Реальний будинок Роберта Дауні-молодшого - це не що інше, як особняк Тоні Старка

Anonim

Він відомий усьому світу, як геніальний Marvel, мільярдер, плейбой, філантроп, який підходить для того, щоб стати Тоні Старком (а часом і Iron Man).

У реальному світі актор Роберт Дауні-молодший - батько трьох, який любить астрологію. Він ще й не зовсім мільярдер, але він близький. Будучи шостою вищою оплаченою актором у Голлівуді, Дауні-молодший пройшов довгий шлях після його наркоманії та алкогольної залежності, яка призвела до нетривалої затримки у в'язниці.

Підтвердженням цього може бути його останнє інтерв'ю з Архітектурним Дайджестом, який нещодавно отримав задоволення вступити до 52-річного будинку Хамптона. Найбільш дивний аспект? Він не може бути більш віддаленим від найсучаснішого особняка на екрані, укомплектованого JARVIS, іграшками та зброєю.

У нас тут є будинок Вітряного млини 19 століття Дауні-молодшого, який був відреставрований на сучасні стандарти життя, не втративши свого приголомшливого шарму. Подумайте про мод-творіння з ОС-ігор і Шепард Файрі разом з жахливою кількістю котів.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації