Сучасні пересадки волосся пройшли довгий шлях і можуть стати вашим фолікул-Спасителем

Anonim

Для початку я двадцять сім років, який постійно лисився, бо мені було 18 років.

Це почалося, коли я досяг свого генетично схильного піку "вирощування волосся", поки в Uni. Я мав підтримуючого колишнього, який в ретроспективі повинен був по-справжньому полюбити мене за той факт, що моє волосся виглядало досить жахливо.

Він ніколи не говорив про мою облисіння природи (примітка: він колір на Манхеттені), і це було лише тоді, коли мій 40-ти щось заповнений друг-подруга сказав мені: "Дорога, ваші волоски виглядають як дерьмо", що я прийшов з темряви приймати той факт, що я в молодості моєї. лисився.

Можливо, саме тому мені було дано цей твір, щоб написати в першу чергу. Чи всі в офісі D'Marge володіють красивою головою? Чи не страждають вони від облисіння чоловічого характеру? Це шлях для коханої команди запропонувати отримати волосся?

Всі ці питання швидко згадали, коли я побачив цю тему в папці "Вхідні". У всякому разі, тут ми. І, як я сиджу тут, з холодним проточкою, що проходить через мою майже лисину шкіру голови, я не можу не замислюватися, чи зараз є час для вмикання волосся.

Розглядаючи Остаточний Plug

Льюїс Хемілтон - це дитяча плаката, що пересаджує волосся

Я не можу брехати Слово «зачіска для волосся» в моїй свідомості носить негативний стигматизм. Це нагадує мені про мого погано доглянутого дядька Ларрі Девіда з Бронкса, який викурює занадто багато сигарет на його сонячно-засолених пластикових меблях. Він є кандидатом на шпильки для волосся. не я.

Ти любиш його, але ти не можеш не помітити 7 розплавлених волоссям, які не зможуть накрити поліровану шкіру голови. Заколки для волосся. вилки га Як скрипка для слів, я просто не можу зіткнутися.

Але коли представлений в іншому контексті, ідея "підключення" моїх мертвих фолікулів не звучить зовсім надто жахливо. Я знав, якби я пішов вперед з цією думкою, мені доведеться визначити альтернативні терміни, такі як "хірургія трансплантації волосся" або "відновлення волосся". Просто, будь ласка, не давайте мені називати це волосся "штекером".

Знання процедур

Одна з процедур

Після того, як я зміг досягти цього, я звернувся до мого двоюрідного брата Томмі, який виконує пластичну операцію на Лонг-Айленді. Він спеціально не проводить трансплантацію волосся, але я знав, що він має інформацію, необхідну мені для того, щоб визначити, чи хочу я відновити волосся чи ні.

Існує кілька різних способів зробити це, що не звучало апетитно: "хірургія клапана", "розширення тканин", "зменшення шкіри голови". що таке фактичне f * ck? Але те, що справді викликало резонанс і найпоширеніше, було пересадкою волосся, технікою, коротко згаданою раніше.

Процес досить простий. Хто-небудь, хто не мій двоюрідний брат, вириває маленькі шматочки буйного волосся з донорської ділянки і використовує його як трансплантат, який імплантується в мертву зону. Це або це, або я хочу татуювати волосся на моїй лисині голові. Моє тіло вже 25% покрито чорнилом - мені більше не потрібно, якщо це справді не мистецтво, я можу помилуватися кожен день.

Моя мертва зона є передньою і центральною, стиль Ларрі Девіду (дякую генетиці), чоловічий розпливчастість. Оскільки у мене товсте волосся, яке охоплює іншу частину моєї шкіри голови, моя двоюрідна брата запропонувала зробити яскравий кандидат для хірургії трансплантації.

У нього є товариші, які роблять це, і я насправді йшов вперед, щоб запланувати консультацію з одним із них.

Дозволяти перейти від вашої недбалості

Еван МакГрегор після пересадки волосся

Чи вважаю я себе марним або менш чоловічим, тому що хочу, щоб моє волосся було назад? Ні. Я змушений сказати, що розглядаю пластичну хірургію для мого волосся? Абсолютно ні. Я не вірю, що хлопець повинен відчувати себе розрізненим, тому що він хоче мати повну голову волосся знову.

Зовсім чесно, головна причина, чому я не думав про волосся, пробки. Я маю на увазі хірургію відновлення волосся, тому що я звик до свого двотижневого гудіння. Це працює для мого все-чорного, доктора Мартена, який зима-падіння піднімається, а також мій ахроматичний сірий, важливий тільки літо-весняний стиль. Я зручно з низьким рівнем технічного обслуговування та чистим виглядом майже лисистої голови.

Але, може бути, зараз час змінити стиль? Не в одязі, а в моєму волоссі. Хоча я і не планую виглядати як Thor, більше тому, що я переконаний, що я генетично не можу, конічна гребінка з брудними, довгі шари буде гарною зміною на відміну від утилітарного вигляду, який я носив досить деякий час

Отже, коротко, моя відповідь: так, я б одержав хірургію трансплантації волосся - зовсім не унцію сорому, марнославства або де-маскулізація.

І я простягнув те саме саме вам жест, ви лисити чудо.

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui