Вчені можуть встановити препарат для зміни обличчя облисіння

Anonim

Так що є хороші новини та погані новини для чоловіків, які займаються втратою волосся.

Гарні новини? Дослідники з Johns Hopkins Medicine успішно пробнули експериментальну суміш, яка змінює випадіння волосся, сиве волосся та запалення шкіри, що зазвичай пов'язане з дієтами із високим вмістом жиру та високим вмістом холестерину у західному світі.

Коротше кажучи: ми офіційно на один крок ближче до того, як знайти ліки для облисіння чоловічої статі.

Дослідники вважають, що експериментальна комбінація зупиняє вироблення певних жирів, що називаються глікосфінологічними пігулами (ГСЛ), основними компонентами яких є шкіра та клітинні мембрани.

Випробування були проведені на мишах, які отримували дієту з високим вмістом жиру та холестерину. Це призвело суб'єктів до відображення кольору волосся, що йде від чорного до сірого до білого, великою втратою волосся та запаленням шкіри, яка виявляється кількома ранами.

Як тільки миші годували ці сполуки, хоча ці ефекти були зворотними.

Тепер за погані новини - ця речовина була випробувана тільки на мишей, і дослідники кажуть, що немає підтвердження того, що він все-таки надійно працює на людей.

Який прорив приносить до столу - це можливий шлях боротьби з втратою волосся. Subroto Chatterjee, професор педіатрії та медицини в Медичній школі університету Джона Хопкінса, пояснює, як цей результат може потенційно змінити життя чоловіків.

"Наші дані показують, що західна дієта призводить до випадання волосся, відбілювання волосся та запалення шкіри у мишей, і ми вважаємо, що подібний процес спостерігається у чоловіків, які втрачають волосся і відчувають відбілювання волосся, коли вони їдять дієту з високим вмістом жирів і холестерину", - каже Чаттержі .

В даний час вчені продовжуватимуть розширювати свої висновки щодо сполуки, відомої як D-PDMP, для визначення її ефективності та кількості, необхідної для активізації росту волосся.

"Сподіваємося, коли-небудь в майбутньому це може означати швидше, більш ефективне відновлення від облисіння, відбілювання волосся у людей похилого віку та загоєння ран", - каже Чаттерджі.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон