Panerai Luminor California 8 Days DLC носить найпопулярніші функції годинникарів

Anonim

Це завжди цікаві новини, коли Panerai оголошує про годинник, і їхня остання продовжує цю тенденцію для італійського годинникарця з розкішшю.

Ласкаво просимо до Panerai Luminor California 8 Days DLC 44mm PAM00779, годинник, який приймає всі найвизначніші (та бажані) якості Officine Panerai і перетворює їх на чоловічий шматок, який виділяється на будь-якому зап'ясті.

PAM0079 оснащений знаковим корпусом 44 мм Luminor, обробленим титаном з DLC (Diamond Like Carbon), що забезпечує максимальну міцність і стійкість до подряпин, не завдаючи шкоди легкості. Це також включає обов'язковий пристрій міського важеля. Абонентський аспект "Каліфорнія" походить від військового коріння годинникарів, що робить речі супер чистими лише через години та хвилини у парі з арабсько-римськими цифровими марками та термально синіми руками. Інші прохолодні зустрічі включають в себе механізм руху Panieri Caliber P.5000, який забезпечує здоровенний 8-денний резерв потужності.

REALTED: Panerai відкриває перший в Австралії бутік у Мельбурні

Неопрацьований коричневий шкіряний ремінець полірує речі красиво з контрастним бежевим швом та логотипом "OP" з нагріванням. Також є додатковий чорний гумовий ремінець, який входить у комплект, якщо у вашій мирській справі є трохи занурень - це завдання, яке Panerai виконує зі своїм 300-метровою водонепроникністю.

Найбільш привабливими новинами є, мабуть, ціна годинника, яка налічує 7 900 євро - значне зниження від попереднього випуску Panerai, який носить багато подібних функцій, але більше, ніж на кілька тисяч євро.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)