Заощаджуйте час і гроші за допомогою цих зачіски для чоловіків із низьким рівнем підтримки

Anonim

Низький технічний обслуговуючий персонал може відчувати себе непоміченим навколо порад щодо стилю та посібників для догляду за стилем Все, що він хоче, це тримати речі простими, а модні гури та перукарчики бомбардують його постійними дзвінками носити більше, робити більше, бути більше.

Не тут, у Д'Марджі. Ми цінуємо dandies так само, як і земляні хлопці. Може бути, у вас немає навичок. Може, у вас немає часу. Можливо, ти просто лінишся, щоб поговорити. Якою б не була ваша причина для того, щоб віддавати перевагу легким волоссям, ми зібрали п'ять стилів, які допоможуть вам добре виглядати з невеликою роботою.

Голені до досконалості

Давайте отримаємо цей спосіб прямо зараз. Ніякої стрижки не вистачає, ніж волосся взагалі. Якщо ваша шкіра голови природно гладка, то це неважко. Якщо ви не благословляєте облисіння, це досі є одним з найпростіших поглядів для досягнення. Єдина вимога, щоб зняти цей анти стиль, це гарна форму голови.

Пристосовано

Бузздок є чоловічим і вимагає мінімальної напруги. Рок це без продукту або стилю з трохи пасти для більш доглянутий вигляд. Вашу нову гудіння можна доповнити короткими, акуратно обрізаними бородою, що позбавляє вас необхідності щоденного гоління і подвоює низьку потужність у обслуговуванні.

Slick It Back

Називайте це військовим поверненням або Macklemore copycat. У будь-якому випадку, підрізаний або традиційний розріз є простим варіантом навіть самої невмілої людини. Тримайте волосся короткими на спині та боках, а довге на вершині, без перемішування. Залиште верхівку незайманою, витягніть її назад і додайте трохи поміду для ефекту "сліпого". Це займе 2 хвилини, і ти наш двері.

Похмурий, як у неділю ранку

Якщо ти підлітковий бойбандр з розчавлюватися на Тейлор Свіфт або сердитий чувак, який любить ефект солоної води, це ваш вигляд. Виростіть волосся довго і вільно. Зробіть це нарізаним шаром з трохи незграбленим, відчуттям ковчега. Щоб пристосувати, просто нанесіть продукт на вологі волосся і струсити. Тримайте струс протягом дня. Це змушує любителів зневіритися.

Жити довго (і зав'язати його назад)

Якщо це працює для Джареда Лето та Віллі Картьє, як погано це може бути? Не хороший життєвий гасло, але гарний підхід до волосся для більш пригодницьких чоловіків. Лето кинув обережність, і ножиці, до вітру, дозволяючи його соковиті замки рости до вражаючих рівнів Ісуса. Ми не всі можемо бути рок-зірками, але принаймні, ви можете виглядати як один.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон