Прості хитрощі, що піднімаються біля волосся круглий рік

Anonim

Там щось таке звільнення від пляжного волосся. Спосіб, яким він сидить, - це бездоганно, покрите піщаною солоністю для того, що ідеально виглядає вітром.

Саме тоді наші замки найбільш густі, плавучі і (незважаючи на невеликий пісок), виглядають якнайкраще. Але неважливо, що у вас є волосся-вбивці, якщо ви просто лежите на пісках у ваших пансіонатах. Ви хочете, щоб пляжні волосся залишалися з вами, як літні листи та зимові удари. Або коли недоріка до краю океану виходить на захід сонця.

Тоді раптом, це понеділок вранці і з одним шампунем, ваш пляжний волосся змивається; тільки залишити пана Флаффі, дивлячись на вас.

Отже, ось простий довідник, який забиває це невловиме пляжне волосся цілий рік - без жодного зерна піску.

Отримати деяку довжину

Перш за все, це важко для хлопців, які займаються роздумуванням, або бізнес-типів з реґіментізованими короткими спинками, щоб справді працювати на вигляд пляжного волосся. Вона включає в себе невелику довжину на верху, але працює для хлопців з середньою довжиною волосся і принаймні на дюйм зростання на боках, спині та короні.

Отримати це маленький бруд

Ключ до відтворення пляжного волосся - це дозволити їй трохи забруднитись спочатку. Я кажу, що в середньому на наступний день пост-тренажерний зал для спортзалу чи кілька днів потрійний набір для хлопця, який не піднімає. Це може здатися негігієнічним, але натуральні олії є набагато ефективнішими у роботі з структурою натурального волосся та приготуванням пляжного волосся.

Інвестувати в правильні продукти

Додавання деякого продукту до ваших запобіжних замків допомагає створити цей серферний вигляд. Як правило, краплею є соляна вода (на відміну від гелю, який додає занадто великий глянець і жорсткість волосся). Нам подобається Bamble & Bumble Surf Spray, Kerastase Spray Porter, KMS Hairplay, O & M Surf Bomb, Мордок Лондонський морський сольовий розпилювач, Redken Fashion Waves, Schwartzkopf OSiS та Kevin Murphy Hair Resort.

Крім того, для хлопців з тонким волоссям, для пляжного волосся потрібно якийсь потовщення спрею. Основними продуктами є Toppik Fiber Hold Sprays, Schwartzkopft Fuller Hair, агломерат Andalou поглинаючий, Spray для поглинання REF, My Organics, Spray для поглинання REF 215 і Spray для поглинання густини Ojon.

Застосування та остаточні дотики

Оцінювання вигляду - прогулянка на пляжі. Давайте запустимо вас через це.

  • По-перше, одягніть волоссю вологі та покрийте його рушником
  • Потім нанесіть потовщуючий розпилювач безпосередньо на волосся, не розтираючи його
  • Візьміть фен, висушіть сухий вгору, вказуючи сопло на стелю
  • Дозвольте волосся підстрибнути вгору і вниз з повітрям і працювати пальцями через шматочки
  • Після того, як загусте, використовуйте пальму руки, щоб рівномірно розподілити соляний бризок навколо волосся, зосереджуючись на шматочках, які почуваються / виглядають занадто пухнастими (кінцями зазвичай)
  • Дозвольте сидіти протягом хвилини або два, а колись встановити, використовуйте свою руку, щоб витягнути волосся навколо та його стиль
  • Не грайте занадто багато; мета тут брудна

Ключ до пляжного волосся - це інвестування в ці основні засоби для волосся, а потім, природно, працюючи на волоссі. Покладаючи певні зусилля з застосуванням і видування сушіння буде перетворюватися на пляжні, товсті волосся, що виглядає так, як ви прийшли з хвиль Літньої затоки. Ніхто ніколи не знає, що ви цього не зробили.

Тепер покиньте будинок зі своїм вітром, пляжним волоссям - ніяких кинджаючих бортових шортів не потрібно.

1/19

2/19

3/19

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації