Рішення Qantas щодо визначення психічного здоров'я має велике значення для ділових людей

Anonim

Повітряні подорожі завжди були чудовим приводом для вимкнення телефону та ігнорування ваших повідомлень електронною поштою.

Тим не менш, Qantas нещодавно підняв свою гру, визначивши пріоритетність душевного здоров'я клієнтів, що дозволило їм взяти програму медитації в літній час "Призначений для того, щоб відчути спокій і допомогти (ви) розслабитися в повітрі".

Програма проводиться через відеоролик, що включає в себе 10-хвилинну навчально-тренувальну сесію медитації; встановлюється на аерофотознімки деяких найкрасивіших пейзажів навколо Австралії.

За даними прес-релізу "Qantas", "клієнти можуть вибирати з п'яти різних сцен, включаючи австралійські пустелі, бушлі, береги, ліси та місця в сутінках, коли вони слухають медитацію".

Головний розпорядник відділу продажів Qantas Ванесса Хадсон заявив, що розширені розважальні розважальні програми відкрили для клієнтів більшу кількість можливостей, щоб вони насолоджувались "моїм часом" під час польоту.

"Клієнти розповідають нам, що вони вважають за краще брати час на себе, і переглядати фільм або читати книгу, і тепер ми можемо допомогти їм знайти трохи додаткової релаксації з керованою медитацією".

Серія в даний час доступна для перегляду на YouTube, а перед завантаженням через програму Qantas VR можна завантажити реалістичну віртуальну реальність.

Але для тих, хто хоче спробувати це на борту, відео серії будуть доступні з червня на Qantas "ілюстрації в інфляції.

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui