Вербідь Абло Офф-Білий - художній керівник Louis Vuitton's New Men'swear

Anonim

Сучасні новини на світовій сцені моди з LVMH повідомляють про те, що дизайнер Virgil Abloh "Off-White" прийшов на посаду художнього директора Louis Vuitton з чоловічого одягу.

Abloh та його Off-White марка є глобальною силою в сцені вуличного білизни, але до цього американський дизайнер піднявся на вищу посаду як творчий директор Kanye West. Він нещодавно випустив низку спільних кросівки з Nike, які пішли, щоб стати однією з найбільш популярних після удару в світі сьогодні.

Хоча прибуття Аблога в Louis Vuitton було чуткими за останні місяці, це зоряне спадщина, яке він бере на себе від попередника Кіма Джонса, що стане найцікавішим розвитком. Джонс був мозком за співпрацею Louis Vuitton x Supreme, який побачив розкішний європейський бренд на вигідному ринку.

Чи зможе Абло відтворити цю ж похмуру, додавши власний дотик до чорної магії? Тільки час покаже.

"Я відчуваю піднесеність. Ця можливість подумати над тим, що наступна глава дизайну та розкоші означатиме на бренді, що являє собою вершину розкоші, завжди була метою у моїх диких снах. А щоб показати молодому поколінню, що немає такого шляху, якого будь-яка людина в такому положенні повинна виглядати - це фантастично сучасний дух, на якому треба починати ", - заявив Абло в своїй заяві.

Публікацію, якою поділився @virgilabloh, 25 березня 2018 року о 21.43 PDT

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)