Райан Рейнольдс "Битва з тривогою свідчить про зміну чоловічого сприйняття психічного здоров'я

Anonim

"Привіт, як це відбувається?"

"Так, добре, як" ти "?

"Так, не погано, не погано".

На якому етапі благородне мистецтво не приносить своїм друзям, коли ви починаєте поганий день, впливає на ваше психічне здоров'я? Чи залишається табу для хлопців говорити про їх ~ почуття ~? Жоден з цих питань не має прямої відповіді. Однак, якщо останнє інтерв'ю Райана Рейнольдса з "Нью-Йорк Таймс" все-таки піде, час змінюється.

У загадковій співбесіді зірка Дедзуппа показала: "У мене є тривога, у мене завжди було тривога". У світлому серці "я турбуюся про таку" справу, і я опинився на глибині більш темний кінець спектра, що не весело "( NYT ).

"Він отримує хитрість від страху та нудоти перед кожним виступом до ток-шоу і стає цілком переконаним, що він може померти".

Хоча він зараховує батька до того, що він навчає його: "Будь пильно, уважно слухайте і пригнічуйте трагедію за абсурд", Рейнольдс сказав " The Times", що його тривога розпочалася ще дуже рано, коли він став "шкіряним мікро-менеджером", чистим будинок і косити газон, намагаючись виправити "все, що може відвести батька".

Окрім гумору (див. Його «Твіттер»), щоб боротися з тривожністю, Рейнольдс сказав NYT, що він використовує додаток Headspace, і нагадує собі, що, як тільки він буде йти на сцені, сенсація зникне; "Коли завіса відкривається, я вмикаю цю гумку, і він як би захоплює і зникає, як тільки я вийду з комплекту".

Незалежно від того, які діти книжкові я читаю на мою кричачу дитину на літаку, моральність історії завжди є чимось про вазектомію.

- Райан Рейнолдс (@VancityReynolds) 7 серпня 2016 р

Щоб обговорити важливість відкритого відкриття Рейнольдса, ми постраждали від засновника Д'Марге Люка Візмена, який сказав, що це може бути переломним для психічного здоров'я чоловіків:

"Знаменитості чоловіків, які відкрито промовляють про тривогу та депресію, є великим кроком у бік того, як чоловіки розглядають цю проблему у більш позитивному та керованому світлі. Вона вражає багатьох людей, але багато хто відмовляється говорити про це. Повний кредит Райан за те, щоб пережити себе і говорити про це ".

Чоловіча реакція на Редді, місце, яке краще відоме за порочне троллінг, ніж емоційні епіфанії, також свідчить про те, що хлопці починають бачити тривогу та депресію в новому світлі. Це довго з'являється, але ці відповіді на інтерв'ю Рейнольдса висвітлюють, наскільки далеко ми прийшли, оскільки говорити про щось інше, ніж спорт, заробили вам незручну тишу.

  • Тривога - це жарт. Іноді через тиждень або два роздратоване кишечко і погане дерьмо, а іноді це і є горло в горлі. Іноді це занепокоєння над ударом по нозі, а іноді і головокрузок без причини взагалі.
  • Тривога може проявитися фізично і бути досить виснажливим. Я думаю, що це те, що люди, які цього не розуміють, не розуміють. Це не просто нервування. Це фізичні симптоми емоційної паніки, яку ви навіть не знаєте, що ви відчуваєте.
  • Я пішов з роботи одного дня через різкі болі в моїй сундук. Думав, це був серцевий напад (це не було). Майже мав справжній серцевий напад, коли прийшов рахунок.
  • Це схоже на зло електора. Він точно знає, що ви боїтеся в цьому місці, і саме там він вас вразить.
  • Я живу з GAD, подібно до 9 років (і мені 24), і тільки зібрала сили піти до психіатра, як 9 місяців тому, тому що це також проявилося в депресії. Чорт його брутальний.

І це не просто зізнання. Читачі також мали можливість запропонувати мотивацію та підтримку.

  • Вітаю, що знайшов свій шлях до психіатра. Цей крок важкий, як ебля зробити, але як тільки це буде зроблено, ви перебуваєте на своєму шляху до деяких хороших дід вісі.
  • Я радий, що ви вкладете у слова почуття, яким я відчуваю себе.
  • Іноді ви щось читаєте, і це схоже на те, "що ця людина це отримує" - це допомагає мені відчувати себе краще, знаючи, що я не один!
  • У мене те ж саме. Вправа допомагає мені багато чого. Особливо біжить. У мене було погано кілька днів, і це засмоктує. Я завжди повинен робити щось.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)