ОМЕГА Скелі Джинсовий для останнього звільнення Railmaster

Anonim

Джинс був колись найвищою робочою білизною синього коміра покоління. Не сьогодні. Швейцарський годинник-годинник OMEGA прийняв класичну тканину і переробив її у своєму не менш класичному годиннику Railmaster.

Завдяки своїм антимагнітним властивостям, що вперше була задумана в 1957 році для робітників залізниці, Railmaster була набагато сприятливою частиною свого часу. Сьогодні воскрес у 40мм нержавіючої сталевий шматок з підписом ознаки джинсового поясу на ремінці та набору. Сучасні дизайнерські зустрічі включають в себе унікальну конусну корону, блакитний денієвий візерунок з малюнком, червоний логотип Railmaster, натхненний шиттям на джинсах та вищезгаданим ремінцем із деніматом НАТО з контрастними білими швами та коричневими шкіряними петельками.

Пік всередині годинника показує доведений Омега Осіальний Майстер Хронометр Калібр 8806, магнітне екрановане рух, який у 15 разів стійкіший до магнітних перешкод, ніж оригінал. Звичайно, вона сертифікована за найвищим стандартом галузі в Швейцарському федеральному інституті метрології (METAS).

Годинник полірується криптоподібним сапфіровим куполом з подряпинами з антиотражаючими процедурами, що робить його придатним для повсякденного носіння.

Жоден офіційний австралійський тариф не був наданий, але OMEGA джинсовий Railmaster з ремінцем на ринку США за ціною 4, 900 доларів США, у той час як сталевий браслет роздрібної торгівлі за 5, 000 доларів США.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації