Сорочка та комбінезони, які допоможуть вам помітити правильні причини

Anonim

Одного разу застрягши з непомітними білими сорочками і задушливими коричневими костюмами, як єдиним варіантом для офісу (думаю, Джон Хамм у безумних чоловіків), чоловіки були звільнені носити практично будь-яку кольорову сорочку для роботи на ці дні. І є навіть вибір носити краватку - чи ні, на більшості робочих місць. І друкований, кольоровий на той.

Незважаючи на свободу, багато людей застрягли в робочій груші: вони були прив'язані до безпечної кольорової галстук і білої сорочки, просто тому, що ви не хочете виглядати занадто фашун для своїх однолітків. Для інших, повстання проти свердловини призвело до неонових зв'язків із шумним зразком сорочкової співпраці, яка набагато болісна, ніж солодка.

Ось наше остаточне керівництво по сорочці та комбінаціям зі зв'язками (це допоможе вам промотувати). Ви серйозно ставитесь до вашої роботи та професійного стилю, тому стурбуйтесь на наступному засіданні засідань ради.

Кольоровий контраст # 1

Сорочки в блакитному кольорі дуже популярні в наші дні. І, в останні роки, також рожевий. Кращі новини? Обидві ці пастелі є офіційними кольорами на 2016 рік. Ось чому ми обрали два відтінки для цієї статті. Почнемо з носіння блідо-рожевих або світло-блакитних сорочок - використовуючи контрастні кольорові кольори.

Контрастні кольори сидять навпроти одного на кольоровому колесі. Так що для синього кольору, подивіться на помаранчевий, червоний або жовтий, але в приглушених версіях (не мандарин, будь ласка), так що відтінки більше схожі на спалений апельсин, бордовий і гірчичний чи золотий.

Рожевий? Ну, пастельна сорочка жіноча не більше з чоловічим флотінгом (контрастність рожевого кольору на колесі). Увійдіть, додайте деякий стиль до вашого робочого місця.

№2 Додатковий колір

Тримаючи тему синьої сорочки, знайти додатковий, тональний або аналогічний варіант кольорів в краватку - це офісна перемога. Грін доповнює колір синього кольору. Лісовий зелений колір робить вишуканий та легкий заяву на роботі, а основні нейтрили - древесного вугілля та коричневого кольору - ідеально підходять для чоловіків, що мають спортивну куртку, будь то вікна або мелова смуга.

Фіолетовий або фіолетовий (завжди в глибокому тіні) є тональними варіантами для рожевого відтінку. Просто уникайте червоного (до колісного) і рожевого на рожевому, який виглядає трохи болісно солодким. Довіряйте своїм естетичним інстинктам рожевим, і якщо ви занадто сахарний, змініть його на ноутбук .

# 3 В'язання на друк

Текстура - в моді - призначена для прийняття посереднього колірного блоку та надання їй набагато необхідної глибини. В'язання зв'язків є первинними масонами текстури, головною роллю з фронту та центру; піднімаючи навіть саму барвисту і друкарську сорочку зі своїм зернистим ногою.

Спілкування з сорочкою з смужкою або джингом, нейтральні в'язані зв'язки, здається, найкраще працюють; їх зернистість несуть земляні, органічне відчуття, що додають природний елемент шуму шаблону під ним. Вибирайте зелений, темно-синій, чорний або коричневий для правильної пожежної перемоги в офісі - особливо якщо сорочка добре відтворює кольорову карту.

Трикотажні шнурки роблять освіжаючу зміну з широко розповсюдних шовкових стилів і додадуть вітальний підйом до пошиття одягу. Для додаткового вибуху, вирушайте на чистий шовковий сорт з двокольоровим в'язанням; це буде виглядати цікаво, виблискує ближче (відмінно підходить для зустрічей з клієнтами) і спокійно змішується з далекого (досить тонізується під час презентації на залі засідань).

