Реальна причина, чому ти ніколи не будеш у формі і що робити з цим

Anonim

Як персональний тренер, я отримую уявлення про багато способів поведінки людей.

Моя рання середа може бути проведена з підкресленого менеджера середнього рівня малого бізнесу, який має кризу ідентичності, не спав, і запізнився на тренування.

Через півночі клієнт, який вночі пролітав з північної Америки впродовж 4-5 годин, сплять, прокидаючись під час обговорення доступу до трубопроводів з африканським політиком.

Розум, який потрібно мати

Це чудові приклади клієнтів, які можуть показати 110-відсотковий фокус на сеанс, а потім натиснути на підготовку зустрічі хвилин, коли ми закінчимо, коли вони підуть у місто, щоб підписати договори про лізинг у мільярд доларів.

Вони цілком різні люди, які живуть у своїй реальності, інтенсивні по-різному, як зайняті. І це тип особистості, який потрібно стати, якщо ви хочете стати придатним, розірваним, підтягнутим або будь-якими вашими фізичними цілями.

Але чому б тобі ніколи не потрапити?

Інтенсивність є самоповагою. Коли дерева зникають у лісі, наша здатність зосередити увагу на поставленій задачі затуманюється нашими списками справ. Якщо ваша робоча година - з 10:00 до 18:00 або з 5 до 12 ранку, "зайнятий" зазвичай є терміном, який ми кидаємо, коли ми втратили контроль над нашими графіками через зовнішні змінні.

Ваш вибір стає реакційним, і ви втратите контроль

Якщо ви непридатні, скоріше за все, ви використовуєте час простою, щоб знервувати, а не відновити. Як фітнес Yoda одного разу сказав: "Вичерпані наші добрі наміри, для здорового життя вийти вікно". Іншими словами, отримайте ваше дерьмо за межами тренажерного залу, і ви побачите результати.

Ваші тижні не магічно не стають зайнятими

Зразки очевидні, чи ви працюєте на зміну, бачите клієнтів протягом усього дня або знаєте, що четверги є міждержавним днем ​​подорожі. Ми стаємо напруженими і зайняті, коли ми натискаємо межі, не звертаючи уваги на ці передбачувані моделі та приймаємо рішення, що компрометують нашу продуктивність у тренажерному залі.

Ваша найбільша помилка - це перезавантаження Ваших вихідних

Роблячи це, ви матимете трохи часу для відпочинку організму. Дозвіл часу на відпочинок та реабілітацію є одним із найбільш поширених сценаріїв. Подібним чином, над вчиненням тижня ніч зазвичай залишає професіоналів виснажений, приходять на вихідні і шукають незрозумілих способів поведінки, таких як поганий вибір їжі та занадто багато алкоголю.

Ці прикмети приєднуються до себе

Той, хто бореться, шукає запевнення. Хоча той, хто на вершині своєї гри виглядає впевнено і здатний. Інші люди вбачають перше, як безлад, останній - лідер. Невдаха шукає напою в п'ятницю, лідер має цілі, щоб вдарити і встати рано вранці в суботу.

У них дуже різні вихідні дні, і, як цикл увічнює себе, вони ставляться по-різному і перетворюються на різні результати. Ці результати визначаються в нашому повсякденному поведінці.

Подолання виправдання завдяки стійкості

Це завжди простіше сказати, ніж зробити, але продуктивність полягає в тому, що ви знаєте, де ви хочете дістатись і оптимізувати свій щоденний вибір, щоб туди дістатись.

Сідаючи та визначаючи пріоритетність того, що важливо для вас на вашому етапі життя, ви можете отримати величезну кількість ясності щодо вашого щоденного рутинного вибору, що вам потрібно зробити. Першим кроком є ​​визначення того, що важливо для вас, і, отже, що потрібно вписуватися у ваш кожен тиждень.

Звідти, цілі можуть бути встановлені для усунення вашої регресної поведінки, залишаючи час для більш рух вперед.

Бейонсе, як і ви, має лише 24 години на добу. Питна, телевізійна та соціальна мережа разом поєднують в собі величезну кількість часу. "Numbing" поведінка, що відволікає розум актом механізмів подолання інтенсивності повсякденного життя.

Як просте приклад, скажімо, ви робите:

  • 3 години пиття в п'ятницю та суботу
  • Поєднано з годиною телебачення вночі
  • Перевірка Facebook та Instagram протягом 5 хвилин три рази на день.

Це становить 14 годин 45 хвилин на тиждень, що дорівнює 22%, або ваш пробудливий час, або 2 години вправи в день.

Знижуючи час, час тренувань та час приготування їжі, варто простежити простір у вашій голові.

Розуміння вашої сцени в житті, ваші пріоритети та наслідки вашого вибору є ключовими, якщо простір - зробити вашу мрію реальністю.

Іншими словами, щоб зробити час для фітнесу, збалансувати свій графік з вашими пріоритетами та дотримуватися своїх знарядь. Їм потрібна ваша повна розумова та фізична увага до росту.

Джордан Пондер є засновником клубу Paramount Recreation & Transform Health в Сіднеї, Австралія. Трансформація Здоров'я була створена для натхнення звичного здоров'я та підвищення продуктивності. Зв'яжіться з Йорданією, щоб організувати консультацію щодо харчування, фітнес та спосіб життя.

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui