Найприємніші статистичні дані з руху "No Fap"

Anonim

З: "Не очікуйте, що жінки приходять до вас, просто тому, що ви не з'їхали через 2 дні", щоб "Не це щось робити з допаміном?", Відгуки від "no-fappers" були рівними частини проникливі та веселі. 90-денний виклик, що міститься в ретрансляції, - "Отримати нове захоплення життям" - розпочався, коли кілька хлопців поділилися тим, як утримання від мастурбації покращило їх життя, і з роками - перетворилося на повне рух.

Багато учасників кредиту відмовляються від мастурбації з посиленням їх мотивації, життєвої сили та соціальних навичок - так багато, щоб вони продовжували тенденцію навіть після 90 днів (або якийсь час, який вони встановлюють). Отже, що це дійсно так, як не для двох місяців? Прочитайте, щоб з'ясувати.

Чому вони це зробили?

 • Хоча деякі чоловіки вирішили вирішувати такі серйозні проблеми, як порно-наркоманія та тривога, у старого матір Крейга з'явився задній мотив: "Подумайте про все те дорогоцінне життєва сила, що виникла в Клейнекс. Робить мене хворим, просто думати про це ".
 • Іншими причинами, включеними іншими "фапонстрантами", "я чув, коли ви не згадаєте поживні речовини зі своєї сперми, просочуються назад у ваше тіло і зміцнюють вас" (неспокійний звук, як це звучить, на жаль, це міф пропав) .
 • 37-річний чоловік, званий Роб, показав Метро, що він розпочав виклик, коли зрозумів: "За старими днями наполегливо працював, щоб стати кваліфікованим, як мисливець, музикант, розповідач чи щось, що зробило вас більш схильним до пошуку друзів. За вакансією, ви зникаєте з будь-якою мотивацією, щоб фактично вийти зі своєї дупи і зробити щось ".
 • Інші мали більш науковий підхід, порівнюючи їхню схильність до того, щоб змусити себе пристраститися до наркотиків (або соціальних засобів масової інформації, у цьому питанні). "Кожного разу, коли ви вимикаєте, випускаєте навантаження допаміну, але з плином часу ви стаєте все менш чутливими, тому дофамін в основному нічого не робить ".
 • Користувач Reddit Користувач Kuhzzy погодився, кажучи: "Я просто зрозумів, як порно поширюється. Це як наркотики, вам потрібно більше і більше удар, щоб отримати таке ж почуття, то в кінцевому підсумку майже неможливо отримати таке ж гарне почуття., Я просто зробив це дерьмо. Мені всього лише 16 років, тому зараз це чи ніколи не змінювати своє життя. День 1, Бажаю мені удачі ".
 • По суті, загальна думка полягала в тому, що мастурбація фокусує ваше тіло на думці, що вона досягла своєї еволюційної мети (оскільки ваш мозок занепокоїться, як тільки ви отримаєте дитину), що може призвести до необгрунтованої лінією - утримання від мастурбації може допомогти у боротьбі.

Короткострокові ефекти

 • Інді гітарист 85 сказав: "Я використовую свою сексуальну енергію, щоб поліпшити себе, зайшовши в тренажерний зал".
 • Шон помітив це важче, кажучи: "Я став більш агресивним з людьми, менш терплячим. На коротший запобіжник ".
 • Багато хто зізнався, що, "Не хвилюючись, це ускладнює сну".
 • Користувач Reddit Haritmeangreen попередив про неминучі вимоги: "Вони були страшні протягом перших двох тижнів, і я збився з розуму, я майже втратив це. Але я б просто зробив крок назад і подивився на те, що я намагаюся досягти тут. Навіть після 40-річного віку я отримав сильні надії. Ви знаєте, є така лють, яка просто переймає ваш розум і змушує вас постійно думати про секс. Але я контролюю це ".

Довгострокові ефекти

 • Reddit користувач Haritmeangreen, коли він подолав перші кілька тижнів, заявив, що завдання "no-fap" закінчилося поліпшенням його сну: "До NoFap, моя цикл сну була нестабільною, і я міг би спати з ноутбуком на животі, близько 2 або 3 ранку, але тепер я структурований час сну, і це відчуває себе так добре.
 • Подальші ефекти були знайдені на сексуальному житті учасників: "Я просто займався сексом з випадковими жінками, спілкуючись з ними і не називаючи їх знову. Але.Я терплячий зараз, і я не дозволяю сексу вдарити мої відносини. "
 • Інші користувачі сказали, що після того, як вони отримали перші кілька тижнів, вони отримали посилені повноваження щодо концентрації.
 • Інші повідомили, що ставляться до впевненості говорити з дівчатами. "Ванкінг, мабуть, тепер, більше, ніж будь-коли завдяки безкоштовному порно, - це така приваблива причина залишитися вдома. Я все ще роговий, але тепер мені потрібно насправді вийти і зробити щось "( Метро ).
 • Проте є кілька недоліків, причому кілька хлопців розповідали, як не мастурбувати (зрозуміло) змусило їх відчувати за сексом, що призвело до "тригер-щасливих" текстових повідомлень екс або колегам після декількох напоїв: "У минулому я мав б просто зняв себе і пішов спати ".

Класичні відгуки

 • "Я помітив, що хардкорні нофепарти - ті, хто кажуть, що вони більше не рокулилися, - сприймаються як релігійні маньяки. Любіть, скорочення може допомогти вам зосередитись або щось інше, але вони говорять про "супердержави" так сильно, що я не дуже хочу бути пов'язаним з ними ".
 • "Я, звичайно, ніколи не думав, що зможу це зняти".
 • "У найгірші дні я брав кубики льоду в моєму нижньому білизні".
 • "ПІДГОТОВЛЕННЯ ДОРОГИ ДО КАЛЬМУ ВНИЗУ".
 • "Аніме змусило мене відновити".

Як справитися з рецидивом

 • "Кожного разу, коли я розбиваюсь, я почуваюсь дерьмо на кілька днів. Я збирався збити себе за невдачу, тому що був слабким і не мав дисципліни. Моє настроєння може зайняти кілька днів, після чого я знову починаю "(BBC).
 • Візьміть холодний душ.
 • "Для тих, хто читає цього, хто бореться, ЗБЕРІГАЙТЕ БОКУВАННЯ. Я не можу розраховувати, скільки разів мені здавалося, що я відмовляюся від себе, але продовжував працювати. Знову і знову і знову, поки моя смуга не покращиться. І звичайно, кожен раз, коли б я додав один день до моєї довгої смуги, я відчуваю рецидив і ненавидітиму себе. Але тоді я сказав собі, що досяг успіху і продовжую йти ".

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)