Інтернет-магазини для перегляду вашого ідеального годинника для дорогих годин

Anonim

Вони кажуть, що знання є вашою найкращою зброєю, і з цим виникає необхідність знати найкращих годинників, які домінують на інтернет-ринку. Від швейцарської розкоші до доступного для попереднього кохання, це ваш посібник з пошуку ідеального годинника в Інтернеті з повним спокоєм.

Chrono24

Chrono24, розташована в Карлсруе, Німеччина, є одним із найвідоміших у світі мережних магазинів, які у 2003 році приєдналися до ринку. Їхні послуги складаються з інвентаризації понад 10 000 професійних дилерів та приватних продавців з більш ніж 90 країн з більш ніж 300 000 годин на пропозиція в будь-який момент часу. Бренди включають Rolex, Omega, IWC, Breitling, Patek Philippe, Audemars Piguet, Panerai, TAG Heuer, Tudor, Cartier і Montblanc, щоб назвати декілька.

Підтвердженням автентичності є програма захисту від покупців Chrono24, яка включає понад 2000 екранованих дилерів, які оцінюються власними силами, перш ніж їх дозволено продавати на своєму сайті. Існують також гарантії, такі як індивідуальна підтримка післяпродажних питань. Для подальшого спокою в усьому світі Chrono24 не дозволяє продавати репліки чи фальшивки, і всі торговці повинні провести розслідування автентичності годинника та перелічити всі відомі модифікації, наскільки це можливо, в описі предмета перед продажем.

Усі замовлення через Chrono24 повністю застраховані та мають ідентифікатор відстеження. Сайт повністю оптимізований для міжнародного ринку як покупців, так і продавців, вміст яких представлений на 22 мовах.

МАГАЗИН CHRONO24

Пан Портер

Інший основний гравця в області розкішних модних чоловіків - це нагородами відомий бренд MR PORTER з Великобританії. Крім висококласних чоловічих моделей, вони також запасують вражаючий асортимент найновіших годинників таких брендів, як Breitling, Bremont, IWC, Jaeger-LeCoultre, Panerai, Piaget і TAG Heuer, щоб назвати декілька. Служба спостереження забезпечує експрес доставку в 170 країн з одноденним обслуговуванням у Лондоні та Нью-Йорку.

Це додатково підкріплено гарантією автентичності годинника, яка постачається з авторизованим торговим партнером для кожного бренду, який вони мають. Їх цікавий часовий вміст у парі з їх вибором дозволяє MR PORTER регулярно пропонувати ексклюзивні годинники та обмежені тиражі, доступні лише через них. Між тим, доставка застрахована та відстежується, доки вона не досягне вашої порога, і покупці можуть запропонувати підписати пакет після прибуття.

MR PORTER також має цілодобову службу, якщо існують запити після продажу. Їх служба післяопераційного обслуговування також включає п'ятирічну гарантію на всі робочі деталі та виробничі несправності.

МАГАЗИН МР ПОРТЕР

Ходінкі

Ви знаєте блог, тепер знаєте магазин. Це було лише питанням часу, перш ніж найцікавіша публікація в Інтернеті у світі відкрила власний магазин. Як і MR PORTER, Hodinkee є авторизованим продавцем годин для брендів, у яких вони є. Це включає гарну суміш швейцарських, німецьких та японських назв, таких як Grand Seiko, NOMOS, TAG Heuer і Vacheron Constantin, щоб просто назвати декілька. Видання було засноване в Нью-Йорку в 2008 році та придбало схильність до виробів для панчіх, які розроблені з деталями, створені з доглядом і побудовані на все життя. Як і у випадку з більшою вартістю предметів, що продаються в Інтернеті, Hodinkee пропонує страховку на кожному годиннику, що поставляється за адресою в будь-якій точці світу. Вони також пропонують безкоштовні прибутки та обміни протягом 7 днів після покупки.

