Ідеальний (науковий) випадок для думки менше

Anonim

Ця історія була спочатку опублікована на Колективному центрі

Ми керуємося більшістю життя на автопілоті. Що добре, іноді. Ваш ранковий душ, переїзд або черга для кави не повинні бути запам'ятовуються. Але ніхто не хоче бути без шоу - мозковою мовою - беручи на думку з вершини гори, обмінюючись з вашим значущим іншим або потакавшись їжею, що ви або, ще більш наполегливо, хтось інший напружено готуватися.

На жаль, наша здатність уважно брати участь в подібних моментах життя частково перешкоджає тихою (або цікавою?) Скупченості, де спогади минули (але я помиляюсь в назві мого боса в цьому листі

.

що це останнє молоко сьогодні вранці?) і боїться майбутнього (як я можу зустрітися з моїм кінцевим терміном? чи я встиг це зробити додому на час гри престолів?) грати на петлі, покриваючи нашу свідомість у тумані, ледве досить ясної уникати зустрічних пішоходів.

З точки зору актуальних (можливо, пішоходів, рятівних) ідея, що ми повинні прагнути бути більш присутніми, Екхарт Толль, автор сили зараз, поставив це рішення: "Ось нова духовна практика для вас: не треба візьміть свої думки надто серйозно ", і тепер наука говорить, що ми повинні повністю скасувати їх, особливо в пошуках творчості.

Ця теорія нещодавно була запущена неврологічним фахівцем Моше Баром, директором Центру досліджень мультидисциплінарного мозку в Університеті Бар-Ілан та професором Гарвардської медичної школи, у частині думки "Нью-Йорк Таймс". Моше посилається на дослідження, яке він провів разом з аспірантом Шірою Барором, опублікованим у цьому місяці "Психологічна наука", в якій пара "продемонструвала, що здатність до оригінального та творчого мислення помітно стирається блудними думками, нав'язливими обдуманнями та іншими формами" психічного навантаження " "

У їхніх серіях експериментів учасники брали участь у виконанні завдання вільної асоціації, одночасно пам'ятаючи послідовність чисел. Половину учасників було запропоновано запам'ятати сім цифр, інша половина - лише два. Згадуючи ці слова, вони були сприйняті словами (такими як 'таблиця') і просили швидко відповісти першим словом, що прийшло до них (деякі, можливо, кажуть, «крісло»). Ті, кого рядок із семи номерів, набитих у своїх черепах, повернувся з виразно менш творчими, "статично загальними" відповідями ("білий / чорний"), а двоє цифр давали більше унікальних з'єднань ("біла / хмара").

"Ці експерименти свідчать про те, що природною тенденцією розуму є вивчення і підтримка новизни, але коли вона окупована, вона шукає найбільш знайомого і неминуче найменш цікавого рішення", - пише Моше. Який створює зовсім загадку, з нашими сучасними розумами, як заняття як туалет літака після двох годин турбулентності.

З кожним днем ​​ми наповнюємо нашу голову всілякими речами - будь то запам'ятовування вмісту вашого холодильника, агонія за уявне неправильне тлумачення смайликів або відчайдушно намагаючись згадати ім'я цієї людини (дякую, Facebook). Тоді є мрії, фантазії та, на більш примусовій ноті, стрес і параноїда, з якими доводиться боротися.

"Чуючи здатність розвантажувати навантаження на ваш розум, будь то через медитацію чи якусь іншу практику, може принести з собою чудовий зрізний досвід світу - і, як наводить висновок з вашого розуму", радить сам Моше відправившись на щорічний тиждень тиші при відступі медитації.

Для деякого фокусу меншого різноманіття гунг-хо спробуйте звернути вашу увагу на ваше дихання, ваші кроки та красу, яка вас оточує. Відповідь Декарта "Я думаю, тому, що я", для популярних мантр "En Vogue": "Звільни свій розум, а решта піде" (ми пройшли довгий шлях з 1637 року). Дайте своєму мозку перерві і нехай інші чуттєвими вогнями гріють і рухаються навколо цього самого моменту. Ви ніколи не знаєте, що може призвести до чистого розуму.

Слідкуйте за колективним центром на Facebook та Instagram.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації