Реальний будинок Роберта Дауні-молодшого - це не що інше, як особняк Тоні Старка

Anonim

Він відомий усьому світу, як геніальний Marvel, мільярдер, плейбой, філантроп, який підходить для того, щоб стати Тоні Старком (а часом і Iron Man).

У реальному світі актор Роберт Дауні-молодший - батько трьох, який любить астрологію. Він ще й не зовсім мільярдер, але він близький. Будучи шостою вищою оплаченою актором у Голлівуді, Дауні-молодший пройшов довгий шлях після його наркоманії та алкогольної залежності, яка призвела до нетривалої затримки у в'язниці.

Підтвердженням цього може бути його останнє інтерв'ю з Архітектурним Дайджестом, який нещодавно отримав задоволення вступити до 52-річного будинку Хамптона. Найбільш дивний аспект? Він не може бути більш віддаленим від найсучаснішого особняка на екрані, укомплектованого JARVIS, іграшками та зброєю.

У нас тут є будинок Вітряного млини 19 століття Дауні-молодшого, який був відреставрований на сучасні стандарти життя, не втративши свого приголомшливого шарму. Подумайте про мод-творіння з ОС-ігор і Шепард Файрі разом з жахливою кількістю котів.

Цікаві Статті

Спробовані та перевірені, це кращий чоловічий одеколон, парфуми та парфуми

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Фаррелл Вільямс, Макс Грінфілд та Аарон Павло

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Едді Редмайн, Скріллекс та Дипло

12 найбільш стильних чоловіків знаменитості тижня [21.08.15]