OMEGA випустив чудовий годинник супергероя, але ви не можете мати його, тому що він був проданий через 2 години

Anonim

Отримання ексклюзивних годин може стати незмінною грою. Одноразовий швейцарський годинник-годинник OMEGA випустив другий годинник із своєї дико популярної кампанії #SpeedyTuesday - концепції, яка дозволяє клієнтам, які користуються Інтернетом з усього світу, придбати ексклюзивну штуку Speedmaster, доступну тільки через свій канал @OMEGA Instagram.

Це розумний маркетинг, але це також підкріплене чудовим чудовим годинником, і якщо вам потрібно докази того, як звучить весь 2, 012 штук, проданих через менше двох годин?

Це швидше, ніж вам потрібно побудувати одностороння стілець IKEA. Заслуженим винуватцем було OMEGA Speedmaster Limited Edition 42 мм "Ultraman", який вичерпав своє розподіл приблизно в 1 годину, 53 хвилини і 17 секунд.

Яскравий шматок повсякденного одягу - це данина титулярному японському персонажу супергероя, відомий як Ultraman, який правив найвищим на телевізійних екранах наприкінці 1960-х років. Подумайте про нього, як про батька-засновника жанру "гігантського монстра" Кайю, поруч із значками, подібними до Годзілли.

Часи отримують натхнення від цього персонажа кітча, а також об'єднують його з справжніми посвідченнями про космічні подорожі, взятими у 1967 році OMEGA "Moonwatch" - також відомі як перші годинники на Місяці.

Схожості між годинниками включають ті ж розміри та відтінок яскравого апельсина. Ця колірна тема також поширюється на чорно-оранжевий рамку, встановлену в анодованому алюмінієвому алюмінієві. Корпус з нержавіючої сталі 42 мм має рух калібру 1861 OMEGA, що забезпечує годинні та хвилинні функції поряд з трьома лічильниками хронографа. Контрастність очевидна завдяки чорному та помаранчевому набору з чітко вираженим маркерним відрізком та віковими сніговими сюжетами.

Одне пасхальне яйце, на якому слід звернути увагу, - це хвилина піддіапазону в 3 години, коли перші 3 хвилини підібрані в апельсині - це кивнути до Ultraman, який тільки міг залишитися в супергерої режимі протягом 3 хвилин. Також є прихований силует героя в секундах піддіапазону о 9 годині, що виявляється за допомогою спеціального інструменту, що поставляється з годинником. Цей інструмент моделюється за допомогою бета-капсули Ультрамана, яка поставляється з УФ-лампою, щоб висвітлити мотив при блиску на циферблаті.

Добре закруглюючи це, це 48-годинний резерв потужності, вологість 50 метрів, гравірування НАСА на задньому сидінні та чорний та оранжевий ремінець НАТО поряд з запасним чорним шкіряним ремінцем. Ті, хто пощастило отримати кожен може зберегти його в безпеці у прохолодному шістнадцятковому ящику, що є даниною футуристичного столу, що використовується Ultraman's Monster Attack Team.

OMEGA Speedy Tuesday 2 "Ultraman" роздрібної торгівлі за 7100 дол США, і ми можемо описати лише те, як ми відчували про новини через серію UltraMan GIF.

Коли було оголошено годинник.

Коли годинник розпроданий.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)