Прості звички, які доводять, що ви добре вбрик і не кривавий слон

Anonim

Вбирання Наскільки важко це може бути? Дуже так, з огляду на нашу фіксацію з останніми тенденціями стрижки та швидкими прийомами для кращого вигляду волосся на обличчі. І тоді, там є руйнування - внизу. Ой-ой.

Незалежно від догляду за милицями, прості набагато кращі, ніж будь-що перевантажені. Чому ми склали швидкий список того, що вважається скромною звичкою стати доглянутою людиною: бездоганною шкірою, гарним волоссям і білими зубами. Ніхто не народжується красиво. Ось 6 симптомів звичок доглянутих чоловіків, які кожна людина повинна використовувати в щоденній ванній кімнаті.

Ви отримали запах підписів

Ваш одеколон або аромат багато говорить про особистий смак, тому добре доглянутих чоловіків це вдалося. По-перше, перейдіть до шановного аромату продавця - одного, який роздрібні обидві велике ім'я, бестселери і бутіки аромати. Нанесіть і нюхайте, і нехай аромат м'який на картці або на шкірі. Дізнайтеся про це, візьміть його додому з вами, живете з нею, поки - тільки тоді ви можете по-справжньому знати, якщо вам це сподобається чи ні.

Якщо вас не влаштовує бренд (або вміст, що пахне, як і будь-який інший), то виготовите свій власний запах. Як і індивідуальний костюм, він відповідатиме вашої особистості та стилю, як перчатка. Підводячи підсумок, займімо час, щоб спробувати, перш ніж ви купуєте. Тут більше ароматів, ніж формування вірності команді Citrus, Team Sugar або Team Spice.

Ви Кисть (І Floss)

"Як гаряче погане дихання, " ніхто ніколи не сказав. Ось чому гігієна стоматології - до в'язкості, є обов'язковою. Flossing робить близько 40% роботи, необхідної для видалення липких бактерій, або бляшок з ваших зубів, особливо між зубами, де щітка не досягає.

Зубний потік породжує кислоту, яка може спричинити порожнини, дратувати смолу і призводити до захворювання ясен - однією з головних причин неприємного запаху з рота. Ти слідуєш? Не навіть промивання ротової порожнини, іноді м'ята заміщує жорстокість гарної нитки. Боїться червоних речей? Кровотеча означає запалення ясен, тому що бляшки вибудували і потребують очищення. Гросс. Але не дозволяйте цьому заважати. Флосс - принаймні один раз на день, і припиниться кровотеча, бляшка та неприємний запах з рота.

Ви знаєте свій тип волосся

Все добре і добре, хочеться найсучаснішої стрижки сезону. Але доглянуті чоловіки спочатку знають свій тип волосся, а потім вирішують про працездатну стрижку, засновану на тому, що дала їм генетика. Ось основні характеристики волосся, які слід враховувати:

  • Щільність: товста, середня або тонка
  • Пористість: здатність волосся тримати вологість (низька, середня або висока)
  • Еластичність: здатність волосся розтягуватися, а не зламати (низький, середній або високий)
  • Curl Pattern: прямий, хвилеподібний, кучерявий або колючий

Розшифруйте свій тип волосся за допомогою переліку вище. Але будьте впевнені, щоб це робити лише тоді, коли волосся є доброякісним : сухий, чистий і позбавлений будь-якого продукту для волосся, який гальмує справжню оцінку. Потім, зверніться до перукаря (з фотографією, якщо хочете), щоб пояснити погляд, який ти пішов. Тоді, з проханням затвердити, ви повинні продовжити свою зачіску для сну.

Ви знаєте свій тип шкіри

Точно, як волосся, доглянута людина знає свій спеціалізований тип шкіри. Основні типи шкіри для чоловіків є жирними, сухими, чутливими та нормальними. Незалежно від того, чи потрібно більше зволожити шкіру або знищити масла через забиті пори, природний стан вашої шкіри (причиною генетики та дієти, дійсно) вплине, які продукти для догляду за шкірою вам знадобляться, і наскільки сильний ваш режиму

Тоді є фізичне середовище, в якому ви живете / працюєте. Робота в офісі? Розглянемо вплив кондиціонера на висихання вашої шкіри. І якщо ви працюєте на вулиці, сонце та вітер обидва відіграють певну роль у сушінні та навіть спаленні вашої шкіри. Основні засоби для догляду за шкірою включають в себе нежирний зволожуючий крем (з додатковим захистом від ультрафіолетових плівок), очищувач для обличчя та ексфоліатор (для попереднього гоління).

Ви завжди попередньо забронювати

З перукаря, який обробляє техніку нігтів, який відштовхує кутикули, добре доглянутий чоловік відповідає його аутсорсинговій процедурі для догляду за волоссям (після деяких досліджень кращих перукарень, звичайно). Що більш важливо, він заздалегідь має свої волосся, бороду, воску і будь-які призначення, заброньовані.

Отже, це ніколи не є причиною виглядати незграбним, просто тому, що він не міг отримати сеанс з його ходити до людини. Відвідуйте ці люди кожні 4-6 тижнів, а в надзвичайних ситуаціях - у користувачів швидкого набору.

У вас є кулі, щоб шукати поради та поради

Це призводить до найважливішої простої звички доглянутих чоловіків - вони шукають допомоги або поради від інших. Якщо ви не впевнені в своєму типу шкіри, зверніться до спеціаліста з лікування шкіри / косметолога або лікаря-терапевта, особливо стосовно важкої жирної / сухої шкіри (проблема може бути набагато глибшою, ніж використання певного крему для обличчя).

Не можете розшифрувати свій тип волосся? Поспілкуйся в барбекю наступного разу і запитайте, який ти є. Ми гарантуємо, що вони будуть вражені вами, навіть турбували запитати. І тоді, як професіонали, вони можуть запропонувати відповідні засоби для волосся, щоб підняти вашу ігрову гру.

Нарешті, знайдіть жінку у своєму житті (подругу, дружину чи сестру) і подивіться на трюки. Більше того, ніж чоловіки, жінки були затоплені режимами краси та догляду за продуктами (особливо шкірою та волоссям) упродовж усього свого життя, а також зберігають дорогоцінні камені, просто чекаючи, щоб вони були розкриті.

Незважаючи на те, що чоловічі та жіночі органи не зовсім однакові, існує перехрестя, в якій обидві статі (як людина) реагують на "середовище життя" (фізична погода, дієта / фізичні вправи та стрес роботи / відносини). Це все завдає шкоди шкірі, волосся та гігієни стоматології.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон