Відкриття електронних листів після закінчення годин може призвести до повільного вбивства, вивчають знахідки

Anonim

Винне незадоволення, вроджена звичка, що-річ-ти-робити-до-держати-ваша робота-все, що ви називаєте відповідальністю почуття боязнь, яка настає над вами, коли ви вирішите відкрити ту постійно зростаючу купу листування, це, напевно, ще гірше для вас, ніж ти думав.

Звичайно, ви добре розумієте, що це біль, але те, що ви, напевно, не знали, що тільки що було виявлено командою вчених у Вірджинії, полягає в тому, що навіть якщо ви будете противитись викривленому бажанню відкрити свій робочий електронний лист в 3 години дня в суботу, лише думка про те, що ти можеш завдати шкоди вашому психічному здоров'ю, і поставити під загрозу благополуччя вашої родини.

Вільям Бекер, автор дослідження, "Тихо вбив мене: моніторинг електронних комунікацій та працівників та значне й інше благополуччя", продемонстрував це, досліджуючи ефект, який сподівається очікувати на те, що ваш робочий електронний лист надходить з годинника на добровольців і рівень тривоги їх сім'ї.

"Конкуруючі вимоги до праці та нежиття життя представляють для працівників дилему, яка викликає почуття тривоги та загрожує роботі та особистому життю", - сказав він.

Те, що він виявив, було дивним. Хоча попередні дослідження довели, що робочі додаткові години мають негативний вплив на сімейне життя, це дослідження показало, що лише те, що працівники будуть "на виклик" (щодо електронної пошти) значно постраждали від їх психічного здоров'я та сімейного життя, навіть якщо вони були ніколи фактично не надсилали електронною поштою під час "непрацюючого" часу.

Коли ви надсилаєте цей останній електронний лист роботи на Friday.pic.twitter.com/ocrYliLGsu

- brobible.com (@BroBible) 10 серпня 2018 року


На відміну від робочих вимог, які виснажують ресурси працівників, фізичні та психологічні, вимагаючи часу від дому (наприклад, відрядження), "підступний вплив" завжди на "організаційної культури часто не враховується або переодягається як перевага - підвищена зручність, наприклад, чи вища автономія та контроль за межами робочої сили ", - сказав Беккер.

"Наше дослідження показує реальність:" гнучкі межі роботи "часто перетворюються на" роботу без кордонів ", компрометуючи здоров'я і добробут працівника та їх родини".

Оскільки ці негативні наслідки для здоров'я (у довгостроковій перспективі) також дорогі для роботодавців, Бекер рекомендував компаніям, де це можливо, зменшити очікування щодо моніторингу електронного зв'язку поза роботою.

Як повідомляє Science Daily, "коли це не є варіантом, рішення може полягати в тому, щоб встановити межі, коли електронне спілкування є прийнятним протягом неробочих годин, встановлюючи позаштатні вікна електронної пошти або графіки, коли співробітники можуть відповісти".

Ще одне ключове питання, сказав Беккер, полягає в тому, що організаційні очікування повинні бути повідомлені перед початком.

"Якщо характер роботи вимагає наявності електронної пошти, такі очікування повинні бути офіційно заявлені як частина обов'язків на роботу".

Дослідження показало, що знання цих очікувань заздалегідь може зменшити тривогу у працівників та підвищити рівень розуміння членів їх сімей. Він також запропонував людям, що борються з цими проблемами, вивчити увагу та медитацію, навички, які навчають вас розслабитися і зосередитися лише на тому, що ви можете контролювати.

Ця область навчання стане ще більш важливою, оскільки "працівники сьогодні повинні рухатись більш складними межами між роботою та сім'єю, ніж будь-коли раніше" ( Академія управління ). Тим часом, тут маємо стан розуму, якого ми повинні прагнути.

Я ненавиджу, як після відпустки я не можу пам'ятати про свій робочий пароль електронної пошти або чому я роблю це з моїм життям.

- Джонні Акроніч (@ johnnyacronyc) 7 серпня 2018 року


ВІДПОВІДІ: прохолодні ідеї домашнього офісу, які зроблять вас коханими

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)