є лише три варіанти вибору: Ви кидаєте, ви отримуєте травми, або ви пережили. Людське тіло будується для виживання і адаптується, щоб краще справлятися з холодом, спекою, стресом, болем і просто про все, що ви можете кинути на нього.

Навчання Спеціальних Сил покликане випробувати вас фізично, розумово і емоційно, щоб створити свою психічну силу. Особисто, коли справа доходить до душевної сили, я вважаю, що вам потрібно збільшити здатність вашого організму протистояти болю і отримувати комфортне незручність.

Правильне уявлення

Пост, що належить ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) 29 березня 2018 року о 21:23 PDT


Люди часто запитують мене: "Як мені розумово посилити, Скотті?", І відповідь досить проста. Секрет лежить не в тілі, а в свідомості. Щоб бути успішним у житті, вам потрібно вміти прикріплювати речі, коли це стає важким - у сучасному суспільстві серйозно не вистачає.

Що для мене захоплююче, це те, що в світі, що наповнюється софіями, розвивається психічна жорсткість дає вам вражаючу перевагу. Розбудовуючи здатність приклеювати його до того моменту, коли всі навколо нас поступаються місцем, ми стаємо на шляху до успіху.

Багато людей запропонує вам виправдання для припинення страждань, але вам потрібно знайти людей, які пропонують вам виклик. Ось мої поради щодо покращення вашої душевної міцності.

Установіть чіткі цілі

Пост, що належить ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) від 8 березня 2018 року о 15:26 PST

Будьте конкретними з тим, де ви йдете. Замість того, щоб відволікатися від того, наскільки велика тренування і як це буде болісно, ​​зосередьтеся лише на одній невеликій перемозі за раз. Зверніть частину свого мозку, щоб сказати, що ви кидаєте, і солдата.

Візуалізувати свій успіх

Пост, що належить ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett), 31 січня 2018 року о 2:26 ранку PST

Під час відбору спеціальних сил ті, хто використовує психічну візуалізацію, мають більший шанс пройти, ніж ті, хто цього не робить. Коли ви використовуєте психічну візуалізацію неодноразово, вона вчить вас і перекручує ваш мозок на первинному рівні.

Наступного разу, коли ви зайдете у тренажерний зал, використовуйте цю техніку під час тренування, візуалізуйте свій успіх у завершенні тренування. Я люблю використовувати вислів "підробляти його, поки не зробиш це". Якщо ви бачите це і вірите в це достатньо, ви досягнете його.

Контролюйте свій емоційний стан

Пост, що належить ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) 5 жовтня 2017 року о 1:37 ранку PDT

Чи часто виникає реакція колін на речі? Це викликано величезними потужними звалищами кортизолу та адреналіну, які при змішуванні зі стресом або страхом викликають нерозумні рішення.

Один із способів виправити ці емоційні розлади - це використання дихальних прийомів та позитивної мови тіла. Під час відбору спеціальних сил ми навчаємося керувати нашими емоціями в надзвичайно стресових середовищах за допомогою цих методів.

Наступного разу, коли ви відчуваєте, що ви втрачаєте контроль, візьміть чотири глибоких вдихів і зверніть увагу на те, щоб перевести вашу мову тіла на позитивну позицію.

Якщо ви хочете виконати свій максимум під час стресових періодів, то вам потрібно мати спосіб контролювати свої емоційні реакції.

Як тільки ви маєте свій розум на точці, прийшов час приступити до тренування тіла, щоб збігатись. Це також вимагає перемотування мозку; у нас так багато зарозумілих уявлень про тренування та харчування, що все стає заплутаним, і ми намагаємося поєднати всі знання, які ми коли-небудь навчали в одній.

Що потрібно усвідомити, це те, що не кожне тіло є таким самим, як і наступне, тому не кожен план буде працювати для вас так само, як це буде для когось іншого.

Щоб налаштувати себе на успіх і тримати вас в мотивації, вам потрібен індивідуальний план, що відповідає вашим цілям навчання та харчування.

Контрольоване харчування

Публікація, яку поділили ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) 29.09.2017 о 21.43 PDT

Ваша дієта та те, що ви покладете в своє тіло, можуть буквально зламати програму фітнесу та ваш розум. Що важче, коли мова заходить про тренування чи харчування? Харчування завжди виграє більшість людей.

Для мене харчування стосується результатів на основі результатів, а естетика є чудовим двокольоровим продуктом. Коли ви перемикаєте свій мозок на їжу за продуктивність, ви будете приємно здивовані тим, як він формує ваше тіло. Ви повинні годувати своє тіло якісним паливом для оптимальної енергії та продуктивності - правильного пального для правильного двигуна.

Введення великої кількості переробленої небажаної їжі в вашу систему дозволить вам відчувати себе млявим, млявим і повільним. Це, у свою чергу, повільно призведе до зриву цілей вашої фітнесу та тіла.

Правильне додавання також має величезний вплив на результати; це дасть вам швидкіші результати та величезну продуктивність. Якщо ви хочете покласти гроші, час та зусилля на тренування, але ваше харчування є поганим, ви витрачаєте свій час.

Фізична підготовка

Публікація, яку поділили ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) 13 червня 2018 року о 5:22 вечора PDT

Успішне навчання для тіла та розуму спецназу вимагає певного рівня прихильності та дисципліни. Основні принципи навчання часто включають підготовку до опору, робочу спроможність (HIIT), гімнастику / фізкультуру та витривалість.

Не дивно, що SF солдати дуже добре округлих спортсменів, оскільки мета полягає в тому, щоб побудувати тіло, яке виконує в будь-якому середовищі. Але ми всі хочемо естетично приємної сторони, так само правильно?

Ключ до цього полягає в підтримці функціональної підготовки та розвитку сили не тільки для масової і мускулатури, але також для підйому, утримування, натискання, тягування, кидання і посилення. Це гарантує, що ваше тіло дійсно відповідає естетиці.

Коли все тіло міцне і працює синергічно, ви розвиваєте потік і силу, які не легко здобути за допомогою традиційних частин тіла, що складаються з тренувань одномодульної групи на день.

Настав час вийти з коробки з вашим тренуванням і почати отримувати деяку серйозну функціональну фітнес.

Тест спецназу

Пост, що належить ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) 12 серпня 2017 року о 21:22 PDT

Ось моя спецназ WOD, щоб ви спробували:

Підігріти

3 х раунди - 30 секунд на кожну вправа

 • Високі коліна
 • Дюймові хробаки
 • Лунгес
 • Burpees

Сесія опору

 • 3 набори - 5 х сильних наліт-присідань - надмірна 25-метрова садяча дротинка
 • 3 набори - 5 х важких брудних майданчиків до накладних витрат - надшипна шина

Гімнастика / Каліфорнія

 • 3 набори часу;
 • 5 широких рукояток керованих Pull Ups
 • 5 строгих пальців в барі
 • 5 Шкіра котів
 • 5 Ручні та натискання

Робоча ємність (HIIT)

 • 9-хвилинна EMOM (кожна хвилина на хвилину)
 • 6 Deadball Slams
 • 6 Burpee Box Overs

Витривалість / Витривалість

 • 2км пакет (зважений жилет) марш на час; 10-20 кг

Скотт Евеннетт є експертом у галузі охорони здоров'я, фітнесу та мислення, який служив в Австралійському командуванні спеціальними операціями (SOCOMD) як австралійський коммандос

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)