МАГАЗИН HODINKEE

Жомашоп

Інший репутаційний інтернет-магазин годинників, що надходить з Нью-Йорка, - це "Jomashop". Ці хлопці вже існують з 1987 року і спеціалізуються на оптовій торгівлі товарами дорогоцінного розкладу, включаючи годинники за найбільш конкурентними цінами. В їх асортименті входять як нові, так і попередні годинники від деяких найбільш авторитетних годинників у галузі, таких як Baume & Mercier, Panerai, Cartier, Rolex, TAG Heuer, Tissot та інші. Програма їхньої автентичності гарантує, що всі нові та незламні предмети гарантуються автентичними через їх придбання уповноваженими дилерами та дистриб'юторами. Таким чином, всі нові моделі постачаються з оригінальними серійними номерами виробника, а також програмою гарантії від 1 до 5 років. Всі відвантажені товари також мають повну страховку.

МАГАЗИН ДЖОМАШОП

Автентичні годинники

Автентичні годинники існують приблизно з 1979 р., І це чітко відображено в дизайні веб-сайтів з голим кістками. А ще шутки, ми не кажемо, що вони не працюють. Сімейний бізнес почав працювати авторизованим дилером годинників та ювелірних виробів, перш ніж вони переходили в Інтернет і створювали офіс на півдні Каліфорнії.

Звідти вони пропонують найуспішніші швейцарські годинники в усьому світі за надзвичайно конкурентними цінами, а також з тим же рівнем обслуговування, який вони надавали з 70-х років. Вірне своїм іменам, всі годинники, що продаються тут, абсолютно нові і 100 відсотків автентичні. Очікуйте назви, як TAG Heuer, Breitling, OMEGA, Rolex, MontBlanc, Panerai та багато іншого. Усі годинники, що перебувають у дорозі, повністю застраховані в окремих країнах, тому перевірте обслуговування клієнтів, перш ніж потягнути тригер.

АВТОМАТИЧНІ ПРИКЛАДИ МАГАЗИНІВ

Годинник Юра

Вступ до британської непередбаченої ситуації розкішних годинників - годинник Jura. Ці хлопці мають різницю, хоча в тому, що у них є 7 існуючих цегли та мінометних бутіків, які супроводжують свій сайт електронної комерції, - усі з яких є авторизованими дилерами для брендів, на яких вони є. Сімейна операція підтримує партнерські зв'язки з такими брендами, як Breitling, Grand Seiko, TAG Heuer, Longines, Oris і Bremont. Вони також доглядають за більш доступним кінцем ринку з такими іменами, як Junghans, G-Shock, Victorinox і Даніель Веллінгтон.

Вони також пропонують прохолодні угоди, такі як безкоштовний намотування годинників з замовленнями понад 1000 фунтів стерлінгів або послугу, яку покупці надають своїм зап'ястям, щоб заздалегідь налаштовуватися годинник, перш ніж він прибуде до вашого порогу. У відвантажувальному відділі Юра може запропонувати на наступний день доставку у Великобританії. Для міжнародних покупців також можна купити Jura завдяки своєму всесвітньому сервісу доставки за всіма замовленнями.

SHOP JURA WATCHES

Годинник Боба

Годинники Bob є одним з найбільших та найнадійніших імен у передньопридатній розважальній грі. Вони почали торгувати в 1999 році, і з тих пір вони створили інвентар, спеціально розроблений для Rolex, але вони також займаються виробниками годинників, як Patek Philippe, Panerai та Cartier. Незалежно від того, купуєте чи ви продаєте годинник із високим рівнем кінця, у Боба є знання та досвід, щоб це зробити. Усі годинники Rolex, які пропонуються на веб-сайті каліфорнійського офісу, сертифіковані на автентичності, тоді як міжнародна доставка доступна. Обов'язково перевіряйте податки, так що немає ніяких неприємних сюрпризів.

СЛУЖБИ МАГАЗИННОГО БОБУ

Фарфетч

Почавши життя в Інтернеті як місцевий бренд у Великобританії у 2008 році, компанія Farfetch швидко закріпилася як сила у розкішному магазині. Підніміться на годинниковий майданчик, і вам буде привітаний невеликий, але ретельно куративний вибір годинників з безлічі швейцарських імен разом із дизайнерськими етикетками. Подумайте про все від Белла та Росса до Гуччі до G-Shock до Улісса Нардіна.

Сайт також інтуїтивно класифікував годинники на базі гонок, дайвінгу, авіації та дизайнера, щоб зробити простий процес перегляду. Ціни можуть варіюватися від кількох сотень для Даніель Веллінгтон до декількох тисяч для Зеніту, тому найкращим кроком стане вдарити сайт, щоб побачити, що ви після цього. Farfetch пропонує міжнародні перевезення через стандарт UPS або DHL Express.

МАГАЗИН ФАРФЕТЧ

Selfridges

Ви будете знати їх як універмаги високого класу у Великобританії, але те, що ви, напевно, не знали, було те, що Selfridges також продають кілька кривавих чудових годинників в Інтернеті. Їхній асортимент складається з розкішних та модних виробів від таких брендів, як Baume & Mercier, Bell & Ross, Blancpain, Bremont, Cartier, IWC, Hublot, Jugnhans, TAG Heuer, Zenith та Apple.

Міжнародна доставка обслуговується, і клієнти можуть відстежувати своє замовлення через свій обліковий запис користувача. Selfridges також може надсилати оновлення свого пакета на свій телефон через текст, щоб ви точно знали, коли він з'явиться.

МАГАЗИН СЕМФРІДЖИ

Харродс

Harrods не просто продає годинник, а навчає клієнтів на все, від стилю до ускладнень, щоб ви вибрали ідеальну штуку відповідно до вашого способу життя. Займайтеся онлайн, і ви зможете пограти в таких брендів, як Breitling, Cartier, Jaeger-LeCoultre, Montblanc, Hublot і TAG Heuer.

Назва "Harrods" не потребує введення, але якщо не знати, це одна з найвідоміших універмагів розкоші у Великобританії, яка була заснована в 1834 році. У їхніх цеглях і мінометному магазині є прекрасна кімната для спостереження, щоб ви могли спокійно переконатися, що все, що вони продають в Інтернеті, є 100% новим і справжнім. Доставка доступна для міжнародних клієнтів.

МАГАЗИНСЬКИЙ СКЛАД

Голдсміт

Там немає дефіциту британської ситуації тут, і Goldsmith є ще одна гідна згадка, щоб додати до списку інтернет-магазинів годинника. Заснована в Англії, Goldsmith є офіційним торговцем Rolex, але вони пропонують набагато більше, ніж це. Нові годинники, розкішні годинники, дизайнерські годинники, ексклюзивні випуски, предпродажні, розумні годинники; Ви називаєте це, і Голдсміт скоріше за все буде його запастись.

У їхній портфель брендів входять великі імена квитків, такі як Omega, IWC, Cartier, Zenith, Breitling, Bremont, Nomos, TAG Heuer, Tudor та багато інших. Також є душевний спокій, оскільки Голдсміт - найбільший авторизований роздрібний продавець розкоші у світі розкішних годинників і швейцарських годинників.

МАГАЗИН ГОЛДММИТ

Saks Fifth Avenue

Крок в одному з найкращих у Нью-Йорку універмагів розкоші, без необхідності фактично їхати в Нью-Йорк. Сакс П'ята авеню дивиться онлайн, і ви можете очікувати таких брендів, як Alpina, Baume & Mercier, Longines, Tissot і Victorinox.

Вантажні перевезення на міжнародних ринках теж дуже популярні завдяки вартості, вказаній у вашій місцевій валюті, а також будь-які мита та податки, які автоматично розраховуються під час оформлення замовлення. Клієнти можуть вибрати зі стандартної (7-14 днів) або експрес-доставки (5-9 днів).

МАГАЗИН САМО П'ЯТИЙ ВІДДІЛ

Нейман Маркус

Взяття після Saks є ще одним американським магазином розкоші, Нейманом Маркусом. Ці хлопці мають штаб-квартиру в Далласі, штат Техас, і пропонують обмежену, але виділену лінійку годинників для онлайн-клієнтів. Ціни можуть відображатися в місцевій валюті, а мита та податки розраховуються під час оформлення замовлення. Поряд з низькими міжнародними тарифами на доставку та Neiman Marcus може стати вашим квитком до блискучого нового гаманця.

Їх інвентаризація є більш дизайнером, орієнтованим на бренди, такі як Bvlgari, Chopard, Franck Muller, Hermes та Piaget.

МАГАЗИН НЕЙМАН МАРКУС

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)