# 4 Pattern Clash

Друковані сорочки - де дещо складніше. Смугасті сорочки є більш універсальними і, як правило, можуть бути об'єднані в пару з великою або меншою візерунковою галстуком, при цьому зв'язок не втрачається. Тим не менш, перевірте сорочки виглядають краще з більшою візерунковою галстуком.

Для хлопця, який хоче йти сміливо, дивіться на пейсли і геометричні відбитки. Ключ дотримується стандартних колірних правил, зазначених вище - додаткових чи контрастних - і це приємно виглядає, коли частина кольору сорочки відображається в прив'язці до друку.

Смужки виглядають чудово на перевірених сорочках. Просто тримайте краватку на великій і напівжирній смузі - тримайте її власною ручкою та перевірте один із квітів на галстуковій (щось) на сорочці. Те ж саме стосується польки.

Як і в будь-який час, який ви одягаєте, обов'язково перевірте себе, перш ніж взяти на себе зобов'язання виглядати. Якщо він відчуває себе незручно, занадто зайнятий або примусово, замість нього додано кольоровий галстук. І вийди з дверей.

# 5 шаблон ідеально підходить

Відповідні роздруківки - смуги на смужках або перевірки на чеках - незважаючи на таке знайомство, можуть бути настільки ж складними, як конфліктуючі відбитки. Почнемо з чеків.

Перевірка віконної панелі є більш відкритою для того, щоб бути відповідним з іншою перевіркою, оскільки масштаб є настільки великим, і шаблон настільки тонкий. Маленькі сорочки для дівчат-гінґам є найбільш традиційними та випадковими в діловому світі, але не працюють добре перевіреною краваткою.

Замість цього виберіть кольоровий галстук і доповнює одну з перевірених кольорів у вашій сорочці.

Смуги набагато простіше подвоїти. Просто змінюючи напрям. Вертикальна смугаста сорочка виглядає чудово в парі з горизонтальною або діагональною смугастою краваткою. Існує різкий контраст між двома шматочками, який бачить, що обидва друзі приваблюють вас у свій робочий тиждень у стилі.

№6 повсякденний і чистий

Для мінімаліста, виглядаючи акуратно і чисто, ви будете почувати себе впевненими на роботі. Виготовлення тонального та текстурного вигляду - це шлях до стилю, який потрібно взяти тут.

Виберіть колірну сорочку - синій, зелений, сірий або ваш улюблений пастельний відтінок - краватка. Захищаючи візерунчастий сорочці, вибирайте шовковий гренадинський галстук, виготовлений у єдиному кольорі, з візуальним інтересом - унікальним переплетенням - тонше, ніж звичайний шовковий трикотаж, але зернистіше, ніж плоскі краватки.

Робота монохромної сорочки та комбінацій краватки - світло-блакитна сорочка з флеш-краваткою - особливо, коли куртка є громкою на друк, кольором або текстурним шедевром, таким як твід.

Нарешті, ваш повсякденний арсенал стилю п'ятницю потребує джинсової сорочки - одного з висічкою або прямим коміром, щоб зберегти бізнес стиль. Багатий текстурою та масивом індіготних відтінків, тепер вся бавовняна сорочка потребує нейтрального фланелевого краватки - щоб зрівнятися з сорочкою з денемною спадщиною та сільським твідовим пальтом.

ВІДПОВІДЬ: Керівництво до качалки джинсові сорочки, як міцний джентльмен

Заключне слово

Не будь завжди білою сорочкою. Граючи навколо контрастного та тонального змішування кольорів - і малюнок на друк - незабаром ви дізнаєтеся, що працює, а що ні.

Ідея полягає в тому, щоб розкрити кілька комбінацій, що підходять для вашого тонусу шкіри та особистого стилю, завдяки чому вони одягаються вранці вранці, лише трохи легше. Єдине золоте правило? Ваша галстук завжди має бути темнішим відтінком, ніж ваша сорочка, без винятку.

ВІДПОВІДНО: ці зв'язки знімуть вашу костюмну гру з нуля до героя

1/9

2/9

3/9

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)