Меми розбивають Стигму навколо психічного захворювання

Anonim

Мрії, що надихають на екзистенційний страх, можуть здатися пригніченими. Але їх спустошлива чесність фактично порушує табу під час розмови про психічне здоров'я, і ​​допомагає людям, які борються з тривогою, депресією та соціальною ізоляцією, усвідомлювати: вони не самотні.

"Головний простір", Національний центр молодіжних фондів Австралії, виявив, що наближаючись до психічного здоров'я "не клінічним шляхом", "як знайти мем, який фіксує ваші почуття та занепокоєння в смішний образ", розбиває стигму, пов'язану з розмовами про проблеми психічного здоров'я, особливо серед тисячоліть. Далеко від патроніруючого стереотипу, що "непристойні" мем є зловмисною силою, яка може пошкодити наші тендітні психічні стани, вирішення цих проблем напівжизни насправді полегшує їх обробку.

"Дві речі роблять легше говорити про складні предмети: гумор і дистанція - якості, які природно забезпечують мем" ( Headspace ).

Вони навіть можуть бути кращими, ніж "впливові на здоров'я", чиї приховані натхненні цитати лише змушують нас почуватися гірше, ніж не бути щасливими і блискучими цілодобово. Фактично, австралійський психолог Брок Бастіан вважає стигму навколо негативних емоцій однією з основних причин депресії, і якщо люди могли б просто примиритися з тим, що цілком нормально відчувати себе з кожним сьогоденням (як це допомагає мемів ми усвідомлюємо), ми всі були б набагато щасливішими.

Пост, поділений Лола Таш та Ніколь Аргіріс (@ mytherapistsays) 29 серпня 2018 року о 12:28 вечора PDT

Ця ідея була дійсно приведена додому у дослідженні "Головного простору", коли один доброволець розповів: "Застосування мемів дозволило мені обговорити мій досвід з психічними захворюваннями або наслідками травми або навіть просто потворними частинами життя, і я, що я зазвичай не відображаю у такий спосіб, де мене не так страшно, що я б відірвався, як теж "інтенсивний" або "важкий". "

Те, що ви називаєте нервовим зривом, я називаю "Ой", випадково бачив речі, як вони є

- так сумно сьогодні (@sosadtoday) 25 червня 2018 року

"Ідея полягає в тому, що коли люди опиняються в контексті, де щастя високо цінується, він створює відчуття тиску, яке їм слід відчувати таким чином", - сказав Бастіан Кварцу . Отже, коли ми зазнаємо неспроможності, ми "вимовляємо про те, чому ми не сприймаємо шлях (ми) думаємо (ми) маємо відчувати", ще більше погіршує наш стан духу. Ось чому краще шукати реальність (і меми) прямо в обличчя.

Я закінчуся цим лайком.

Пост, що належить шоу "Нестерпні джентльмени" (@ thetastelessgentlemen), 27 серпня 2018 року о 21:22 PDT.

ВІДПОВІДАЄТЬСЯ: Пиво краще для вас, ніж книги самодопомоги, кажуть п'яні вчені

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)