Нове дослідження пояснює, чому ми любимо швидку їжу після великої ночі

Anonim

Ви вислизаєте з клубу, сім пив важче (і кілька фунтів сорому легше) після того, як ваша внутрішня Казанова так ефектно не з'явилася. "Як би там не було", ви фігуруєте, "я, можливо, вигукнув, але принаймні я можу отримати шашлик або шматочок піци у дорозі додому". Звичайно, ви вже пообідали, але це 2 для 1 Meatlovers спеціальне занадто добре, щоб чинити опір.

Потім, після того, як ви більше вживаєте мастило в одному сидінні, ніж звичайно протягом всього тижня, ви заснули в животі харчування з швидким харчуванням і прокинулись цікаво: навіщо мені це зробити? Всі знають, що алкоголь знижує затримки, тому ви знаєте, чому ви діяли на вашому п'яному бажанні, але чому ви це в першу чергу отримали?

Якщо цей потяг думки звучить знайомо, не хвилюйтеся, тепер є пояснення: після того як ви побачили оголошення в газеті кампусу, що рекламує нездорову їжу пізно ввечері, дослідники з університету штату Баффало вирішили дослідити, чи існує біологічне привід для вашої пьяна тяга.

"Вони називаються" drunchies ", або п'яними munchies. Це бажання їсти солону, жирну, нездорову їжу під час чи після нічного пияцтва "(Science Daily).

"Враховуючи епідемію ожиріння та рівень споживання алкоголю в кампусах коледжів, ми повинні бути в курсі не тільки негативного впливу споживання алкоголю, але й впливу, який він має на те, що люди їдять під час їх вживання", - сказала Джессіка Крюгер, провідний автор дослідження.

Згідно з Каліфорнійським журналом просування здоров'я, попередні дослідження вже встановили, що, коли вони п'ють алкоголь, студенти підвищують тягу до нездорової їжі (і вони, як правило, їдять менше фруктів та овочів). У цьому дослідженні з'ясовано, чому це так, розглядаючи "важкі епізодичні вживання алкоголю" та "дієтичний вибір" як під час вживання алкоголю, так і на наступний день.

Як повідомляє Science Daily, "Крюгер та її колеги з Мічиганського університету, Університету Толедо та Боулінг Грін державний університет провели дослідження на зразок 286 студентів у великому державному університеті на Середньому заході".

Учасники дослідження заповнили анонімне опитування в Інтернеті, яке почалося з загальних запитань щодо дієти, як-от: "Що ви зазвичай їдять за першу страву дня?" Та "Як часто ви їсте щось, перш ніж лягати спати?". Цей набір еталон, за яким можна порівняти їхні звички харчування, коли вони вийшли з пиття.

Мої стадії п'яні:

1. "Я ще не гуділа".
2. * сидячи на мокрій траві де-небудь зі своїми взуттями, їдячи піцу *

- П'яний (@drunk) 3 серпня 2018 року


"Пізніше в опитуванні", повідомляє "Science Daily", "їм запитували, як часто вони їли щось перед кроваттю вночі, коли вони пили алкоголь, і що вони їли. Їх також запитували, що вони, як правило, їли для своєї першої страви на наступний день після вживання алкоголю. "

Результат? Дослідники виявили, що пиття суттєво вплинуло на нічні схеми харчування учасників дослідження. "Всі алкогольні напої, швидше за все, з'їли щось, перш ніж вони лягали спати після того, як пили алкоголь, ніж взагалі, перш ніж вони лягають спати", - підсумував доповідь.

"Зокрема, вони, швидше за все, вибрали солоні закуски та піцу. Здорові продукти, такі як темно-зелені овочі та інші овочі, які вони звичайно їдять, були не такими привабливими "(Science Daily).

Так що відбувається в тілі весь цей час? Чи це дійсно ~ фізіологія ~, що змушує нас замовити 2-х хв кебаб, а потім замінити наш звичайний сніданок з зернових та молочних з таксом? Одним словом: так. Або, принаймні, напевно; "Вважається, що після вживання алкоголю кількість глюкози в крові в організмі може піднятися і падати, що стимулює мозок від голоду", - пояснив Крюгер.

Узагальнюючи проблему, відзначили дослідники, було те, що учасники не повідомляли, що пити більше води або інших безалкогольних напоїв перед сном, посилюючи дегідратацію та призводячи до ще більш нездорового вибору їжі.

Зважаючи на велику кількість варіантів швидкого харчування серед університетів та міських зон нічного життя, а також зростаючої епідемії ожиріння в Америці, ці висновки вказують на необхідність заохочення здорового харчування у будь-який час дня, включаючи пізню ніч.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон