Чоловічі зачіски, які жінки ненавидять найбільше

Anonim

Обличчя це чоловіки. Є стрижки, і тоді є смішні стрижки, які жінки розіпнуть за вас.

Що може виглядати добре в глянцевих журналах, інді-фільмах або навіть на думці вашого члена банди-байки, не те, що жінки будуть привабливими. Пам'ятайте, що ви тут, щоб справити враження, а не зробити наступну обкладинку епізоду "Хвороба загинули дітей".

З цією думкою, ми зробили трохи досліджень серед проникливих жінок офісу та професіонала, щоб точно розкрити то, що чесніші сексу не хочуть у чоловічій стрижці.

Прогулянка обрізання

Водій Ferrari F1 Себастьян Феттель, дебютував свою "дзвін-кінцеву" стрижку на початку цього року, з великим обуренням та плутаниною серед вболівальників та коментаторів. Що саме тут трапилося? Як ти навіть казати перукарцю, що це зачіска? Ніхто не знає. Він, можливо, не буде головою на головою на гонці більше, але він, безумовно, був схожий на один з треків.

Підробка Контензи

Жаліть дурня, який засмучує лисію чоловіків, навмисно отримуючи стрижку, щоб вписатися в них. Підробка Costanza ніколи не гаразд і ляпає в обличчя тим, хто ніколи не мав шанс розпочати. Крім того, це виглядає смішно, коли виходить солома. На щастя, це був лише Олександр Скарсгард в режимі персонажа для фільму.

Мій маленький поні на кислую поїздку

Ах, Lil Pump. Навіть ваша банда Gucci не зможе врятувати вас від цієї парової купи волосся, що нагадує щось між "Чуче-хто-то", що палить, і мій маленький поні на кислоті. FYI: ні хороша справа.

"Чи ти ще ліфт?" Вирізати

Однією з найпродуктивніших зачіски сезону 2015/16 року серед досвідчених спортсменів-спортсменів та самозваних "атлетів" є це особливе доози. Це не особливо погана стрижка, але жінки втомилися, як монотонна тенденція стала серед легіонів чоловіків, які зараз виглядають як Phil & Lil від Rugrats. Бриті боки, довгі на вершині з лівого або правого комбінованого? Вирізати!

Верховний лідер вирізав

Регламентований. Дисциплінований Побоювання Верхній лідер стрижка зарезервована тільки для тих, хто бажає бити в будь-який момент. Плоскі плоскі верхівки та сильно обшарпані боки з нульовим зімкненням робить цей розріз вигляд воєнної корона сортів. Це настільки залякування, що він навіть позбавить жінок.

Платфордний хвост поні

Хвости поні є великими, ні-ні, відповідно до жінок D'Marge. Там ніяких пояснень для цього, крім того, це потворно і набагато гірше, якщо ви вирішите поставити його тут, як Сер Лабіуф.

Соковиті замки

Соковиті замки повільно зростають за популярністю протягом багатьох років з прохолодними хлопцями, такими як Джаред Лето та Лев, які захищають людину. Це виглядало повільно, перетворившись у замки, які ви бачите тут. Жінки кажуть, що це не погана стрижка, вони просто не люблять чоловіка, який має більш красиве волосся, ніж вони роблять.

Над-Геллер

Класичний над-геллер народився з епохи поп-культури 90-х років, де широко поклонялися роздуми. У наші дні жінкам хочеться торкнутися чоловічого волосся. Найгірше, що ти можеш зробити? Заповніть його насипом, який може перетворитися на гелеві пластівці.

Класичні кульки

Це незрозуміло. Якщо ви не успішний репер або Lil 'Bow Wow, то шанси жінок знайдуть цю конкретну стрижку у чоловіків трохи відключити. Так, навіть ти Девід Бекхем.

Трампу башти терору

Він може бути наймогутнішою людиною у світі, але волосся президента Трампа напевно не переміг ні на яке голосування. Трамп - це приголомшлива катастрофа, яка поєднує в собі різноманітну гребінку за стилями. Людина може бути не лисий, але ця стрижка змусить вас виглядати так.

Військова площа

За словами нашого експерта, бойове військове волосся - це просто ні. Це один з найважчих умов, що відповідає обличчю людини, і може зробити людину більш страшною. Якщо ви збираєтеся приєднатися до армії, замість того, щоб порізати гострий військовий шум, вирушайте.

Підсвідоме повідомлення з майбутнього

Ніхто не повинен голитися підсвідомими символами та повідомленнями в їхніх волоссях - коли-небудь. Єдиний протест, який ви будете відвідувати, - це один проти наступальних зачісок.

Все-в-одному WTF

Зак Ефрон, як правило, перебуває на передньому краї чоловічої зачіски, але на короткий час після зйомок з "Бейвача" він пішов трохи занадто мета на класичні серфер волосся. Які наслідки - це серіал "WTF"? Зберігайте стиль серфом нечисті, але одноманітні, хлопці.

Класичний Боулер

Дві речі приходять на розум, коли жінки бачать цю стрижку на чоловіках: 1) Ти надто дешевий, щоб отримати справжню стрижку, 2) ти все ще живеш з мамою, яка дає вам свою стрижку, і 3) у вас є дивовижна колекція Lego.

Розлив контейнеризованої нафти

Жоден чоловік ніколи не повинен робити повний полірований вигляд волосся. Якщо ви не мафія. Або жорстокий, як Стівен Сігал. У цьому випадку жінки все одно ненавидять це незалежно.

Коксові лінії

Вибач, хлопці, жінки кажуть і кажуть, що лінії для гоління за волоссям більше не вважаються гострими. З повагою, 2002 рік.

90-х років Нік Картер

Що стосується знижок, то це прийшло і пішло на початку 2000-х років. Захоплюючись хлопчиками, цей стиль схожий на теперішню тренажерну зачіску, яка також прийде й піде вчасно. Якщо ви все ще качаєте 90-х років Ніка Картера, то вам потрібно трохи наздоганяти. Жінки, які виявили, що вони привабливі, зараз у віці 40 років.

Сучасний келих

Сучасні чи ні, кефали повинні бути зарезервовані лише для кінофільмів та одягаються вечірок, стверджують жінки, які ми опитали. Будучи Х'ю Джекманом і підкресливши поради, нічого не змінюється.

Думка експерта.

Звичайно, будучи дипломатичним арахісом ми, ми також потрапили в експертизу одного з експертів з волосся в Сіднеї Рене Балтова з чоловічого перукарня Barberhood, щоб з'ясувати, що насправді робить чоловічу зачіску поганою. Вона сказала нам, що "ненависть" може стати сильним словом, і це, як правило, більше стосується стрижки, яка не підходить людині чи застаріла.

Вона, однак, відзначила три великих "ні-ні":

  • Гребінець
  • Кефаль
  • Бокс військовий розріз

Ні, не виходьте і не лякай своїми фолікулами в мирі та на смак.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)