Секретні психічні переваги фізичних вправ

Anonim

Незалежно від того, чи є ваша мета збільшувати навантаження або зменшувати навантаження, фізичні переваги звичайних фізичних вправ є нескінченними. Ви будете виглядати краще, жити довше, мати більше сексу і більше енергії, але як про те, як вправ може принести користь вашому розуму?

Виявляється, потрапляння в тренажерний зал може зробити чудеса для вашої психічної підготовки, а також різьблення вам новий шість пакетів. Ось декілька способів вправ, які можуть допомогти вашим зубам.

Допомагає уникнути когнітивного зниження

Очевидно, вправи можуть допомогти вам генерувати нові клітини мозку навіть у дорослому віці, особливо в гіпокампі (частина вашого мозку, відповідальна за багаторічні спогади та просторову навігацію). І хоча ваш гіппокамп, природно, зменшується, коли ви старієте, потенційно призводячи до деменції та зниження пізнавальної активності, фізичне навантаження може збільшити його розмір на цілих 2%, так що ви ніколи не забудете того грабежного марафону, який ви зробили в 26 років.

Покращує вашу здатність вивчати нові навички

Крім того, як навчитися присідати як про, фізичні вправи допоможуть вам вивчити нові навички навіть після того, як ви залишите спортзал. Дослідники виявили, що 5 місяців фізичної навантаження може призвести до розривання буріння, але також збільшує кровоплин до кори головного мозку, частину мозку, відповідальну за пам'ять, думки та сприйняття. Обстежені мавпи в дослідженні показали суттєве покращення того, наскільки швидко вони вивчали нові навички.

Ви будете залишатися холодним під тиском

Уникайте втратити дерьмо, збільшивши рутинну тренування. Коли ви здійснюєте, ви насолоджуєтеся добре відомими нейромедіаторами, відомими як ендорфіни, у всьому тілі. Подібно високому морфіну, ці ендорфіни створюють «евфорнію, викликану вправ», що робить решту вашого дня трохи менш стресовим і збільшує загальне щастя. Прикрого боса і сердитої дівчини, зникне.

Допоможіть вам потрапити до творчості

Незалежно від того, чи є у вас блок письменника або просто потрібно, щоб ті творчі соки течуть, потрапляючи на стежку для довгої прогулянки, бігу або циклу, можна підвищити креативність до двох годин після цього. Фактично, здійснення на відкритому повітрі та перебування в одному з природою може суттєво збільшити натхнення після тренування. Як стверджував філософ та автор Генрі Торо, його думка почала текти 'момент, коли мої ноги почали рухатися'.

Допоможіть вам збити погані речі

Допамін - "винагорода" - виділяється у відповідь на будь-яку форму задоволення від їжі, статі, наркотиків та навіть фізичних вправ. Короткі тренування можуть ефективно відвернути наркоманів чи алкоголіків, роблячи їх депривабливою тягою (принаймні, у короткостроковій перспективі). Ще одна користь? Попадання пізніх закусок та випивки, як правило, збиває ваші циркадні ритми, в результаті чого досить дерьмовий нічний сон. Вправи можуть допомогти перезавантажити тіло годинник, так що ви легко потрапляєте в сіно.

Час переглянути цей тренажерний зал? Ми так думали.

(через Thrillist & Huffington Post)

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон