ОМЕГА Скелі Джинсовий для останнього звільнення Railmaster

Anonim

Джинс був колись найвищою робочою білизною синього коміра покоління. Не сьогодні. Швейцарський годинник-годинник OMEGA прийняв класичну тканину і переробив її у своєму не менш класичному годиннику Railmaster.

Завдяки своїм антимагнітним властивостям, що вперше була задумана в 1957 році для робітників залізниці, Railmaster була набагато сприятливою частиною свого часу. Сьогодні воскрес у 40мм нержавіючої сталевий шматок з підписом ознаки джинсового поясу на ремінці та набору. Сучасні дизайнерські зустрічі включають в себе унікальну конусну корону, блакитний денієвий візерунок з малюнком, червоний логотип Railmaster, натхненний шиттям на джинсах та вищезгаданим ремінцем із деніматом НАТО з контрастними білими швами та коричневими шкіряними петельками.

Пік всередині годинника показує доведений Омега Осіальний Майстер Хронометр Калібр 8806, магнітне екрановане рух, який у 15 разів стійкіший до магнітних перешкод, ніж оригінал. Звичайно, вона сертифікована за найвищим стандартом галузі в Швейцарському федеральному інституті метрології (METAS).

Годинник полірується криптоподібним сапфіровим куполом з подряпинами з антиотражаючими процедурами, що робить його придатним для повсякденного носіння.

Жоден офіційний австралійський тариф не був наданий, але OMEGA джинсовий Railmaster з ремінцем на ринку США за ціною 4, 900 доларів США, у той час як сталевий браслет роздрібної торгівлі за 5, 000 доларів США.

Цікаві Статті

Бехаті Прінслоо За Секретною білизни Вікторії

Найкраще одягнуті чоловіки з тижня, який був подвійним. Джеймі Фокс, Райан Рейнольдс та Ідріс Ельба

Джон Легенд повертає Шен і робить це виглядає Чорт Красивий

Орландо Блум зрізує дуже тонкий малюнок під час качаючого потрійного джинсового кольору